Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethyl hexanedioát (DMA)

Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethylhexanedioát (DMA) je netvoří VOC podle tlaku par. Je to nízko toxické, snadno biologicky odbouratelné, slabě zápachové okysličené rozpouštědlo, které by mohlo být použito v různých aplikacích, včetně agrochemikálií, polymerních meziproduktů, screeningových krémů a pleťových vod.

Podrobnosti o produktu

Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethyl hexandioát (DMA)

image001

Čína Dimethyl adipate CAS 627-93-0 Dimethyl Hexanedioate (DMA) továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Dimethylhexaneo-lionate; kyselina hexadiová, dimethylester; Dimethylhexandionát; DIMETHYL ADIPÁT, 99 +%, dimethyl-adipát-13C6; DIBASICESTERS; Dimethyladipat; HEXANEDIOICACID, DIMETHYLEST; KYSELINA ADIPIC BIS-METYL ESTER

KYSELINA ADIPIC DIMETHYL ESTER

Číslo CAS: 627-93-0

Charakteristika: Bezbarvá průhledná olejová kapalina.

Molekulový vzorec: C8H14O4

Molekulová hmotnost: 174,20

Strukturní vzorec:

image002

image003

Balení: 200kg Železo / plastový sud IBC tote Iso nádrž

Klíčová slova:

Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethyl hexandioát (DMA)

Popis:

Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethylhexanedioát (DMA) je netvoří VOC podle tlaku par. Je to nízko toxické, snadno biologicky odbouratelné, slabě zápachové okysličené rozpouštědlo, které by mohlo být použito v různých aplikacích, včetně agrochemikálií, polymerních meziproduktů, screeningových krémů a pleťových vod.

Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethylhexanedioát (DMA) je bezbarvá průhledná olejová kapalina a může být smíchána s jemným, estherem a většinou organických rozpouštědel, nerozpouští se ve vodě.

Tento produkt je možno použít jako rozpouštědla ve vysoce kvalitních povlacích, tiskařských barvách a přísadách, pomocném papírenském průmyslu v papírenském průmyslu, změkčovadlech v oblasti vláknitých pryskyřic. Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethyl-hexandioát (DMA) funguje také jako surovina používaná při přípravě 1,6-hexandiolu, pesticidů a meziproduktů pro léčiva.

image004

image005

Jako nejznámější Čína Dimethyl adipate CAS 627-93-0 Dimethyl Hexanedioate (DMA) dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.

------------------

image006


APLIKACE:

Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethylhexanedioát (DMA) má řadu kosmetických aplikací ve změkčovadlech a kondicionování kůže a je také používán jako kosmetické změkčovadlo.

Je také velmi užitečný při aplikaci a odstraňování nehtů. Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethyl-hexandioát (DMA) by mohl být použit v agrochemikáliích jako surovina při výrobě několika účinných látek, jako je například Lenacil, Metconazol, Ipkonazol.

Tento produkt lze použít také jako čistící rozpouštědlo ve směsích s jinými nízkotlakými rozpouštědly.


Bezpečná informace:

1. Protipožární opatření dimetyl adipátu CAS 627-93-0 Dimethyl hexandioát (DMA): \ t

Obecné informace: Stejně jako u jiných požárů používejte izolační dýchací přístroj v tlakovém provedení, MSHA / NIOSH (schválený nebo ekvivalentní) a plný ochranný výstroj. Během požáru mohou být dráždivé a vysoce toxické plyny vytvářeny tepelným rozkladem nebo spalováním.

Hasiva: V případě požáru použijte vodu, suchou chemickou látku, chemickou pěnu nebo pěnu odolnou proti alkoholu.

2. Manipulace a skladování:

Manipulace: Po manipulaci se důkladně omyjte. Dimethyl adipát CAS 627-93-0 Dimethyl hexanedioát (DMA). Kontaminovaný oděv odstraňte a před dalším použitím jej umyjte. Zamezte styku s očima, kůží a oděvem. Zabraňte požití a vdechování.

Skladování: Skladujte na chladném, suchém místě. Pokud nádobu nepoužíváte, uzavřete ji.


Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem dimetyl adipátu CAS 627-93-0 Dimethyl Hexanedioate (DMA). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Dimethyl adipate CAS 627-93-0 Dimethyl Hexanedioate (DMA), výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Až budete chtít koupit nebo koupit Dimethyl adipate CAS 627-93-0 Dimethyl Hexanedioate (DMA) z Číny, prosím, kontaktujte Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS) DMA:

image007

Výhody dimetyl adipátu Fengchen CAS 627-93-0 Dimethyl hexanedioát (DMA):

1.Konkurenční a rozumná cena.

2.Doručení do 3 dnů;

3. schválení kvality;

4.Profesionální továrna a poprodejní služby

Ostatní jména:

KYSELINA ADIPIC BIS-METYL ESTER

KYSELINA ADIPIC DIMETHYL ESTER


Nejvyšší kvalita Dimethyl adipate CAS 627-93-0 Dimethyl Hexanedioate (DMA) továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte dimetyl adipát cas 627-93-0 dimethyl hexanedioate (dma), vítejte na nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: dimethyl adipate cas 627-93-0 dimethyl hexanedioate (dma), výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz