Tekutý chlorid sodný, chlorid sodný, kapalný roztok 25%, 31% CAS 7758-19-2

Chlorit sodný chlorid, chlorid sodný, kapalný roztok 25%, 31% CAS 7758-19-2 Název produktu: chlorid sodný, kapalný roztok chloridu sodného Číslo CAS: 7758-19-2 Charakteristika: světle zelený žlutý roztok. Test: Min 25% Min, 31% Min kapalného roztoku chloridu sodného KLÍČOVÁ SLOVA: Kapalina ...

Podrobnosti o produktu

Tekutý chlorid sodný, chlorid sodný, kapalný roztok 25%, 31% CAS 7758-19-2

Liquid Sodium Chlorite, Sodium Chlorite Liquid Solution 25%, 31%.jpg


Název produktu: Kapalný chlorid sodný, chlorid sodný, kapalný roztok

Číslo CAS: 7758-19-2

Vlastnosti: světle zelený žlutý roztok.

Test: 25% Min, 31% Min kapalný roztok chloridu sodného

Klíčová slova: kapalný chlorid sodný, chlorid sodný, kapalný roztok

Balení: 20L / plastový buben; 200L / plastový buben; 1250 / IBC Drum

Liquid Sodium Chlorite, Sodium Chlorite Liquid Solution 25%, 31% package-1.jpg

Liquid Sodium Chlorite, Sodium Chlorite Liquid Solution 25%, 31% package-2.jpg

Liquid Sodium Chlorite, Sodium Chlorite Liquid Solution 25%, 31% package -3.jpg

Popis kapalného chloridu sodného:

Kapalný chloritan sodný Roztok je světle zelenožlutý roztok. Za normálních podmínek je roztok chloridu sodného v kapalině stabilní. Mělo by se však udržovat mimo dosah kyselin a jiných redukovatelných chemikálií, aby se zabránilo nebezpečí.

Roztok chloritanu sodného je vynikající bělící činidlo, které může být bezpečně transportováno a snadno reagovat za tvorby oxidu chloričitého v místech bělení. Oxidační síla je větší než oxid peroxidu a poskytuje vynikající bělení na danou bělost, která se udržuje po rezení.

-----------------------------

25% 31% kapalného roztoku chloridu sodného

Je lehce nažloutlý roztok, lehce absorbuje vlhkost, snadno rozpustný ve vodě a alkoholu. Chlorit sodný je stabilní v normálním stavu, uvolní chlorid, když splní kyselinu. Pokud dojde ke kontaktu s dřevěnými odpadky, organickými sloučeninami, redukčními látkami nebo pokud jsou klepány nebo potřísněny, 25% 31% kapalného roztoku chloridu sodného se snadno vybuchne nebo hoří. Zvláštní pozornost by měla být věnována tomu, když to zvládneme. 25% 31% roztok chloridu sodného je používán při výrobě oxidu chloričitého nebo bělení textilií, papíru, vlákniny, pískového cukru, vosku, mouky, ovoce apod. Nebo některých úprav kovových povrchů, pití vody a čištění odpadních vod apod.

-------------------------------

Konvenční použití chloritanu sodného:

Kyselý chloritan sodný se v mnoha zemích používá jako antimikrobiální léčba v potravinářském průmyslu, pro čištění vody a pro sterilizaci nemocničních a klinických místností a zařízení. V nemocnicích bylo 25% 31% roztok chloridu sodného sodného aplikováno jako dezinfekční prostředek již více než 100 let a v mnoha zemích je masný průmysl asi 50 let. Země a obce, které si uvědomují zdraví, stále častěji nahrazují chlóru poškozující zdraví pro neškodný chlorid chloričitý při úpravě veřejných zásob vody.

V roztoku je chloritan sodný (NaClO2) velmi alkalický a stabilní, ale při okyselení vytváří plynný oxid chloričitý (ClO2), který voní stejně jako chlor a pravděpodobně je nejsilnějším všestranným antimikrobiálním a parazitním prostředkem. Zatímco to zničí všechny anaerobní mikroby a parazity, to nepoškodí příznivé laktobakterie ven střevní flóry. Jediný zbytek, který zůstane ve vodě, jídle nebo v těle po léčbě MMS, je malé množství stolní soli nebo chloridu sodného (NaCl), což je vůbec neškodné.

-------------------------------

Použití a aplikace:

Kvapalný roztok chlorečnanu sodného má celou řadu aplikací. Díky svým speciálním vlastnostem je roztok chloritanu sodného jediným účinným bělicím činidlem, které poskytuje trvalou bělost bez jakýchkoliv degradací umělých vláken, bavlny, směsí vláken, směsných tkanin, olejů, tuků, čištění skopového masa, čištění vody a bělení buničiny.

Fengchen Group je předním dodavatelem chloridu sodného, ​​chloritanu sodného, ​​kapalného roztoku kapalného prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít ten správný dodavatel kapalného roztoku chloritu sodného, ​​prášku chloridu sodného v prášku, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte chlorid sodný, chlorečnan sodný, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.

Skladování a přeprava:
Kvapalný roztok chlorečnanu sodného je nebezpečný náklad. Přísně dodržujte pokyny. Daleko od kyselin a jiných reaktivních látek.

Skladovací nádrže nebo Každá nádoba pro skladování roztoků chloritanu sodného by měla být vyrobena z jednoho z následujících materiálů:

1. Polyesterová vlákna vyztužená skelnými vlákny s pryskyřicí Hetron 922 nebo ekvivalentní, barva přírodní, s ochranou proti UV záření a bez vnitřní izolace.

2. Polyethylen s vysokou hustotou (HDPE)

3. Titan

Kvapalný roztok chloritanu sodného je nejčastěji skladován v nádržích zhotovených z umělého skelného vlákna (FRP). Nádrž FRP je konstruována ve vrstvách skleněného vlákna a každá vrstva je smíchána s pryskyřicí. Výběr pryskyřice je velmi důležitý a výrobce by měl specifikovat, jak bude každá vrstva konstruována, a specifikovat správný typ pryskyřice pro konkrétní aplikaci.

Osvědčení o analýze kapalného roztoku chloritu sodného

Položka

Chloritan sodný kapalný roztok 25%

Chlorit sodný Kvapalný roztok 31%

Chlorit sodný
NaClO2

≥ 25%

≥ 31%

Chloričnan sodný
NaCl03

≤ 0,6%

≤ 0,8%

Hydroxid sodný
NaOH

≤ 0,4%

≤ 0,4%

Uhličitan sodný
Na2C03

≤ 0,3%

≤ 0,4%

Chlorid sodný
NaCl

≤ 1,5%

≤ 2,0%

Síran sodný
Na2S04

≤ 0,1%

≤ 0,1%

Dusičnan sodný
NaNO3

<>

<>

Arzen (As)

≤0.0003%

≤0.0003%

Rtuť (Hg)

≤0.00001%

≤0.00001%

Olovo (Pb)

≤0.0001%

≤0.0001%

Nebezpečí chloritu sodného:
Chlorid sodný Roztok kapaliny je toxický pro ryby a vodní organismy. Nevypouštějte odpadní vody obsahující tento produkt do jezír, potoků, rybníků, ústí, oceánů nebo jiných vod, pokud to není v souladu s požadavky národního systému pro odstraňování znečišťujících látek (NPDES) a povolující orgán byl před vypuštěním písemně informován . Nevypouštějte odpadní vody obsahující tento výrobek do kanalizačních systémů bez předchozího upozornění na místní úřad pro čištění odpadních vod. Zbytky úniku mohou být nebezpečným odpadem, jak je definováno v 40 CFR 261.

Nejvyšší kvalita, kapalný chlorid sodný, chlorid sodný tovární roztok v Číně; Čína Chlorit kapalný sodný, Chlorit sodný roztoky kapaliny dodavatelů v Číně. Čína kapalný chlorid sodný, chlorid sodný kapalný roztok výrobcové v Číně.

Chlorit sodný roztok kapaliny a postupy úniku kapalin:
V případě úniku nebo uvolnění kapalného roztoku chlorečnanu sodného izolujte oblast úniku a odmítněte vstup nepotřebným nebo nechráněným personálem. Odstraňte všechny zdroje zapálení, jako jsou plameny, žhavé povrchy nebo elektrické oblouky. Zastavte zdroj úniku co nejdříve a informujte vhodného personálu. Čistící personál musí používat vhodné ochranné prostředky. Oznamte všem koncovým uživatelům vody možnou kontaminaci.

Testovací metoda kapalného roztoku chloridu sodného
Nakreslete vzorek z kontejneru. Navážeme 1 g roztoku chloridu sodného z výše uvedeného vzorku a nalijeme do kuželové baňky. Zřeďte to na 500 cm3 v destilované vodě s vyzváněním nádobky na vážení vzorku.
Nyní vezmete roztok 25 cc výše v kuželové baňce a přidejte 10 cc 10% roztoku KI + 5 cc 5% roztoku H2SO4. Výsledkem je žlutozelená barva. Tuto banku okamžitě vložte do tmy po dobu 5 minut. Nyní titrujte uvolněný jód proti 0,1 N standardizovanému roztoku thiosíranu sodného, ​​dokud se objem nezmizí.
Všimněte si čtení Thia přidaného z byrety. Nyní vypočítejte procentní podíl jako:% chloritanu sodného o wt = čtení byrety X 4,52

Pokud hledáte kapalný roztok chloritanu sodného 25%, 31% cas 7758-19-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: kapalný roztok chloritanu sodného 25%, 31% cas 7758-19-2, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like