Metylsulfonylmethan nebo methylsulfonylmetan (MSM) API Surovina CAS 67-71-0

Methylsulfonylmethan nebo methylsulfonylmetan (MSM) API Surovina CAS 67-71-0 Název produktu: Metylsulfonylmethan, methylsulfonylmetan Synonyma: Dimethylsulfon, sulfonylmethan Číslo CAS: 67-71-0 Grade: Pharma grade & Food grade & Feed Vlastnosti : bílý krystalický nebo prášek, ...

Podrobnosti o produktu

Metylsulfonylmethan nebo methylsulfonylmetan (MSM) API Surovina CAS 67-71-0

Methylsulfonylmethane Or Methyl Sulfonyl Methane (MSM) API Raw Material.jpg

Název produktu: Metylsulfonylmethan, methylsulfonylmetan

Synonyma: Dimethylsulfon, sulfonylmetan

Číslo CAS: 67-71-0

Stupeň: Pharma grade & Food grade & Feed grade

Charakteristika: bílá krystalická nebo prášková, bez zápachu a poněkud hořká ochucení

Stanovení: ≥ 99,90% dimethylsulfonu

Vzorec: C2H602S;

Vzorec struktury:

Methylsulfonylmethane Or Methyl Sulfonyl Methane (MSM) API Raw Material  formula.jpg

Klíčová slova: methylsulfonylmethan, methylsulfonylmethan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, surovina prášek Pharma grade & potravinářský a krmný stupeň

Balení: 25 kg / kartonový buben

Dodací detail: 1 Potvrdíme objednávku. Některé produkty mohou být dodány do 2 dnů.

Skladování: Uchovávejte v dobře uzavřených nádobách bez nadměrného tepla, vlhkosti a vzduchu.

Popis:

Methylsulfonylmethan se také nazývá dimethylsulfon, sulfonylmetan. Je organickou sloučeninou síry. Je také známá několika jinými názvy, včetně DMSO2, methylsulfonu, methylsulfonylmethanu.

Dimethylsulfon (DMSO2, MSM) se vyskytuje přirozeně v některých primitivních rostlinách. A také existuje v malém množství v mnoha potravinách a nápojích.

Metylsulfonylmetan odráží jeho blízký chemický vztah k dimethylsulfoxidu (DMSO), který se liší pouze oxidačním stavem sulfurátu. Metylsulfon je primární metabolit DMSO u lidí a má některé podobné vlastnosti DMSO. Dimethylsulfon je metabolit, který se vyskytuje v plazmě a mozkomíšním moku normálního člověka. Odvozuje se z dietních zdrojů, metabolismu střevních bakterií a metabolismu endogenního methanethiolu u člověka.

Methylsulfonylmethan (dimetylsulfon) ve vodě je snazší než cukr. Sulfonylmetan nebo methylsulfon téměř nemají vliv na chuť. Pokud je přidáván v džusu nebo jiných nápojích, dimetylsulfon není detekovatelný.

Methylsulfon nebo sulfonylmetan může být přírodním prostředkem pro svalovou bolestivost a atletické poranění a bolesti, bolesti hlavy a bolesti zad. Methylsulfonylmethan je rozhodující pro tvorbu pojivové tkáně všech typů. Předpokládá se, že methylsulfon může zaznamenat přínosy, včetně jemnější pokožky, tvrdší nehty, silnější vlasy a změkčení jizvy. Methylsulfonylmethan se často kombinuje s glukosaminem a chondroitinem pro úlevu a opravu kloubů.

Jako profesionální Čína Metylsulfonyl methan, Dimethylsulfone API, Suroviny Prášek Pharma stupeň & Potravinářský & Krmivo stupeň dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Sulfonyl Metan, methyl Sulfon API, Surový materiál Prášek Pharma & Food grade & Feed grade z Číny již téměř 10 let.

Funkce:

(1) Methylsulfon pomáhá udržovat strukturu bílkovin v těle

(2) Dimethylsulfon pomáhá při tvorbě keratinu, který je nezbytný pro růst vlasů a nehtů

(3) Pomůcky při výrobě imunoglobulinu, který udržuje imunitní systém

(4) katalyzuje chemické reakce, které mění potraviny na energii.

(5) Methylsulfonylmethan inhibuje bolestivé impulzy podél nervových vláken (analgezie)

(6) Zmírnění zánětu.

---------------

Použití

Metylsulfonylmethan, methylsulfonylmethan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, surovina prášek Pharma grade & Food grade & Feed se běžně používá pro osteoartritidu, ale může také být přínosem pro zmírnění GI rozrušení, muskuloskeletální bolesti a alergií; posilování imunitního systému; a boj proti antimikrobiální infekci. Aby byly tyto klinické testy bezpečné, jsou k ověření těchto potenciálních použití nutné klinické studie.

------------------

Nežádoucí účinky methylsulfonylmethanu, methylsulfonylmethanu, dimethylsulfonu, sulfonylmethanu, methylsulfonu API, surového prášku Pharma grade & Food grade & Feed grade :

Alergické reakce jako kožní vyrážka, svědění nebo kopřivka, otok obličeje, rtů nebo jazyka

Nežádoucí účinky, které obvykle nevyžadují lékařskou pomoc (oznamte to svému lékaři nebo zdravotnickému pracovníkovi, pokud pokračují nebo jsou otravné): zácpa nebo průjem, problémy s žaludkem, potíže se spánkem atd.

----------------

Jiná informace:

Methylsulfonylmethan, methylsulfonylmethan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, surovina prášek Pharma grade & Food grade & Feed může být jednoduše způsobem, jak negovat nedostatek síry a sekundární pro zlepšení syntézy kolagenu a obranyschopnosti okysličovadla glutathionové enzymy).

Pokud se jedná o takovou dávku, bude mít prospěch také dieta bohatá na bílkoviny (prostřednictvím příjmu cysteinů a metioninu), doplnění N-acetylcysteinu (NAC) a vše, co je navázáno na sulfát; že je pravděpodobné, že poslední je pravděpodobně v subaktivní dávce. Nedostatek síry může také vycházet z toho, proč působí glukosamin-sulfát, ale nikoliv hydrochlorid, navzdory farmakokinetickým rozdílům v síranu.

----------------

Lidé užívají methylsulfonylmethan, methylsulfonylmetan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, suroviny prášek Pharma grade & Food grade & Feed ústní a aplikují je na kůži pro chronickou bolest, osteoartrózu, zánět kloubů, revmatoidní artritidu, osteoporózu, (bursitida), tendinitida, otok kolem šlach (tenosynovitida), muskuloskeletální bolesti, svalové křeče, kožní onemocnění tzv. sklerodermie, tkáně jizev, stripy, ztráta vlasů, vrásky, ochrana před sluncem / větrem, , ústní hygienu, onemocnění dásní, rány, řezy a oděvy / zrychlené hojení ran.

 

Lidé také užívají methylsulfonylmethan, methylsulfonylmethan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, surový materiál prášek pro přípravky Pharma grade & Food grade & Feed orálně pro úlevu od alergií, chronické zácpy, "kyselého žaludku", vředů, , premenstruačním syndromem (PMS), zvýšením nálady, obezitou, špatnou cirkulací, vysokým krevním tlakem a vysokým cholesterolem. Také je užíván ústami pro diabetes 2. typu, problémy s játry, Alzheimerovou chorobou, pro kontrolu chrápání, poruchy plic, včetně emfyzému a pneumonie, syndrom chronické únavy, autoimunitní poruchy (systémový lupus erythematodes), infekce HIV a AIDS a rakovina a rakovina tlustého střeva).

Metylsulfonylmethan, methylsulfonylmethan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, surový materiál prášek Pharma grade & Food grade & Feed je také užíván ústně pro zánět oka, záněty sliznic, problémy s temporomandibulárním kloubem (TMJ), křeče v nohách, migréna , bolesti hlavy, kocovina, parazitární infekce střevních a urogenitálních traktů včetně Trichomonas vaginalis a Giardia, kvasinková infekce, kousnutí hmyzem, otravy zářením a posílení imunitního systému.

-------------------

COA methylsulfonylmethanu

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Methylsulfonylmethan

Bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Methylsulfonylmethan

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,008%

Těžký kov

≤ 5ppm

<>

Olovo (Pb)

≤ 3ppm

<>

Kardiem (Cd)

≤ 1ppm

<>

Arzen (As)

≤ 1ppm

<>

Rtuť (Hg)

≤ 0,1ppm

<>

Bod tání

108 ° C ~ 110,0 ° C

108,5 ° C

Obsah vody

≤ 0,5%

0,15%

Obsah DMSO

Nezjištěno

Nezjištěno

Velikost oka

60 ~ 80 mesh

60 ~ 80 mesh

Celkový počet desek

≤ 10 cfu / g

<10 cfu="">

Kvasinky / plísně

≤ 10 cfu / g

<10 cfu="">

Coliform

Negativní

Negativní

E-coli

Negativní

Negativní

Salmonella

Negativní

Negativní

Staphylococcus

Negativní

Negativní

Stanovení
Methylsulfonylmethan

≥ 99,90%

99,93%

Nejvyšší kvalita, čínský čistý methylsulfonylmethan, methylsulfonylmetanový prášek / továrna na látky; Čína Metylsulfonylmethan, methylsulfonylmethan, dimethylsulfon, sulfonylmetan, methylsulfon API, surovina prášek Pharma grade & Food grade & krmivo suroviny Dodavatelé v Číně. Čína Metylsulfonylmethan, methylsulfonyl methan API výrobci v Číně.


Pokud hledáte surovinu API Methylsulfonylmethan nebo methylsulfonylmetan (MSM) CAS 67-71-0, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Metylsulfonylmethan nebo methylsulfonylmetan (MSM) API Surovina CAS 67-71-0, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like