Bezvodý chlorid kobaltnatý

Chlorid kobaltnatý bezvodý Čína Chlorid kobaltu Bezvodá továrna, dodavatel, výrobce v Číně. Číslo CAS: 7646-79-9 Charakteristika: tmavě modrý prášek. Snadno rozpustný ve vodě a schopný rozpustnosti v alkoholu. Obsah kobaltu: 42% Min Molecular Formula: CoCl2 Vzorec struktury: Balení: 25Kgs / ...

Podrobnosti o produktu

Bezvodý chlorid kobaltnatý

image001


Čína Cobalt Chloride Bezvodá továrna, dodavatel, výrobce v Číně.
Číslo CAS: 7646-79-9
Charakteristika: tmavě modrý prášek. Snadno rozpustný ve vodě a schopný rozpustnosti v alkoholu.
Obsah kobaltu: 42% Min
Molekulární vzorec: CoCl2
Vzorec struktury:

image002


Balení: 25kgs / Fiber Drum

image003


Popis:
Chlorid kobaltnatý bezvodý je volně rozpustný ve vodě a methanolu. Je rozpustný v alkoholu, acetonu, etheru, glycerolu a pyridinu.
Chlorid kobaltnatý Bezvodý kobalt (II) se používá v indikátorech vlhkosti v meteorologických přístrojích.
Když je bezvodý, objevuje použití při galvanickém pokovování kobaltu v organické chemii a je prekurzorem kobaltocenu (bis (cyklopentadienyl) kobaltu (II), který je dobrým redukčním činidlem. Kyselina kobaltnatá bezvodá také funguje jako Lewisova kyselina Chlorid kobaltnatý bezvodý je indikátorem vody v vysoušecím zařízení díky reverzibilní hydrataci / dehydrataci spolu s výraznou změnou barvy.Tento výrobek je velmi užitečný při výrobě neviditelného inkoustu, protože při zahřátí se změní na modrý a stává se neviditelným poté, co se ochladí. Bezvodý katalyzuje křížovou vazbu arylhalogenidů nebo vinylhalogenidů s arylgrignardovými činidly ve vynikajících výtěžcích.

image004


Jako nejslavnější dodavatel Čínského chloridu kobaltnatého bezvodého prášku v Číně je Fengchen Group bezbarvý kobaltový chloridový prášek dobře zabalen s nejnovějšími a nejbezpečnějšími baleními.

image005


image006


Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých výrobců kobaltu bezvodého prášku v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

image007


Fengchen Group Co., Ltd je výrobcem API a farmaceutických meziproduktů a jemných chemikálií, jako je uhličitan kobaltnatý, síran kobaltnatý atd.
Fengchen Group Co, Ltd má vlastní výzkumné centrum. Máme také vlastní výrobní a prodejní síť. Naše továrna pokrývá velkou plochu.
Mnoho našich výrobků, jako je bezvodý chlorid kobaltnatý, splňuje požadavky požadavků ISO a GMP.


Budeme mít plán ochrany životního prostředí. Naše moderní zařízení zajistilo, že náš chlorid kobaltnatý bezvodý splní nejen požadavky na kvalitu, ale také ekologicky šetrný. Stroje zahrnují systém čištění klimatizace.


Hlavní produkt:
Bezvodý chlorid kobaltnatý, Kapacita: 800 tun za rok
Síran kobaltu, kapacita: 1200 tun / rok

Kvalitní čistá čistá kobaltnatá bezvodá prášková / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte bezvodý chlorid kobaltu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: bezvodý chlorid kobaltnatý, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like