Methenamin nebo Hexamin nebo Hexamethylenamin nebo Urotropin 99,3% průmyslový stupeň a Pharma Grade CAS 100-97-0

Methenamin nebo Hexamine nebo Hexamethylenamine nebo Urotropine 99.3% Industrial grade a Pharma Grade CAS 100-97-0 Název produktu: Methenamine (Hexamine, Hexamethylenamine, Urotropine) Synonyma: hexamethylenetetramin, Hexamethylenetet, 1,3,5,7-Tetraazaadamantan, Hexamethylenetetramine Číslo CAS : ...

Podrobnosti o produktu

Methenamin nebo Hexamin nebo Hexamethylenamin nebo Urotropin 99,3% průmyslový stupeň a Pharma Grade CAS 100-97-0

Methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) (001) .jpg

Název produktu: Methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin)

Synonyma: hexamethylenetetramin, hexamethylenetet, 1,3,5,7-tetraazaadamantan; hexamethylenetetramin

Číslo CAS: 100-97-0

Charakteristika: Bílý krystalický prášek nebo bezbarvé krystaly s charakteristickým zápachem

Stanovení: 99,3% Min, 99,0% Min

Klíčové slovo: methenamin (hexamin), hexamethylenetetramin, hexamethylenamin

Vzorec: C6H12N4

Struktura:

Methenamine or Hexamine or Hexamethylenamine or Urotropine 99.3% Industrial Grade and Pharma Grade formula.jpg

Typ stupně: Průmyslový stupeň, farmaceutický stupeň atd.

Balení: 25 kg / taška

Poznámka: Methenamin se také nazývá "Hexamin, Hexamethylenamine, Urotropine". Všechna tato jména jsou stejná. V dopravě se obvykle jedná o nebezpečný náklad. Nemůže být odeslána jako běžný náklad. Přestože je poměrně stabilní.

UN číslo methenaminu (hexamin): UN1328

Skladování a přeprava: Uchovávejte mimo dosah tepla, jisker a plamene. Uchovejte v chladu a suchu. Uchovávejte nádobu uzavřenou. Chraňte před silnými kyselinami.

Uchovávejte v suchém a větraném skladu, zabraňte přímému slunečnímu záření.

 

Popis:

Methenamin, známý také jako Hexamin, Hexamethylenamin nebo Urotropin, je heterocyklická organická sloučenina. Její chemický vzorec je (CH2) 6N4. Tento bílý krystalický prášek nebo bezbarvá lesklá krystalická sloučenina bez zápachu, methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin), je vysoce rozpustný ve vodě a polárních organických rozpouštědlech. Metanamin má strukturu podobnou kleci, která je podobná adamantanu. Hexamethylenamin (urotropin) je užitečný při syntéze dalších chemických sloučenin, jako jsou plasty, farmaceutika, pryžové přísady. Methenamin (Hexamin, Hexamethylenamin, Urotropin) se sublimuje ve vakuu při 280 ° C (asi 505 ° F) s nějakým rozkladem.

 

Použití a aplikace:

Přísady do deodorizačního prášku. Antikorozní činidlo z oceli. Absorpce jedovatých plynů. Protispékavé činidlo pro močovinu. Výbušniny (RDX), (HMX), (HMTA).

(1) Methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) lze použít jako vytvrzovací činidlo, urychlovač vulkanizace pryže a vulkanizace (vulkanizační činidlo, urychlovač H), textilní předběžné činidlo. Jako fixační prostředek na barvení a při ochraně kůže. Pracovat jako stabilizátor pro oleje a syntetickou pryskyřici.

(2) Methenamin (Hexamine, Hexamethylenamine, Urotropine) může být také používán pro medicinální, vnitřní a splňovat kyselé moč po rozkladu formaldehydu a sterilizační účinek, používaný pro mírné infekce močových cest.

(3) Methenamin (Hexamin, Hexamethylenamine, Urotropine) může být také používán k léčbě tinea, zastavit pot, léčbu osmidrosis. Smíchaný s hydrátem sodným a fenolem je také široce používán v plynové masce jako absorpční činidlo.

(4) Methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) může působit jako dezinfekční prostředek, antibakteriální činidlo.

  ------


Nejvíce dominantní použití methenaminu (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) je ve výrobě práškových nebo kapalných přípravků z fenolických pryskyřic a tvářecích sloučenin fenolové pryskyřice. Methenamin (Hexamin, Hexamethylenamin, Urotropin) bude přidán jako vytvrzující složka.

Je dokázáno, že methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) může fungovat jako molekulární stavební blok pro samovolně sestavené molekulové krystaly.

 

Lékařské využití a aplikace:

Jako sůl kyseliny mandlové pomáhá methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) při léčbě infekcí močových cest. Rozkládá se při kyselém pH za vzniku formaldehydu a amoniaku a formaldehyd je baktericidní. Toto použití bylo dočasně sníženo koncem 90. let kvůli jeho nežádoucím účinkům, zvláště tam může být chemicky-indukovaná hemoragická cystitida při předávkování. Toto použití Methenaminu (Hexamin, Hexamethylenamin, Urotropin) bylo nyní znovu schváleno kvůli prevalence antibiotické rezistence na běžně užívané léky. Methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) je zvláště vhodný pro dlouhodobou profylaktickou léčbu infekce močových cest, protože bakterie nevyvolají rezistenci vůči formaldehydu. Zvláštní poznámka: Methenamin (hexamin) by neměl být používán v případě renální insuficience. Cram a příprava postřiku methenaminu (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) jsou úspěšně potvrzeny pro léčbu nadměrného pocení a souběžného zápachu.

 

POZNÁMKA:

Methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) je považován za toxický a může být škodlivý při vdechování, požití nebo absorpci kůže. Dráždí kůži, oči, sliznice a horní dýchací cesty.


Typická COA-methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin)

Název produktu

Methenamin (Hexamin)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Rozpustnost

Methenamin (Hexamin)

Volně rozpustný ve vodě, rozpustný v alkoholu a v methylenchloridu

Dodržuje

Identifikace A

IR spektrum: Spektrum odpovídá standardnímu methenaminu

Dodržuje

Identifikace B

Methenamin (Hexamin)

Vyhovuje požadavkům BP

Dodržuje

Identifikace C

V souladu s BP Hexamethylenetetramine, Hexamethylenamine

Dodržuje

Identifikace D

Methenamin (Hexamin)

Vyhovuje požadavkům BP

Dodržuje

Vzhled řešení

Řešení je čiré a bezbarvé

Dodržuje

Kyselost nebo zásaditost

Ne více než 0,2 ml 0,1 M Hcl nebo 0,1 M NaOH

Dodržuje

Volný formaldehyd

Splňuje požadavky BP2007

Dodržuje

Chloridy

≤ 100ppm

<>

Sírany

≤ 100ppm

<>

Stanovení

(Methenamin (hexamin))

≥ 99,3% Hexamethylenetetramin, hexamethylenamin

99,50%

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Methenamine (Hexamine) Prášková továrna v Číně; Čína Methenamine (Hexamine) Dodavatelé surovin v Číně. Čína Methenamine (Hexamine) API Výrobci v Číně.


Související produkty, které vás mohou zajímat:

Methenamin (Hexamin, Hexamethylenamin, Urotropin) farmaceutické třídy

Čistý methenamin (hexamin, hexamethylenamin, urotropin) surovina, API


 

Pokud hledáte methenamin nebo hexamin nebo hexamethylenamin nebo urotropin 99,3% průmyslový stupeň a farmaceutické kasu 100-97-0, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like