Heptahydrát kobaltnatého sulfátu, síran kobaltnatý

Kobalt sulfát heptahydrát, kobalt sulfát Čína kobalt sulfát heptahydrát, kobalt sulfát továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 10124-43-3, 10026-24-1 Charakteristika: oranžový krystal, rozpustný ve vodě a alkoholu. Růžové až červené monoklinické prizmatické krystaly nebo červené zrnité ...

Podrobnosti o produktu

Heptahydrát kobaltnatého sulfátu, síran kobaltnatý
image001


Čína Kobalt sulfát Heptahydrát, Cobalt Sulfát factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 10124-43-3, 10026-24-1
Vlastnosti: oranžový krystal, rozpustný ve vodě a alkoholu.
Růžové až červené monoklinické prizmatické krystaly nebo červené granulované pevné látky. Bez zápachu. Stává bezvodý při 788 ° F.
Obsah kobaltu: 20,5% Min
Molekulární vzorec: CoSO4 7H2O, CoSO4 · 7H2O
Vzorec struktury:

image002


Balení: 25 kg / F iber Drum

image003


image004


Popis:
Heptahydrát kobaltnatého sulfátu, kobaltnatý je některou z anorganických chemikálií vzorce CoSO4 (H2O) x. Obvykle sulfát kobaltu se vztahuje na hydrát CoS04.7H2O, což je jedna z nejběžněji dostupných solí kobaltu.
Heptahydrát kobaltnatého sulfátu, kobalt sulfát se objevuje jako červené monoklinické krystaly, které zkapalňují kolem 100 ° C a stávají se bezvodou při 250 ° C.
Rozpustnost: Je rozpustný ve vodě, slabě rozpustný v ethanolu a zvláště rozpustný v methanolu.
Soli jsou paramagnetické.
-----------------
Aplikace: heptahydrát kobaltu sulfátu, kobalt sulfát se používá jako přísada pro krmivo pro zvířata. Může fungovat také jako vysoušecí prostředek na barvy, pigmentová a glazurová porcelánová výroba a galvanizační průmysl.

Jako nejslavnější čínský kobaltový sulfát heptahydrát, dodavatel kobaltu sulfátového prášku v Číně, je produkt Fengchen Group Product Name Powder velmi dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

image005


Použití a použití:
Heptahydrát kobalt-sulfátu, kobalt-sulfát se používá při přípravě pigmentů, stejně jako při výrobě jiných solí kobaltu, stejně jako CoCO3.
Pigment obsahující kobalt jako heptahydrát kobaltnatého sulfátu, kobalt-sulfát se používá v porcelánu a skle. Tato chemikálie se používá v akumulačních bateriích a lakovacích lázních, sympatických barvách a jako přísada do půdy a krmení zvířat.
Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem se heptahydrát kobaltnatého sulfátu, kobaltsulfát vyrábí zpracováním oxidu kobaltnatého kyselinou sírovou.

image006


Společnost Fengchen Group Co., Ltd. poskytuje nejen technickou podporu kobalt sulfátového heptahydrátu, kobaltnatý sulfát, ale i další kontrolu informací. Naše společnost má mnoho vyškolených pracovníků.


Fengchen Group Co, Ltd vždy trvá na principu poctivosti, spolupráce, vzájemných výhod a rozvoje, abychom se snažili poskytnout špičkové komodity kupujícím z domova iv zahraničí.
Srdečně vítáme nové a staré zákazníky z domova i ze zahraničí, abychom vedli a společně vytvořili přátelství a vznešenost.


Nejvyšší kvalita, čistý heptahydrát kobaltnatého sulfátu, kobaltový sulfátový prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte heptahydrát kobaltnatého, síran kobaltnatý, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: síran kobaltnatý heptahydrát, síran kobaltnatý, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz