Kalcinovaný kaolínový prášek, kaolin kalcinovaný

Název produktu: Kalcinovaná kaolinová prášková hlína, kalcinovaný kaolin
Synonyma (alternativní jména): Cal Kaolin, Meta Kaolin, Kaoline
Číslo CAS: 1332-58-7
Vlastnosti: Dobrá jemnost, vysoká bělost, vysoká skrývání, vysoká lesk
Čistota (stanovení): 93%, 92%

Podrobnosti o produktu

Kalcinovaný prášek z kaolinu , Kaolin C alcinovaný

Calcined Kaolin Clay Powder, Kaolin Calcined.jpg

Název produktu: Kalcinovaná kaolinová prášková hlína, kalcinovaný kaolin

Synonyma (alternativní jména): Cal Kaolin, Meta Kaolin, Kaoline

Číslo CAS: 1332-58-7

Vlastnosti: Dobrá jemnost, vysoká bělost, vysoká skrývání, vysoká lesk

Čistota (stanovení): 93%, 92%

Molekulární vzorec: Al2O3.2SiO2;

Struktura:

Calcined Kaolin Clay Powder, Kaolin Calcined Structure.jpg

Balík:

25 kg / papírový plastový sáček,

Nebo nabízíme 500kg / 1000kg velký tkaný plastový sáček (Jumbo Bag).


Klíčová slova:

Kaolin, kalcinovaný kaolin, kalcinovaný kaolinový prášek, kaolinová kaše, kalcinovaný kaolin

Calcined Kaolin Clay Powder, Kaolin Calcined Package.jpg

Popis:

Kalcinovaný kaolínový prášek, kalcinovaný kaolin je práškový bílý neplastní materiál. Jedná se o surový kaolin, který byl vypálen (v rotační kalcinační peci) dostatečně vysoký, aby odstranil 12% (přibližně) krystalickou vodu. Kalcinovaná prášková kaolínová kaolina, kalcinovaný kaolin, je dobrým příkladem toho, jak můžeme změnit mineralogii materiálu, aby ovlivnil jeho pracovní vlastnosti při zachování chemie pro udržení vlastností výbuchu.


Kalcinovaná kaolinová prášková hlína, kaolin kalcinovaná je často nedostatečně využita v tradiční keramice. Zřídkakdy si uvědomujeme její skutečnou hodnotu. Kaolin je čistý jílový minerál, který má vypálenou chemii 1 dílu Al2O3 a 2 díly Si02. Ale surové kaolínové krystalky jsou hydratované, s 12% krystalicky vázanou vodou. To je tajemství jejich plasticity. Al2O3 je nezbytný pro chemii převážnou většinu glazur a kaolin je ideálním výchozím materiálem (protože všechny glazury také potřebují SiO2, který dodává a snadno se rozkládají v tavenině). Dalším zásadním cenově dostupným a snadno tavitelným dodavatelem Al2O3 jsou živce, ale také dodávají spoustu KNaO (a v mnoha případech je přebytečný k získání potřebného Al2O3). Surový Kaolin také dodává suspenzi glazury a vytvrzuje suchou glazurovanou vrstvu. Nicméně jakmile procento surového kaolinu projde kolem 20%, může dojít k vysokému úbytku receptury (způsobujícímu plazování). V těchto případech nahrazení části surového kaolinu kalcinovaným materiálem řeší problém, udržuje chemii glazury, ale snižuje smrštění a praskání. Jinými slovy, substitucí některých surového kaolinu za kalcinovaný mohou být fyzikální vlastnosti glazury řízeny bez ovlivnění chemie vypálené taveniny. Samozřejmě, míchání surových a kalcinovaných materiálů musí brát v úvahu LOI suroviny (je zapotřebí 12% méně kalcinovaných).


Kalcinovaná prášková kaolínová kaolina, kalcinovaný kaolin, lze použít v keramice. Je to hlavní vlastnost, že je žáruvzdorná. Měkčí na kužel 35 a je tedy užitečné v žáruvzdorných žlabách a nábytku, tepelně izolačních tělesech, nízkých dilatačních tělesech, propustných keramických kompozicích a investičních odlitcích (viz molochit).


Kalcinovaná prášková kaolínová kaolinová kaolinová kaše je také velmi užitečná při ladění smršťování a plasticity slizu (engobes), které se aplikují na mokré, kožené tvrdé nebo suché zboží. Engobes obsahují vyšší procento jílu než glazury a je důležitější řídit jejich smršťování smršťováním. Stejně jako u glazur, mohou být nahrazeny části pravidelného kaolinu, aby se dosáhlo vysušení při zachování vyhořelých vlastností.


Kalcinovaná kaolinová prášková kaše, kaolin kalcinovaný je v podstatě bílý minerál používaný poměrně často při výrobě porcelánu a určitých druhů keramiky.


Přirozeně se vyskytující kaolin je známý jako "vodný kaolin", protože obsahuje vodu v krystalické mřížce. Tato voda nemůže být odstraněna prostým sušením kaolinu.

Kalcinací minerálu je ohřát na teplotu, při níž nastává fázový přechod, obvykle ztráta těkavé složky. V případě kaolinu ztrácí krystalické vody. Bude nazývána kalcinovaná kaolinová prášková kaše, kaolin kalcinovaná.

Při zahřátí na 800 ° C ztrácí vodu ve formě hydroxylových (-OH) skupin, čímž vznikne Metakaolin:

2 Al2Si2O5 (OH) 4 = 2Al2Si2O7 + 4H2O

Metakaolin je zajímavý materiál. Když jej přidáte k betonu, působí jako pucolán. To znamená, že zvyšuje pevnost betonu, užitečnou vlastnost ve stavebnictví a ropné cementování.


K vytvoření kalcinované kaolinové práškové kaše, kaolin kalcinované, je třeba pokračovat v ohřívání až na 1050 ° C. Na cestě se objevují dvě různé reakce. Nejprve vznik spinelu při 950C:

2 Al2Si2O7 = Si3Al4O12 + Si02

Potom se spinelová fáze přemění na minerální mullit plus vysokokrystalický kristobalit, Si02:

3 Si3Al4O12 = 2 Si2Al6O13 + 5 Si02

Ale dost chemických reakcí! Potřebujeme vědět, že kalcinace způsobuje, že kaolinová struktura se zhroutí a stane se hustší, což zlepšuje její opacitu a bělost. Částice se stávají ostrými a tvrdými, ale také mnohem poréznějšími, protože vznikly dutiny, ve kterých byly skupiny -OH. Kalení s bleskem je metoda, při které se kaolin velmi rychle zahřívá. Tím se zvyšuje počet prázdných míst ve srovnání s běžnými metodami kalcinace.


Fengchen Group je předním dodavatelem kalcinovaného kaolinového prášku, kaolinem kalcinovaného z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel kalcinovaného kaolinového prášku, Kaolin kalcinovaného prášku, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte kalcinovaný kaolinový prášek, Kaolin kalcinovaný prášek, obráťte se prosím na Fengchen Group.


Použití a použití:

-Výroba barvy:

Lepší opacita a bělost dělají kalcinovaný kaolínový prášek, kaolin Kalcinovaný velkým prodlužovačem pro oxid titaničitý. Tvrdý kalcinovaný kaolinový prášek, kaolinové kalcinované částice pomáhají zlepšit strukturní pevnost povlaku a také odolnost vůči vodě a olejům. Oni také přidávají odolnost proti korozi a ohnivzdorné vlastnosti barvy.

Nevýhodou je cena. Kalcinace a následné mletí tvrdých kalcinovaných částic vyžadují spoustu energie. To způsobuje, že kalcinovaný kaolin je přibližně třikrát dražší než kaolin v hydrolýze. Nicméně je stále méně než polovina ceny oxidu titaničitého. Takže je stále ještě dobrou volbou jako prodlužovač, zejména v barvách nad CPVC (koncentrace kritického objemu pigmentu).


-Keramický průmysl:

Dobrá bělost kalcinovaného kaolinového prášku, kaolin kalcinovaný je také užitečný v keramice. Nejužitečnější vlastností pro keramistu je skutečnost, že kalcinovaný kaolin je již kalcinován. Proto nebude mít plasticitu a nebude docházet k roztažení nebo kontrakci tohoto materiálu. Poskytuje mechanickou pevnost plus a jemnou bílou povrchovou strukturu.

Je snadné říci kalcinovaný kaolinový prášek, kaolin kalcinovaný z vodného kaolinu, když se podíváte na jeho datové listy. Stačí se podívat na hodnotu LOI (ztráta zapalování). U vodně vypraného kaolinu je přibližně 13%, ale u kalcinovaného kaolinu bude nulová. Test LOI v podstatě kalcinuje kaolin. Z tohoto důvodu je LOI procentní hmotnost ztracena kvůli ztrátě krystalizačních vod.


-Rubber a plasty:

Kalcinovaná kaolinová prášková kaše, kaolin kalcinovaný je široce používán jako plnivo v kaučuku a plastech. To pomůže přinést sílu v tahu. Proto je to výstužné plnidlo místo toho, aby nebylo vyztuženo jako vodný kaolin. Ohnivzdorná vlastnost kalcinovaného kaolinového prášku, Kaolin Calcined plus skutečnost, že jde o elektrický izolátor, je obzvláště užitečná v plastovém krytu elektrických kabelů. To také uděluje UV-odpor, který je důvod, proč je často přidáván do skleníkových filmů a zahradního nábytku.


-Pesticidy:

Kalcinovaný prášek z kaolinu, Kaolin Calcined má neočekávané použití jako pesticid. Při stříkání na ovoce jemné ostré kalcinované částice kaolinu odstraňují škůdce tím, že se dostanou do kloubů a dráždí je. Současně odráží slunce a působí jako opalovací krém.

Kalcinovaný prášek z kaolinu, Kaolin Calcined má jiné významné aplikace, například použití v papírovém nátěru a v petrochemických katalyzátorech.

Je to zajímavý produkt.


Certifikát analýzy (TDS) kalcinovaného kaolínového prášku, kaolin kalcinovaný:

1. Hlavní vlastnosti a vlastnosti

Chemické látky Kaolin / kalcinovaná vrstva Vzhled bílý prášek Hlavní vlastnosti Dobrá jemnost, vysoká bělost, vysoká krycí schopnost, vysoká Lesklost Rozsah použití Používá se v různých povlacích středně až vysoce jakostních.

2. Index kvality

Položka Jednotka Fyzický index YJ-A YJ-B Bělost% ≥93≥92325-mesh Zbytek na sítku %% 0.004 ≤0.004 refrakční index% 1.621.62 Obsah vody% 0.50.5pH hodnota vodné suspenze 6.5-7.26¡ «8 Absorpce olejů ( závisí na různé jemnosti)% g / 100g45 ± 543 ± 52um obsah% 80 ± 278 ± 2

Chemický index

Si02 (%) Al2O3 (%) Fe2O3 (%) TiO2 (%) CaO (%) MgO (%) K2O (%) Na2O (%) 50 ± 2 45 ± 2 0.5 1.1 0.3 0.2 0.06 0.2


Špičková kvalita, čistá kalcinovaná kaolinová prášková kaše, Kaolin kalcinovaná prášková / substance továrna v Číně; Čína kalcinovaný prášek kaolin prášek, kaolin kalcinovaný prášek suroviny dodavatelů v Číně. Čína kalcinovaný prášek kaolin prášek, Kaolin kalcinovaný prášek výrobci v Číně.


Související produkty:


Pokud hledáte kalcinovaný kaolínový prášek, kalcinovaný kaolin, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kalcinovaný prášek z kaolinu, kalcinovaný kaolin, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like