Hexahydrát chloridu kobaltnatého 6H2O

Chlorid kobalt hexahydrát 6H2O Čína Chlorid kobaltu hexahydrát 6H2O factory, dodavatel, výrobce v Číně. Synonyma: chlorid kobaltnatý 6H2O Číslo CAS: 7791-13-1 Charakteristika: Prášek z růžového bengálu. Je snadno rozpustný ve vodě a je snadno rozpustný v alkoholu Molecular Formula: CoCl2 ...

Podrobnosti o produktu

Hexahydrát chloridu kobaltnatého 6H2O

image001  


Čína Kobalt chlorid Hexahydrát 6H2O továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: chlorid kobaltnatý 6H2O
Číslo CAS: 7791-13-1
Charakteristika: Prášek z růžového bengálu. Je snadno rozpustný ve vodě a je snadno rozpustný v alkoholu
Molekulární vzorec: CoCl2 6H2O
Vzorec struktury:

image002


image003


Balení: 25kgs / Fiber Drum

image004


Popis:
Chlorid kobaltnatý Hexahydrát 6H2O je nejběžnější forma této anorganické sloučeniny, která má v hydratované formě hlubokou růžovou barvu. Dramatická změna barvy modrofialového chloridu kobaltu (sc-252623) na růžovou barvu, když je hydratovaná, činí chlorid kobaltnatým (II) vynikajícím ukazatelem vody v vysoušečích.
Jako induktor produkce HIF-1 byl aplikován chlorid kobaltu (CoCl2) pro studium apoptotických účinků v buňkách HepG2. Může se také považovat za stabilizátor pro rekonstituci radiofarmaceutického technecium-99m exametazimu. Tento produkt byl také využit ve výzkumných studiích ke zkoumání exprese proteinu tepelného šoku zanícené pokožky.

image005


Jako nejslavnější dodavatel v Číně kobaltu hexahydrátu kobaltu 6H2O v Číně je produkt Fengchen Group Product Name Powder dobře zabalen nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Klíčový rozdíl mezi hexahydrátem chloridu kobaltnatého 6H2O a bezvodým chloridem kobaltu spočívá v tom, že krystaly mají krystalizační vodu, zatímco bezvodý chlorid kobaltu nemá žádnou krystalizační vodu. Navíc vizuálně identifikovatelný rozdíl mezi hexahydrátem chloridu kobaltnatého 6H2O a bezvodým chloridem kobaltu spočívá v tom, že CoCl2 6H2O má růžově červenou barvu, zatímco bezvodý chlorid kobaltu má modrou barvu.


Chlorid kobaltu Hexahydrát 6H2O je sůl kobaltu. Dále je to anorganická sloučenina, která má chemický vzorec CoCl2. Nejobvyklejší hydratovanou formou této chemické látky je hexahydrátová sloučenina, která má jednu molekulu soli chloridu kobaltnatého přitahovanou k šesti molekulám vody.

image006


Chlorid kobaltu hexahydrát 6H2O specifikace:
(CoC12.6H20): 98,0-102,0%
MAXIMÁLNÍ LIMITY
Nerozpustná hmota: 0,01%
Nitrát (NO3): 0,01%
Síran (SO4): 0,01%
Vápník (Ca): 0,005%
Měď (Cu): 0,002%
Železo (Fe): 0,005%
Hořčík (Mg): 0,005%
Nikl (nikl): 0,1%
Draslík (K): 0,01%
Sodík (Na): 0,05%
Zinek (Zn): 0,03%
--------------------------------------

Zavedením strategie rozvoje "konotativního růstu a rozšíření rozšíření", v souladu s požadavky "moderních podniků a mezinárodních norem", Fengchen Group Co., Ltd. rychle roste v těchto letech. Náš hexahydrát 6H2O z kobaltu se velmi dobře prodává.
Budeme pokračovat ve zlepšování našeho vnitřního řízení a budeme důsledně provádět inovační strategii. Fengchen je nyní uveden v seznamu prvních 5 domácích prvotřídních výrobců hexahydrátu 6H2O kobaltu.

Nejvyšší kvalita, čistý hexakydrát hexahydrátu 6H2O kobaltového kobaltu, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte hexahydrát 6h2o chloridu kobaltového, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: hexahydrát chloridu kobaltnatého 6h2o, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like