Oxid kobaltu, oxid kobaltnatý, oxid kobaltnatý

Oxid kobaltnatý, oxid kobaltnatý, oxid kobaltnatý Čína Oxid kobaltu, oxid kobaltu, závod na výrobu kobaltu (II), dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 1307-96-6 Charakteristika: černý prášek, bez zápachu. Obsah kobaltu: 72% Min Molecular Formula: CoO Struktura struktury: Balení: 25kgs / Fiber ...

Podrobnosti o produktu

Oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu

image001


Čína oxid kobaltu, oxid kobaltu, továrna na výrobu kobaltu (II), dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 1307-96-6
Vlastnosti: černý prášek, bez zápachu.
Obsah kobaltu: 72% Min

image002


Molekulární vzorec: CoO
Vzorec struktury:

image003


Balení: 25kgs / Fiber Drum

image004


Popis:
Vždy vyrábíme vsázený oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu (II). Náš produkt je formulován za kontrolovaných laboratorních podmínek. Tato chemická látka je nerozpustná ve vodě a rozpustná v horké anorganické kyselině.
--------------
Oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu (CAS č.1307-96-6) lze použít v pigmentu pro keramiku, barvení a odbarvení skla apod. Rovněž byl aplikován jako barvící činidlo na hrnčířskou hrnci pro pece pro téměř půl století. Oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu (II) funguje jako přísada a poskytuje hluboký odstín modré s názvem kobaltová modř.

Jako nejslavnější Čína oxid kobaltu, oxid kobaltu, dodavatel oxidu kobaltu (II) v Číně, je produkt Fengchen Group Product Name Powder velmi dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

image005


Vlastnosti:

image006


image007

Použití a aplikace oxidu kobaltnatého, oxidu kobaltnatého, oxidu kobaltu (II)
Najde uplatnění ve sklářském, keramickém průmyslu, slinutých karbidách a průmyslu magnetických materiálů.
Oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu (II) jsou barvivo na pevném hrnci po dlouhou dobu. Poskytuje hluboký odstín modré s názvem kobaltová modř.


Fengchen Group Co, sro je modernizační lékařská a chemická společnost s vědeckým výzkumem, výrobou, provozem a dovozem a vývozem. Trváme na vysokém standpointu, vysokém standardu a kvalitě a řídí přísné omezení a řízení výroby léků. Náš oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu (II) je vyroben podle odpovídající kvality. Společnost vlastní roční produkční kapacitu osmi stovek tun chemikálií.
Vedené naší vírou lidí orientovaných, vědy a techniky převládající medicíny, velkou technickou moc.


Nejvyšší kvalita, čistý oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltu (prášek / substance factory), dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte oxid kobaltu, oxid kobaltu, oxid kobaltnatý, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: oxid kobaltu, oxid kobaltnatý, oxid kobaltnatý, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like