Peroxid kysličníku hořečnatého, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety

Kyslík z hořčíku, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety Klíčová slova: kysličník hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety Popis: Kysličník hořečnatý, práškový oxid hořečnatý, na...

Podrobnosti o produktu

Peroxid kysličníku hořečnatého, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety

image001.jpg

Jméno výrobku:

Peroxid hořečnatý prášek

Granule peroxidu hořečnatého

Tablety z peroxidu hořečnatého

Synonyma:

Superoxid hořčíku

Peroxidový oxid hořečnatý

Tableta z peroxidu hořečnatého

Vlastnosti:

Bílý prášek.

Bílý granulát nebo granule.

Bílé tablety.

Číslo CAS:

14452-57-4 1335-26-8

Čistota:

30% Min

Vzorec:

MgO2

Molekulární váha:

56,3

Ostatní jména:

Dioxydandiid magnézium

Magnesiumdioxidandiid

Magnesiumperoxid

Perossido di magnesio

Struktura:

image002.jpg

Balík:

25kg tkané polypropylenové sáčky s vnitřní polyetylenovou vložkou nebo 25 kg vláknitého bubnu

image003.jpg


Klíčová slova:

Peroxid kysličníku hořečnatého, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety

Popis:

Kysličník hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) je jemný práškový peroxid s bílou až téměř bílou barvou. Je to podobný peroxidu vápenatého, protože peroxid hořečnatý také uvolňuje kyslík tím, že se regulovaným množstvím vody rozkládá. Komerčně, kysličník hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) často existuje jako sloučenina peroxidu hořečnatého a hydroxidu hořečnatého.

Kromě toho může být použita při bělení, dezinfekci a deodorizaci.

Jako nejslavnější čínský peroxid kysličníku hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) dodavatel v Číně, Fengchen Group je peroxid kysličníku hořečnatý, práškový oxid hořečnatý, granule, tablety (MgO2) je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Tento produkt poskytuje řadu dalších výhod hořčíku, které jsou přiřazeny jeho schopnosti uvolňovat kyslík progresivně při použití podle pokynů. Hořčík je ideálním nosičem kyslíku, protože jde o antacidum a alkalizuje střevní tekutinu, což umožňuje rozpouštění kyslíku. Peroxid hořčíku postupně uvolňuje kyslík při kontaktu s kyselinami ve vodě a také přináší výhodnou vysokou alkalickou reakci na vodu, do které je přidáván. Oxygenovaný hořčík má další výhody oproti jiným formám - např. Výrazně vyšší ionizaci minerálů.

image004.jpg


Vlastnosti peroxidu hořečnatého (MgO2)

Vzhled: Bílý nebo špinavě bílý prášek

Hustota: 3 g / cm3

Teplota tání: 223 ° C

Bod varu: 350 ° C (rozklad)

Rozpustnost ve vodě: nerozpustný

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých hořčíkových peroxidů kyslíku, prášku oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

 

Použití a použití:

Peroxid kysličníku hořečnatého, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) jsou nepříznivé pro životní prostředí a jejich stabilní uvolňování kyslíku jsou široce používány v kosmetickém, zemědělském, farmaceutickém a ekologickém průmyslu. Používá se ke snížení kontaminantů v podzemních vodách. Kysličník hořčíkového peroxidu, práškový oxid hořečnatý, granule, tablety (MgO2) se používají v bioremediaci kontaminované půdy a mohou zlepšit kvalitu půdy pro růst rostlin a etabolismus. Tento výrobek má velmi nízkou rozpustnost ve vodě, což umožňuje, aby produkt po mnoho měsíců uvolňoval aktivní obsah kyslíku. Doba uvolňování kyslíku závisí na mnoha faktorech, včetně typu půdy, její pH a pufrovací kapacitě, druhu kontaminantů a jejich koncentrace, přítomnosti jiných organických látek nebo kovů v půdě atd. Používá se také v odvětví akvakultury pro bioremediaci.

Mikrocykly mohou být použity při čištění půdy a peroxid hořčíku se používá k zesílení aerobní bioremediace

V oblasti ropných / plynových vrtáků se používá také kyslík, kysličník hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) jako rozpouštědlo polymerů, při rozbití viskozity vytvořené polymerem jako je xanthanová guma atd., Tento typ nového typu že je třeba vzít v úvahu polymerní jistič a má signifikantní účinek na viskozitu s krátkou dobou pro de-polymeraci.

Peroxid kysličníku hořečnatého, práškový oxid hořečnatý, granule, tablety (MgO2) je stabilní sloučenina uvolňující kyslík, která se běžně používá v zemědělství a ekologickém průmyslu. Používá se ke snížení kontaminantů v podzemních vodách. Kysličník hořčíkového peroxidu, práškový oxid hořečnatý, granule, tablety (MgO2) se také používají při bioremediaci kontaminované půdy a mohou zlepšit kvalitu půdy pro růst a metabolismus rostlin. Rovněž hraje roli v odvětví akvakultury pro bioremediaci.

Pro hygienické účely jsou kyslík peroxidu hořečnatého, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) často používány jako zdroj kyslíku pro aerobní organismy při zpracování a likvidaci biologického odpadu. Vzhledem k tomu, že rozpad uhlovodíků v půdě je zpravidla rychlejší v aerobních podmínkách, mohou být k hromadě kompostu nebo do půdy přidány kyslíkové peroxidy hořčíku, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2), aby se urychlily činnosti mikrobů a snížily pachy v průběhu.

Za určitých okolností bylo také prokázáno, že kysličník hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) inhibují růst bakterií. Konkrétně může být růst bakterií snižujících sírany inhibován v prostředí obsahujícím peroxid hořečnatý. Zatímco kyslík pomalu disociuje, je teoretizováno, že se může jednat o vyloučení síranu, který normálně působí jako koncový elektronový akceptor v řetězci elektronového transportu.

Fengchen Group je přední Čína dodavatel a výrobce kysličníku hořečnatého, oxidu hořečnatého, granulátu, tablet (MgO2). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, aby všichni naši klienti měli správný výrobek a dodavatel v případě, že ho potřebují, Čína, peroxid kysličníku hořečnatého, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2). Když si koupíte nebo koupíte kysličník hořečnatý, prášek z oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Specifikace produktu: prášek z hořčíku peroxidu

Položka

Specifikace

Vzhled

Bílý nebo nažloutlý jemný prášek

Kyslík dostupný,%

10 .0 Min.

Stanovení MgO2,%

35 Min

Vlhkost,%

6.5Max.

Ferric,%

0,05Max.

pH (1% suspenze)

9,5-11,5

*Těžké kovy,%

0,02Max.

* Sypná hustota, g / L

400-800

 

Specifikace produktu: Granule peroxidu hořečnatého

Položka

Specifikace

Vzhled

Bledě žlutá granule

Kyslík dostupný,%

8.5Min.

Stanovení MgO2,%

30 Min

pH (1% suspenze)

9,5-11,5

Objemová hustota, g / l

500-1200

Distribuce velikosti částic,%

ON 2.8mm

≤1,0

Přes 0,425 mm

≤3,0

 

Specifikace produktu: Tableta z peroxidu hořečnatého

Položka

Specifikace

Vzhled

Bílý nebo nažloutlý tablet

(Φ10 × 5 ~ 6mm)

Kyslík dostupný,%

8.5Min.

Stanovení MgO2,%

30 Min

pH (1% suspenze)

9,5-11,5

image005.jpg

Nejvyšší kvalita, čistý peroxid kysličníku hořečnatý, prášek oxidu hořečnatého, granule, tablety (MgO2) factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte peroxid kysličníku hořečnatého, prášek na bázi oxidu hořečnatého, granule, tablety, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: peroxid kysličníku hořečnatého, prášek pro oxid hořečnatý, granule, tablety, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like