Pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O

Pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O Čínský měďnatý síran pentahydrát, síran měďnatý CuSO4 5H2O factory, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: pentahydrát síranu měďnatého (CAS) CAS: 7758-99-8 Charakteristika: Modrý krystalický prášek. Typy a čistota (test): ...

Podrobnosti o produktu

Pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O

Copper Sulfate Pentahydrate, Copper Sulphate CuSO4 5H2O

Čína Pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: pentahydrát síranu měďnatého (II)

Číslo CAS: 7758-99-8

Charakteristika: Modrý krystalický prášek.

Typy a čistota (Obsah): Obsah mědi (Cu) 23%, 24,5%, 25%, 25,1%

Molekulární vzorec: CuH10O9S, CuSO4.5H2O

Vzorec struktury:

Copper Sulfate Pentahydrate, Copper Sulphate CuSO4 5H2O structure formula

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Nebezpečná třída: 9.2

Dopravní značka: UN 3288 6.1 / PG 3

Copper Sulfate Pentahydrate, Copper Sulphate CuSO4 5H2O 21.5% cargo pic

Použití a použití:

Pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O lze široce využívat jako krmné aditivum, mikročásticová hnojiva, fungicidy, galvanické pokovování, katalyzátory, flotační činidla apod.

To je do značné míry potřeba na trhu.

Společnost Fengchen Group Co., Ltd. (dále jen "společnost FENGCHEN") je veřejná společnost, jejíž hlavní podniky se zabývají vývojem, výrobou a uváděním na trh řady solí, jako jsou pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O.

Aktiva společnosti Fengchen se v průměru každoročně zvyšuje o 15%. Myslíme si, že za pomoci našeho pentahydrátu měďnatého sulfátu, síranu měďnatého CuSO4 5H2O a dalších produktů může růst ještě rychlejší.

S naší 2 desetiletí rychlého vývoje, jsme nyní považováni za jeden z pentahydrátů měďnatého síranu, měďnatý sulfát CuSO4 5H2O v Číně.

Vždy se zaměřujeme na vývoj našich technologií a výrobních schopností. Bylo zřízeno několik řetězců pro high-tech produkty. Jsme schopni vyrábět více než 18 sérií chemikálií, jako je pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O v elektronické, lékařské, potravinářské (návykové), průmyslové a hnojivo třídy zvlášť pokrývající mnoho potřebných souvisejících produktů, které potřebují naši zahraniční klienti.

Nejvyšší kvalita, čistý pentahydrát měďnatý sulfát, síran měďnatý CuSO4 5H2O Prášková / látka továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Dotaz