Hydroxyethylcelulóza (HEC).

Hydroxyethylcelulóza (HEC) je bílá nebo nažloutlá, netoxická, vláknitá nebo prášková pevná látka bez zápachu připravená etherifikací alkalické celulózy a ethylenoxidu (nebo chlorethanolu), která patří k neiontovým rozpustným etherům celulózy.

Podrobnosti o produktu

Hydroxyethylcelulóza (HEC)

image001

Čína továrna na hydroxyethylcelulózu (HEC), dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: Hydroxyethylcelulóza ether; Hydroxyethylether celulóza

CAS číslo: 9004-62-0

Vlastnosti: Bílý až světle žlutý prášek. Bez zápachu a je rozpustný ve vodě. Není však rozpustný v normálním organickém rozpouštědle.

Molekulární vzorec: C4H10O2S2

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Hydroxyethylcelulóza (HEC)


Popis:

Hydroxyethylcelulóza (HEC) je bílá nebo nažloutlá, netoxická, vláknitá nebo prášková pevná látka bez zápachu připravená etherifikací alkalické celulózy a ethylenoxidu (nebo chlorethanolu), která patří k neiontovým rozpustným etherům celulózy. Hydroxyethylcelulóza (HEC) se široce používá při těžbě ropy, nátěrech, stavebnictví, medicíně a potravinářství, textilu, výrobě papíru a polymerizaci polymerů, protože má dobré vlastnosti zahušťování, suspenze, disperze, emulgace, adheze, tvorby filmu, ochrany vody. a koloidní ochrana. Rychlost screeningu 40 očí (> 99%);

Špičková kvalita, čistá hydroxyethylcelulóza (HEC) Prášková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte hydroxyethylcelulózu (hec)., Kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hydroxyethylcelulóza (hec)., výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz