Uhličitan manganatý MnCO3 44%, 45%, 46% CAS 598-62-9

Uhličitan manganičitý MnCO3 44%, 45%, 46% CAS 598-62-9 Název produktu: uhličitan manganatý (MnCO3) Synonymá: uhličitan manganičitý Číslo CAS: 598-62-9 Charakteristika: Lehký béžový prášek, neškodný a bez chuti, v kontaktu se vzduchem. Tato oxidace se zrychluje přítomností vody a ...

Podrobnosti o produktu

Uhličitan manganičitý MnCO3 CAS 598-62-9

Manganese Carbonate MnCO3(001).jpg

Název produktu: Uhličitan manganatý (MnCO3)

Synonyma: uhličitan manganatý , uhličitan manganitý (II), uhličitan manganitý

Číslo CAS: 598-62-9

Charakteristika: Lehký béžový prášek, nezávadný a bez chuti, který pomalu oxiduje při kontaktu se vzduchem. Tato oxidace je zrychlena přítomností vody a zvýšením teploty.

Stanovení (mangan, Mn): 44%, 45%, 46%

Klíčové slovo: uhličitan manganatý, MnCO3

Uhličitan manganatý MnCO3 44%, 45%, 46% CAS 598-62-9

Vzorec: MnCO3

Struktura:

Manganese Carbonate MnCO3 44%, 45%, 46% formula.jpg

Typ stupně: Průmyslový stupeň, stupeň krmiva atd.

Balení: 25 kg / taška; 1Mt / paleta

Náš uhličitan manganatý (MnCO3) je standardní v papírových pytlích o objemu 25 kg s podložkou. Další balení je k dispozici také podle požadavků zákazníka.

Doba dodání: Doba dodání trvá obvykle 2-3 pracovní dny, ale záleží na vaší objednávce.

Odeslání vzorků: Samozřejmě jsme schopni nabídnout bezplatnou dodávku do všech destinací po celém světě.

 

Popis:

Uhličitan manganitý (MnCO3) se nachází v četných kovů; objevuje se jako růžové krystaly. Rozpustnost: Uhličitan manganatý (MnCO3) je prakticky nerozpustný ve vodě, rozpustný v kyselinách. Také známý jako uhličitan manganatý, uhličitan manganatý (MnCO3) se používá při přípravě jiných manganových solí a čistý manganistan uhličitan (MnCO3) je používán v medicíně pro léčbu anémie.

 

Zápach: Uhličitan manganatý (MnCO3) má charakteristický zápach. Hygroskopický. Neslučitelné se silnými oxidačními činidly a silnými kyselinami.

 

 

Použití: Uhličitan manganatý (MnCO3) je ve vodě nerozpustný zdroj manganu, který lze snadno převést na jiné sloučeniny manganu, jako je například oxid vápenatým (kalcinace). Sloučeniny uhličitanu také uvolňují oxid uhličitý, když jsou ošetřeny zředěnými kyselinami. Množství uhličitanu manganitého (MnCO3) je obecně okamžitě k dispozici ve většině objemů. Kompozice s vysokou čistotou a vysokou čistotou zlepšují jak optickou kvalitu, tak užitečnost jako vědecké normy.

Uhličitan manganatý (MnCO3) má řadu vlastností: Činidlo a technický stupeň; Potraviny, zemědělské a farmaceutické třídy; Optický stupeň, USP a EP / BP stupeň (Evropský lékopis / Britský lékopis).

Jiné použití než farmaceutické použití: Uhličitan manganatý (MnCO3) se používá k povrchové úpravě kovů, k přípravě jiných solí manganu a ke svařovacímu průmyslu.

Uhličitan manganitý (MnCO3) se používá jako přísada pro rostlinná hnojiva, glazura barviva v keramice, pigment a sušárna pro laky. Uhličitan manganitý (MnCO3) se také používá jako přísada do svařovací tyčinky, přísady pro krmivo pro zvířata, jakož i pro přípravu jiných manganových solí a léčiv. Uhličitan manganitý (MnCO3) se také používá v medicíně jako hematinické a ve zdravých potravinách, v toku a v betonových skvrnách.

Aplikace uhličitanu manganitého (MnCO3):

- Používá se hlavně pro výrobu magnetických materiálů

-Syntetický oxid manganičitý

-Výroba organických manganových solí

- Barevná sušička

- Zásobníky nebo katalyzátory desulfurátu

-Porcelain / keramická glazura a elektroda

 

-

Výroba a použití:

Zpracování vodných roztoků solí manganu (II) s uhličitanem alkalického kovu vede k vysrážení této slabě růžové pevné látky. Uhličitan manganitý (MnCO3) je nerozpustný ve vodě, ale podobně jako většina uhličitanů hydrolyzuje po ošetření kyselinami za vzniku solí rozpustných ve vodě.

 

Uhličitan manganitý (MnCO3) se rozloží a uvolní CO2 při 200 ° C za vzniku oxidu manganitého:

Zde je reakční formulář:

MnCO3 -> MnO + CO2

Tato metoda se někdy používá při výrobě oxidu manganičitého pro suché baterie a pro ferity.

Uhličitan manganitý (MnCO3) je značně aplikován jako přísada do rostlinných hnojiv k vytvrzení plodin s nedostatkem manganu. Uhličitan manganitý (MnCO3) se také používá ve zdravých potravinách, v keramice jako glazurovaném barvivu a tavidle a v betonových skvrnách.

Farmaceuticky se uhličitan manganitý (MnCO3) používá v léčivech jako hematinikum.

 

Toxicita uhličitanu manganičitého (MnCO3):

Otrava manganem, známá také jako otravu manganismem. To může být způsobeno dlouhodobou expozicí prachu nebo výparům z uhličitanu manganičitého (MnCO3).

POZNÁMKY:

Nadměrné vystavení prášku manganu uhličitému (MnCO3) může způsobit podráždění; prodloužená a opakovaná inhalace práškového uhličitanu manganičitého (MnCO3) a par může způsobit zánět nervového systému. Vdechnutí nebo požití manganatanu uhličitého (MnCO3) může vést k poruchám nervového systému.

 

Rozpustnost:

Uhličitan manganatý je prakticky nerozpustný ve vodě, ale rozpustný v kyselinách.

Uhličitan manganitý (II) je nerozpustný ve vodě, ale snadno se rozpouští v mnoha kyselinách za vzniku manganových (II) solí.


Typický COA - uhličitan manganatý (MnCO3)

Název produktu

Uhličitan manganičitý

Vzorec: MnCO3

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Lehký béžový prášek, nezávadný a bez chuti, který pomalu oxiduje při kontaktu se vzduchem. Tato oxidace je zrychlena přítomností vody a zvýšením teploty ( uhličitan manganatý )

Dodržuje

Rozpustnost

Prakticky nerozpustný ve vodě

Dodržuje

Identifikace A

Dodržujte zkoušku uhličitanem manganatým

Dodržuje

Identifikace B

Dodržujte test manganu - karbonát manganu

Dodržuje

Chlorid

≤ 0,01%

0,008%

Sírany

≤ 0,02%

0,014%

Pb

≤ 5ppm

1,5ppm

Fe (železo)

≤ 5ppm

1,1ppm

Hg (Merkur)

≤ 0,5ppm

0,3 ppm

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Ztráta sušením

≤ 8,0%

5,8%

Test (Mn)

42,0% ~ 46,0%

44,1%

Nejvyšší kvalita, Čína Čisté manganové uhličitan MnCO3 Prášková továrna v Číně; Čína dodavatelem manganu uhličitanu MnCO3 surovin v Číně. Čína manganové uhličitany MnCO3 API výrobci v Číně.


Související produkty, které vás mohou zajímat:

Množství uhličitanu manganičitého Mn MnO3

Množství manganu uhličitanu MnCO3 farmaceutického stupně

Pokud hledáte uhličitan manganatý MnCO3 44%, 45%, 46% CAS 598-62-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like