Síran barnatý, síran barnatý (BaS04)

Název produktu: Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4)
Číslo CAS: 7727-43-7
Charakteristika: bílý prášek.
Čistota (stanovení): 98% Min, 99% Min
Molekulární vzorec: BaS04

Podrobnosti o produktu

Síran barnatý, síran barnatý (BaS04)

Barium Sulfate, Barium Sulphate (BaSO4).jpg

Název produktu: Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4)

Číslo CAS: 7727-43-7

Charakteristika: bílý prášek.

Čistota (stanovení): 98% Min, 99% Min

Molekulární vzorec: BaS04

Struktura:

Barium Sulfate, Barium Sulphate (BaSO4) Structure.jpg

Balík:

25kg papírový plastový sáček, nebo jako požadavky zákazníků nabízí 500kg / 1000kg velký tkaný plastový sáček.


Klíčová slova:

Síran barnatý, síran barnatý (BaS04)


Popis:

Síran bárnatý, síran barnatý (BaSO4) se vyrábí v pokročilé metodě chemických srážek v dobrých fyzikálních vlastnostech, nízké mechanické nečistotě, dokonce jemnosti; Je bílý prášek nebo pasta, netoxický, nerozpustný ve vodě, má stabilní chemické vlastnosti; může absorbovat rentgenové záření a dodat materiály s vysokou hustotou a povrchovou úpravou.


Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) se považuje za bílý pigment získaný přirozeně z minerálního barytu. To bylo vyvinuto jako umělecký pigment v pozdní 18. století jako nepoisonous alternativa k olověné bílé. Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je inertní, transparentní pigment, který se často používá jako plnivo nebo jako základ pro jezerní pigmenty. Až do posledních let se používá jako plnivo a plnidlo v papíru, tapety, linoleu, plátno, pryž, plasty, flanel a špinavé tkaniny. Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je také uměle vyroben procesem objeveným koncem devatenáctého století. Uměle připravený síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) se nazývá blanc fixe. Pro zvýšení opacity se smísí se sulfidem zinečnatým, čímž se vytvoří litopon. Permalba je neprůhledná verze síranu barnatého, síranu barnatého (BaSO4), který se prodává jako trvalý umělecký pigment.


Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je anorganická sloučenina. Je to bílá krystalická pevná látka, která je bez zápachu a nerozpustná ve vodě. Vyskytuje se jako minerální baryt, který je hlavním komerčním zdrojem bária a z něj připravenými materiály. Bílý neprůhledný vzhled a vysoká hustota jsou využívány v hlavních aplikacích.


Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je sloučenina používaná jako rentgenová kontrastní látka, která se v přírodě vyskytuje jako minerální baryt. Používá se také v různých výrobních aplikacích a mísí se do těžkého betonu, který slouží jako ochranný štít.

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je radiografický kontrastní prostředek. Mechanismus působení síranu barnatého je jako rentgenová kontrastní aktivita.

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je síran bárnatý, alkalický, dvojmocný kov. Je zcela nerozpustný ve vodě a používá se jako činidlo pro snímání paprsků při diagnostice gastrointestinálních onemocnění. Může být podáván ústy nebo podáván rektálně.


Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je ve skupině léčiv nazývaných kontrastní látky. To působí tím, že pokryje vnitřní část vašeho jícnu, žaludku nebo střev, což jim umožní lépe vidět na CT vyšetření nebo jiném radiologickém vyšetření.

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) se používá k diagnostice některých onemocnění jícnu, žaludku nebo střev.


Obvykle je to neškodná, vápnitá, ve vodě nerozpustná sloučenina, která neumožňuje procházet rentgenovými paprsky. Před vyšetřením nebo během vyšetření způsobuje, že střevní trakt vyniká siluetou při pohledu na fluoroskop nebo na rentgenovém filmu.


Dva hlavní typy testů se provádějí s použitím bária: barya nebo barya, pro radiologické vyšetření horní části gastrointestinálního traktu a kloubů barya pro vyšetření dolního gastrointestinálního traktu.


Aplikace:

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) lze široce použít v barvách, tiskařských barvách, plastů, nátěrových hmotách, smaltu, skle, elektronickém průmyslu apod.


Základní informace:

Název:

Síran barnatý (BaS04)

Č. CAS:

7727-43-7

Vzhled:

bílý prášek

Specifická gravitace:

4,4 g / cm3


Fengchen Group je předním dodavatelem síranu barnatého, síranu barnatého (BaSO4) prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci budou mít správný dodavatel síranu barnatého, prášku barnatého (BaSO4), pokud ho budou potřebovat. Když si koupíte nebo zakoupíte síran barnatý, prášek Barium Sulphate (BaSO4), obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Chemické vlastnosti:

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) jsou bezbarvé nebo bílé orthorhombické krystaly s relativní molekulovou hmotností 233,4, relativní hustotou 4,5 (15 ° C), teplotou tání 1580 ° C a indexem lomu 1,637. Po zahřátí na teplotu 1149 ° C se stane monoklinickou krystalickou, když index lomu je 1,649. Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je téměř nerozpustný ve vodě s rozpustností 0,00022 při 18 ° C a 0,0041 při 100 ° C. Je málo rozpustný v koncentrované kyselině sírové a rozpustný v roztoku uhličitanu alkalického kovu, ve kterém se převádí na uhličitan barnatý ; je nerozpustný v jiných druzích kyseliny nebo báze. V přírodě existuje ve formě barytového minerálu. Při společném zahřátí s uhlíkem (práškovým uhlím) na 800 ° C se redukuje na rozpustný sirník bárnatý a oxid uhelnatý. Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) má silnou schopnost pohlcovat rentgenové záření, protože rentgenové záření je pro něj nepropustné. Proto je lékařsky používán jako činidlo (barya) pro rentgenové záření na střevě a žaludku. Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je jediná netoxická barya. Může být použit v analytických reagencích, elektronice, přístrojové techniky, hutnictví a dalších průmyslových odvětvích. Může se také použít jako bílý pigment a podávaný přípravek při rentgenové angiografii žaludku; Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) se může použít také jako tavidlo mědi, zvětšovací činidlo pro vrtání bahna a plnivo z pryže, papíru a plastu. Vyrábí se z reakce mezi kyselinou sírovou a chloridem barnatým.

Síran barnatý typu I: je bílý sypký prášek a je bez zápachu a chuti.

Síran barnatý typu II: je rafinován z minerálních látek typu barytového sulfátu: síran barnatý. Počítáno ze suchého zboží, obsah síranu barnatého by neměl být nižší než 97%. Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) je bílý sypký prášek a je bez zápachu a chuti. Síran barnatý (typ I a typ II) jsou nerozpustné ve vodě, organickém rozpouštědle, kyselině o a hydroxidu sodném. Obsahuje 58,85% bária.


Použití a aplikace síranu barnatého, síranu barnatého (BaSO4):

-Třískové kapaliny

-Radiokontrastní činidlo

-Pigment

- Zesvětlovač papíru

-Plastová výplň

-Niche používá

V kolorimetrii se při měření světelných zdrojů používá sulfát barnatý, síran barnatý (BaSO4) jako téměř dokonalý difuzor.

Při odlévání kovů se používané formy často pokryjí síranem barnatým, aby se zabránilo roztavení roztaveného kovu s formou.

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) se také používá v brzdových obloženích, anakustických pěnách, práškových nátěrech a plnění kořenových kanálků.

-Radiometrické měření

Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) se někdy používá k potahování vnitřních částí integrovaných koulí v důsledku vysoké odrazivosti materiálu a blízkých charakteristik Lambertianu.


Osvědčení o analýze

Technické specifikace: (Standardní: Q / SNBJ1-2012)


NE.

Položka

Jednotka

Index

Vysoce kvalitní BaSO4

Vysrážený BaSO4

1

Obsah síranu barnatého

%

≥98

≥98

2

105 ° C těkavé látky

%

≤ 0,3

≤ 0,3

3

Obsah vody rozpustných látek

%

≤0,3

≤0,2

4

Obsah vody

%

≤0,15

≤0,15

5

Hodnota pH vodné suspenze


6,5-8,0

6,5-8,0

6

Absorpce oleje (závisí na různé jemnosti)

% g / 100 g

10-30

10-30

7

Fe obsah

%

≤0,003

≤0.002

8

Bělost

%

92-96

95-98

jemnost: 325-mesh, 1250-mesh, 3000 mesh, 6000-mesh (jemnost může být na zakázku na žádost klienta)


Nejvyšší kvalita, čistý sulfát barnatý, síran barnatý (BaSO4) Prášková / substance továrna v Číně; Čína Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) dodavatelé suroviny v Číně. Čína Síran barnatý, síran barnatý (BaSO4) Práškové výrobce v Číně.


Související produkty:


Pokud hledáte síran barnatý, síran barnatý (baso4), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: síran barnatý, síran barnatý (baso4), výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like