Základní uhličitan měďnatý nebo měďnatý (II) uhličitan Základní CAS 12069-69-1

ČSN EN 12069-69-1 Název produktu: Základní uhličitan měďnatý, základní měďnatý uhličitan Synonyma: uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý základní Číslo CAS: 12069- 69-1 Charakteristika: A ...

Podrobnosti o produktu

Čína Základní uhličitan měďnatý nebo měďnatý (II) uhličitan sodný, dodavatelé, výrobce CAS 12069-69-1

Basic Copper Carbonate Or Copper(II) Carbonate Basic.png

Název produktu: Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý (II)

Synonyma: uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý základní
Číslo CAS: 12069-69-1
Charakteristika: Jemný zelený hustý prášek
Stanovení: Cu ≥ 54,5%
Vzorec: CuCO3 · Cu (OH) 2 · XH2O, CH2Cu2O5

Informace o balení: 25 kg / taška.
Klíčová slova: těžký uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý; Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý

Popis:
Těžký měďnatý uhličitan se také nazývá uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý.
V organickém solném průmyslu se používá těžký měďnatý uhličitan (měďnatý uhličitan, základní uhličitan měďnatý) pro přípravu různých sloučenin mědi; v organickém průmyslu se jako katalyzátor organické syntézy používá těžký uhličitan měďnatý (uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý); v elektrolytickém průmyslu se jako aditivum mědi používá těžký uhličitan měďnatý (uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý). V posledních letech se široce používal těžký měďnatý uhličitan (měďnatý uhličitan, základní uhličitan měďnatý) v oblasti ochrany dřeva.
Základní uhličitan měďnatý je chemická sloučenina, lépe nazývaná hydroxidem uhličitanu měďnatého (II). Jedná se o iontovou složku sestávající z iontů měďnatý (II) Cu2 +, uhličitan CO2-3 a hydroxid HO-.

------------

Uhličitan měďnatý se obvykle vztahuje na anorganickou sloučeninu s chemickým vzorcem Cu2CO3 (OH) 2 (často chybně napsaný CuCO3), nejběžnější uhličitan mědi a analogický s minerálním malachitem. Technicky a správněji by se měl nazývat základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý (II). Při suchu je světle zelený až modrozelený prášek, i když základní vzorky jsou světle modré. Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, měďnatý (II) uhličitan je stabilní sloučenina, která je nerozpustná ve vodě a po zahřátí se snadno rozkládá.

 

Fyzické vlastnosti:

Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý (II) je prášková modrozelená sloučenina nerozpustná ve vodě. Její barvy mohou být různé odstíny modré nebo zelené v závislosti na čistotě a přítomnosti dalších zásaditých uhličitanů měďnatých, které jsou obvykle přítomny v jakémkoli technickém vzorku.

Chemická vlastnost:

Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, jako zdroj měďnatých iontů se používá uhličitan měďnatý jako hydroxid měďnatý. Většina solí mědi může být vyrobena reakcí této chemické látky s požadovanou kyselinou.

 

Jako profesionální Čína základní měďnatý uhličitan, základní měďnatý uhlíkaté suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží základní měďnatý uhličitan, základní měďnatý uhličitan API z Číny v Číně téměř 10 let.


Bezpečnost:

Přestože sloučeniny mědi jsou obecně považovány za jedovaté, základním uhličitanem měďnatým, základním uhličitanem měďnatým je uhličitan měďnatý (II), který je preferovanou formou pro odstraňování solí mědi, protože je nerozpustný. Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý (II) lze vyrábět přidáním hydrogenuhličitanu sodného do roztoku měděné soli a následně odstranit v pevné formě. Základní uhličitan měďnatý, základní uhličitan měďnatý, uhličitan měďnatý (II) může být také rozpuštěn v kyselině chlorovodíkové a přeměněn na kov mědi s přídavkem hliníku.

-----------

Ostatní jména:

Uhličitan měďnatý (II)
Uhličitan měďnatý, základní
Uhličitan měďnatý, zásaditý
Základní uhličitan vápenatý
Uhličitan měďnatý (II)
Coppercarbonatebasicbluegreenpowder
uhličitan měďnatý (II) - hydroxid měďnatý (II) (1: 1)
Oxid měďnatý
Uhličitan měďnatý


Hlavní indexy těžkého mědi uhličitanu:

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Heavy Copper Carbonate

Jemný zelený hustý prášek

Dodržuje

Identifikace mědi
Heavy Copper Carbonate

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Identifikace uhličitanu

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Ztráta sušením

≤ 0,2%

<>

Fe

≤ 300ppm

16,8ppm

Pb

≤ 80 str./min

8.4ppm

Ca

≤ 200ppm

7,2ppm

Stanovení (Cu)
Heavy Copper Carbonate

≥ 54,5%

55,5%

Špičková kvalita, Čínská čistá těžká uhlíková fosfátová prášková / továrna na látky v Číně; Čína těžkých dodavatelů surového uhlíkového uhlíku v Číně. Čína Heavy Copper Carbonate API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte základní uhličitan měďnatý nebo měďnatý (II) karbonát základní CAS 12069-69-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Čína základní uhličitan měďnatý nebo měďnatý (II) uhličitan sodný, výrobce CAS 12069-69-1 výrobce, dodavatel, cena
Dotaz

You Might Also Like