Louhy hydroxid sodný 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH)

Louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) Název produktu: louhy s hydroxidem sodným 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) Číslo CAS: 1310-73-2 Charakteristika: Bílé vločky. Čistota (test): 99% jako na obrázku. Balení: 25kg / taška, 50kg / taška nebo jako žádost kupujícího 25 metic ...

Podrobnosti o produktu

Louhy hydroxid sodný 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH)

image001.jpg


Název produktu: louhy s hydroxidem sodným 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH)

image002.jpg

Číslo CAS: 1310-73-2

Charakteristika: Bílé vločky.

Čistota (test): 99% jako na obrázku.

image003.jpg

Balení:

25kg / taška, 50kg / taška nebo jako žádost kupujícího

25 metrických tun / 20'FCL

image004.jpg

DOPRAVA A SKLADOVÁNÍ:

Louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) by měly být přepravovány všemi krytými dopravními prostředky v souladu s Pravidly přepravy nebezpečných nákladů účinnými pro tyto dopravní prostředky. Louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) by měly být skladovány v krytých skladech s výjimkou pronikání vlhkosti.

Garantovaná doba trvanlivosti je jeden rok (12 měsíců) od data výroby.

Klíčová slova:

Louh sodný, louh sodný, hydroxid sodný vločky, hydroxid sodný vločka

Produktivita: 12000 metrických tun / metrických tun za rok

Doprava: oceán

Místo původu: Čína

Schopnost dodávky: 1000 metrických tun / metrických tun za měsíc

Popis:

Louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) je anorganická chemická sloučenina patřící k nejsilnějším alkali. V pevné formě je to bílá látka s krystalickým vzhledem (vločky). Louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) má hygroskopické vlastnosti. Je dokonale rozpustný ve vodě, tvořící žíravý louh sodný, který je doprovázen uvolňováním významného množství tepla.

Louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) jsou vločky v bílé barvě, které jsou hygroskopické a rozpustné ve vodě. Louhy s louhem sodným se získají odpařením kvalifikované tekuté hydroxidu sodného, které se vyrábí membránovou technologií.

Jako nejslavnější dodavatel Čínského louhu sodného 99%, 98% (Čistý hydroxid sodný NaOH) dodavatel v Číně, louhy louhu Fengchen Group louhu 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH)   je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších louhů louhu sodného 99%, 98% (Čistý hydroxid sodný NaOH) Výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a aplikace

1, louhy louhu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) je široce používán pro výrobu papíru, výroba celulózové buničiny.

2, Používá se také v mydlech, syntetickém detergentu, syntetické výrobě mastných kyselin a rafinování rostlinných olejů nebo živočišného tuku.

3, louhy louhu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) se používá pro bavlněný textilní tisk a barvivo průmyslu agent odmašťování, čisticí prostředek a.

4, chemický průmysl, hydroxid louhový 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) se používá k výrobě boraxu, kyanidu sodného, kyseliny šťavelové, fenolu atd.

5, Tento výrobek je také používán při výrobě oxidu hlinitého, kovové povrchové úpravy zinku a mědi a skla, smalt, kůže a Pesticide, medicína, barvivo.

6, louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) je také běžně používán jako neutralizátor kyselin, může být peelingový prostředek z citrusů, broskví a tak dále, může být také použit jako lahve na detergenty, plechovky a jiné nádoby a odbarvovací činidlo, sladidlo.

7, navíc lze použít hydroxid sodný hydroxid sodný 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) pro výrobu základního desikantu, výroby barviva, plastů, farmaceutických a organických meziproduktů, regenerace staré gumy, sodíku kovu, elektrolýzy voda a anorganická sůl, produkující borax, sůl chromu, sůl kyseliny manganaté, fosfát atd.

Fengchen Group je vedoucím dodavatelem a výrobcem čínského louhu sodného hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, což zajistí, že všichni naši klienti budou mít správný výrobek a dodavatel, pokud to potřebují, od společnosti China Caustic Soda Flakes 99%, 98% (Čistý hydroxid sodný NaOH). Když si koupíte nebo zakoupíte louhy s hydroxidem sodným 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Specifikace porovnání s jinými čistotami.

Název produktu: louhy s hydroxidem sodným 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH)

Položka

Louh sodný

NaOH

99% min

96% min

Na2C03

0,7% max

1,4% max

NaCl

0,1% max

2,8% max

Fe2O3

0,01% max

0,01% max


Nebezpečí a varování:

Potenciální akutní účinky na zdraví: louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) je velmi nebezpečný v případě kontaktu s pokožkou (žíravý, dráždivý, pronikavý), kontaktu s očima (dráždivý, žíravý), při požití a při vdechování. Množství poškození tkáně závisí na délce kontaktu. Při kontaktu s očima může dojít k poškození rohovky nebo k oslepnutí. Při styku s pokožkou s louhy hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) může způsobit zánět a puchýře. Vdechnutí louhů louhu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný hydroxid sodný) způsobí podráždění gastrointestinálního nebo respiračního traktu, charakterizované hořením, kýcháním a kašláním. Vážné nadměrné vystavení louhům hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) může způsobit poškození plic, udušení, bezvědomí nebo úmrtí. Zánět oka se vyznačuje zarudnutím, zaléváním a svěděním. Zánět kůže může také souviset s louhy louhu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) charakterizované svěděním, škálováním, zarudnutím nebo občasným puchýřkem.

Osobní ochrana: Důrazně doporučujeme používat ochranné brýle, ochranné brýle, prachové respirátory, boty a rukavice. Konzultujte odborníka PŘED ZACHÁZENÍM o louhách hydroxidu sodného 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH). Při zasažení očí okamžitě vypláchněte oči velkým množstvím vody po dobu nejméně 15 minut. Může se používat studená voda. A okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. V případě pokožky kontaktu s hydroxidem sodným 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH), okamžitě vypláchněte pokožku velkým množstvím vody po dobu nejméně patnácti minut a odstraňte kontaminovaný oděv a obuv. Zakryjte podrážděnou pokožku změkčovadlem. Může se používat studená voda. Před opětovným použitím umyjte oblečení. Důkladně vyčistěte boty před opětovným použitím. Okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Naše služba

1.Doručení: 10-15 dní po potvrzení objednávky

2.Balení:

A. 25kg PP / PE, kraftový papír složený, čistý PE sáček

b. jak požadoval zákazník

3.Podmínkou je pro vás vybírána další doprava

4. Opravdu za 24 hodin, pokud jste naléhavé, můžeme vám nejdříve odpovědět.

Nejvyšší jakost, čisté hydroxid sodný, 99%, 98% (Čistý hydroxid sodný NaOH) továrna a dodavatel v Číně; Čína louhy sodné louhy 99%, 98% (čistý hydroxid sodný NaOH) výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte louhy s hydroxidem sodným 99%, 98% (čistý hydroxid sodný naoh), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: louhy hydroxid sodný 99%, 98% (čistý hydroxid sodný naoh), výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like