Uhličitan hořečnatý, prášek MgC03 uhličitanu hořečnatého

Název produktu: uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3
Číslo CAS:
5145-48-2 (dihydrát uhličitanu hořečnatého MgCO3)
14457-83-1 (uhličitan hořečnatý MgCO3 trihydrát)
61042-72-6 (uhličitan hořečnatý MgCO3 pentahydrát)

Podrobnosti o produktu

Uhličitan hořečnatý, prášek MgC03 uhličitanu hořečnatého

Magnesium Carbonate, Mg Carbonate MgCO3 Powder.jpg

Název produktu: uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3

Číslo CAS:

5145-48-2 (dihydrát uhličitanu hořečnatého MgCO3)

14457-83-1 (uhličitan hořečnatý MgCO3 trihydrát)

61042-72-6 (uhličitan hořečnatý MgCO3 pentahydrát)

Charakteristika: bílý prášek.

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: MgCO3


Balík:

25 kg / papírový plastový sáček nebo Jumbo Bag, 1Mt.


Klíčová slova:

Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3


Popis:

Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3 (archaický název magnesia alba) je anorganická sůl, která je bílá pevná látka. Několik hydratovaných a zásaditých forem uhličitanu hořečnatého také existují jako minerály.

Uhličitan hořečnatý, Mg karbonát MgCO3 je bílý monoklinický krystalický nebo amorfní prášek, netoxický, bez zápachu, nerozpustný ve vodě. Relativní hustota je 2,16, slabě rozpustná ve vodě. Vodný roztok je alkalescence. Rozpustnost ve vodě je 0,02% (15 stupňů). Rozpustný v roztoku kyseliny a amoniové soli uvolňuje CO2 při reakci se zředěnou kyselinou při výrobě vody, oxidu uhličitého a oxidu hořečnatého při zahřívání nad 300 stupňů.


Aplikace:

Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3 je vynikající výplň pryžových produktů a aktivního plniva. Je možné jej použít jako tepelnou izolaci, protipožární izolační materiál. Azbestový lehký uhličitan hořečnatý je vynikající izolační materiál. Uhličitan hořečnatý, Mg uhličitan MgCO3 je také široce používán v oddělení stavby lodí a výroby kotlů apod. Může být také použit k výrobě vysoce kvalitních skleněných výrobků, hořčíku, pigmentu, barvy a denních chemikálií apod. V medicíně, uhličitan hořečnatý , Mg Carbonate MgCO3 lze použít jako vysoušecí prostředek, ochrannou látku proti barvám, nosič, protispékavé činidlo


Další základní informace:

Název:

Uhličitan hořečnatý (MgCO3)

Č. CAS:

12125-28-9

Vzhled:

bílý prášek

Specifická gravitace:

2,16 g / cm3


Použití a použití:

Obecně považovaný za bezpečný FDA, uhličitan hořečnatý, Mg Carbonate MgCO3 je povoleno používat jak v potravinách, tak i v léčivech. Je to forma hořčíku, kterou potřebujete v malém množství pro dobré zdraví. Dospělí lidé by měli konzumovat v rozmezí 310 - 420 miligramů denně tohoto esenciálního minerálu v závislosti na jejich věku a pohlaví, protože jsou důležité pro tvorbu proteinů, regulaci krevního tlaku a hladiny cukru v krvi a funkce nervů a svalů.


1. uhličitan hořečnatý, Mg uhličitan MgCO3 lze použít jako doplněk:

Zatímco chlorid sodný, oxid a citrát mohou být viditelnějšími formami doplňků hořčíku na regálech skladu, můžete také koupit uhličitan hořečnatý, obsahující MgC03 uhličitan vápenatý, který přispívá ke zvýšení hladiny hořčíku. Tato sloučenina se používá ke zvýšení obsahu hořčíku v některých potravinách.

2. Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3 by mohl být použit jako potravinářský doplněk:

Používá se jako přísady do potravin. Pomůže udržet práškové nebo granulované potraviny z formování hrud, reguluje kyselost v potravinách a pomáhá udržovat potraviny v barvách. Potraviny, které mohou obsahovat uhličitan hořečnatý, uhličitan hořečnatý MgCO3 zahrnují sůl, práškové cukry, sušené mléko, mléčné výrobky, zpracované ovoce a zeleninu, zpracované maso a mořské plody, polévky, omáčky, koření, pekařské výrobky, bonbóny, a energetických nápojů a obilovin.


Jiné primární využití uhličitanu hořečnatého, MgCarbonat MgCO3 zahrnuje výrobu oxidu hořečnatého kalcinací. Magnezit a dolomitové minerály se používají k výrobě žáruvzdorných cihel. Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3 se také používá v podlahách, protipožárních přípravcích, hasicích prostředcích, kosmetických přípravcích, prachových práškách a zubních pastách. Jiná použití jsou jako plnivo, potlačující kouř v plastech, zpevňující činidlo v neoprenovém kaučuku, vysoušecí činidlo, projímadlo pro uvolnění střev a zadržování barvy v potravinách. Kromě toho je uhličitan hořečnatý s vysokou čistotou používán jako antacida a jako přísada do stolní soli, aby se udržoval ve volné tekutosti. Uhličitan hořečnatý to může udělat, protože se nerozpouští ve vodě, jen v kyselině, kde se rozplyne (bublina).

Vzhledem k nízké rozpustnosti ve vodě a hygroskopických vlastnostech byl uhličitan hořečnatý MgC03 nejprve přidán do soli v roce 1911, aby se mohl volně proudit. Společnost Morton Salt přijala slogan "Když prší, že se nalévá" s odkazem na skutečnost, že jeho uhličitan hořečnatý, Mg Carbonate obsahující MgCO3 sůl by nelehčoval dohromady ve vlhkém počasí. Uhličitan hořečnatý, nejčastěji označovaný jako "křída", se také používá jako vysoušecí prostředek na palcích sportovců v horolezectví, gymnastiku a zvedání.


Jako potravinářská přídatná látka je uhličitan hořečnatý MgCarbonat MgCO3 známý jako E504, u kterého jediným známým vedlejším účinkem je, že může působit jako projímadlo ve vysokých koncentracích.

To je také používáno v taxidermy pro bělení lebky. Uhličitan hořečnatý, Mg-uhličitan MgCO3 lze smísit s peroxidem vodíku, čímž vznikne pasta, která se pak na lebku rozšíří, aby jí získala bílou barvu. Může být také použit jako matný bílý povlak pro projekční plátna. [15] a


- Doplňky

Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3 se používá jako perorální doplněk pro lidi s nízkým obsahem hořčíku v krvi, který se vyskytuje nejčastěji, když někdo užívá diuretika nebo ztratil tekutiny například průjmem nebo zvracením.


-Antaky

Vysoce čistý uhličitan hořečnatý, Mg karbonát MgCO3 je běžná antacida, ale ve velkých dávkách působí také jako projímadlo. Antacidá často obsahují hydroxid hlinitý, protože mají zácpu.


- Ruční křída

Většina ruční křídy, kterou sportovci jako gymnasty, horolezci a vzpěrači používají k sušení rukou, jsou uhličitan hořečnatý, Mg karbonát MgCO3. Tato křída snadno pohlcuje vodu a není stejná jako křída na tabuli, což je uhličitan vápenatý.


-Izolace

Jeho izolační vlastnosti, stejně jako skutečnost, že jde o netoxickou, poměrně lehkou a nehořlavou látku, činí uhličitan hořečnatý, MgCarbonat MgCO3 ideální pro těžkou izolaci. Zahrnuje stavbu lodí, výrobu kotlů a těžké přístroje jako pece a myčky nádobí.


-Desikcant

Díky svým vlastnostem absorbujícím vodu přidávají někteří výrobci k uhličitanu hořečnatému, uhličitan hořečnatý MgCO3 na sůl a mouku jako činidlo proti hrudku.


Fengchen Group je předním dodavatelem hořčíku uhličitého, Mg uhličitanu MgCO3 prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel hořčíku uhličitého, Mg Carbonate MgCO3 prášek, když ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit hořčík uhličitan, Mg Carbonate MgCO3 Powder, obráťte se prosím na Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (TDS):Položka
Uhličitan hořečnatý, uhličitan horečnatý MgCO3

Index


Prémiový stupeň

První třída

Obsah MgO% ≥

45,0

41,0

Obsah CaO /% ≤

0,43

0,7

Obsah nerozpustný v kyselině chlorovodíkové% ≤

2.0

3.0

Obsah SO4% ≤

0,10

0,15

Ztráta při vznícení%

54-58

54-58

Obsah železa% ≤

0,02

0,05

Obsah Cl% ≤

0,10

0,15

Obsah Mn% ≤

0,004

0,004

Zbytek na sítu (150 μm / 75 μm)% ≤

0,025 / 1,0

0,03 /

Měrná hustota / (g / ml) ≤

0,120

0,140

Obsah vody% ≤

2.0

3.0

Vzhled

Prášek bílého světla


Nežádoucí účinky a interakce:

Uhličitan hořečnatý, uhličitan hořečnatý MgCO3 pravděpodobně nezpůsobí nežádoucí účinky v malých množstvích používaných v potravinách, ale může u některých lidí vyvolat vedlejší účinky, pokud se používá jako doplněk nebo lék. Patří sem nevolnost, průjem a plynatost.

Doplňky hořčíku mohou interagovat s některými léky, včetně inhibitorů protónové pumpy, diuretik, léků na osteoporózu a antibiotik


Nejvyšší kvalita, čistý uhličitan hořečnatý, Mg Carbonate MgCO3 prášek / substance továrna v Číně; Čína uhličitan hořečnatý, Mg uhličitan MgCO3 dodavatelé surovin v Číně. Čína Hořčík hořečnatý, Mg uhličitan MgCO3 Práškové Výrobci v Číně.


Související produkty:


Pokud hledáte uhličitan horečnatý, mg uhličitanu mgco3 prášek, přivítejte nás, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: uhličitan horečnatý, mg karbonát mgco3 prášek, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit