Dihydrát chloridu kobaltnatého, dihydrát chloridu kobaltnatého

Dihydrát chloridu kobaltnatého, dihydrát chloridu kobaltnatého Čína Dihydrát chloridu kobaltnatého, dihydrát chloridu kobaltu, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 16544-92-6 Charakteristika: světle modrý prášek. Snadno rozpustný ve vodě a schopný rozpustnosti v alkoholu Test kobaltu: 34% Min, 36% ...

Podrobnosti o produktu

Dihydrát chloridu kobaltnatého, dihydrát chloridu kobaltnatého

image001


Čína Kobalt chlorid dihydrát, dihydrát chloridu kobaltu továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 16544-92-6
Vlastnosti: světle modrý prášek. Snadno rozpustný ve vodě a schopný rozpustnosti v alkoholu
Stanovení kobaltu: 34% Min, 36% Min
Molekulární vzorec: CoCl2 2H2O

image002


Balení: 25kgs / Fiber Drum

image003


Fengchen Goup Co., Ltd. je přední profesionální výrobce dihydrátu chloridu kobaltu, dihydrát chloridu kobaltu v Číně. Naše produkce je asi 1000 tun ročně; Kromě toho se snažíme vždy vylepšit naše výrobní postupy. Máme již mnoho vlastních patentů týkajících se kobaltu.
Naše výrobky ze série dihydrátů chloridu cobaltnatého a dihydratovaného chloridu kobaltnatého jsou nejen prodávány především do Ruska, Uzbekistánu, Thajska atd. Navíc jsme v Litvě koupili několik skladů, abychom rychleji přepravili evropské klienty.
Vždy si ceníme vysoce kvalitní výrobky, které slouží jako upřímnost.

Nejvyšší kvalita, čistý dihydrát chloridu kobaltnatého, dihydrát chloridu kobaltu série Prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte dihydrát chloridu kobaltu, dihydrát chloridu kobaltnatého, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: dihydrát chloridu kobaltnatého, dihydrát chloridu kobaltu, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like