Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hlinitý CAS 13939-25-8

Vzhled dihydrogenfosforečnanu hlinitého, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 je bílý prášek.

Podrobnosti o produktu

Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hlinitý CAS 13939-25-8

image001

Čína Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Jméno výrobku:

Číslo CAS: 13939-25-8

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: AlH2O10P3

Strukturní vzorec:

image002

image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum

image004


Klíčová slova:

Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hlinitý CAS 13939-25-8


Popis:

Tripolyfosforečnan hlinitý

1.Obsah: p2o5% 35-40

2.Použití: Tento výrobek se používá jako antikorozní pigment ve výrobku antikorozního nátěru.

Modifikovaný tripolyfosforečnan hlinitý

1. Obsah: p2o5 (%) 42-46

2.Použití: pro vodní nátěr

3. Zbytek na sítu (45um)% <>

4. Barva: bílá


Tripolyfosforečnan hlinitý

1. Obsah: p2o5% 60-70

2.Použití: používá se pro vodní barvy

3.Colo: bílá

4.Porperty: netoxické


Funkce:

Vzhled dihydrogenfosforečnanu hlinitého, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 je bílý prášek.

Rozpustnost: Je rozpustný ve vodě.

Hustota: 2,6 3 g / cm,

Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 je netoxický, bez stimulace k pokožce bez škodlivých těžkých kovů jako je Pb, chrom;

Tepelná stabilita: dobrá.

Modifikované s různými kovovými ionty mohou vytvářet tři cheláty, vytvořené na povrstvených površích pasivačního filmu, koroze oceli a lehkého kovu se silnou inhibicí; Používejte méně barvy, jednotková cena je nízká, široká přizpůsobivost, výrobek je bílý, barva barvy je volná.


Používání:

Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 by mohl účinně nahradit tradiční jedovaté antirustové pigmenty, jako je olovnatá červená, žlutá chromová zinek. Je široce používán v mnoha typech kombinace nátěrů a podlahových nátěrů, s lakem dobrou afinitou. Dobrou zprávou je, že dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 by mohl být použit se všemi druhy pigmentů, plnidel a mohl by také sdílet všechny druhy antikorozních pigmentů, přípravu různých vysoce výkonných antikorozních povlaků. Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 je vhodný pro fenolovou pryskyřici, alkydovou pryskyřici, epoxidovou pryskyřici, epoxidový polyester a akrylovou pryskyřičnou rozpouštědlovou barvu a různé druhy vodorozpustných nátěrů pryskyřic (např. Vysoká adaptabilita vodou ředitelných epoxidů). esterové louhovací barvy atd.); Kromě toho, trihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 by mohl být aplikován na nátěry s vysokým obsahem nátěru, práškové lakování, antikorozní nátěry s organickým titanem, rezavé nátěry a asfaltové laky, základní nátěr s obsahem zinku, ohnivzdorné nátěry, žáruvzdorné nátěry , atd.

Poznámky:

Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 je vhodný pro nátěry na bázi vody.

Jako nejznámější dodavatel Číny v Číně, Fengchen Group je dihydrogen trifosfát hliníku, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 prášek je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Výhody:

Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 je bílý antirustový pigment šetrný k životnímu prostředí. Hlavní složkou je tripolyfosforečnan hlinitý a jejich modifikované látky, vzhled je prášek, hustota 2,0-3g / cm, netoxické, neobsahují chrom a další škodlivé kovy, dobrou přilnavost a odolnost proti nárazu, odolnost vůči teplu silné (tepelná odolnost 1000 stupňů , bod tání 1500 stupňů nebo tak), je ideální náhradou olověných a chromovaných toxických pigmentových produktů. Antirustní vlastnosti tohoto produktu jsou lepší než červené olovo, molybdenan zinečnatý, chroman olovnatý, chroman zinečnatý, žlutý chromový antikorozní chrom, žlutý tradiční antikorozní pigment, také lepší než fosforečnan zinečnatý. Široký použitelný rozsah, s vynikající účinností, je důležitou složkou systému antikorozního pigmentu.


Výkon a aplikace produktu:

Tripolyfosfát radikály mohou být generovány chelát se všemi druhy kovových iontů, vytvořené v potažené povrchy čištění membrány, mají silný inhibiční účinek koroze oceli a lehkých kovů, po potažení, jeho rez koroze izolace mají pasivace pozoruhodný efekt, jako antirust schopnost může být zlepšena 1-2 krát červené olovo a jeho série a součástí chrom antirust pigment.

V nátěrové formulaci s menším množstvím použití, nízkými jednotkovými náklady, v porovnání s použitím červeného olova a chromu zinkového chromu, může dávkování snížit o více než 10-20%, pokud je vhodné použít v nátěrovém systému, může nahradit asi 20-40% pro Oxid titaničitý, asi 40-60% pro práškový zinek, snižuje výrobní náklady kolem 20-40%.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších trihydrogenfosforečnanů hliníku, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 Výrobce prášků v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.


Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 může významně zlepšit výkonnost nátěru, zvýšit vlastnosti o 20-40% houževnatosti bělení, kondenzace, lesklosti, odolnosti proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, odolnosti proti slunečnímu záření, odolnosti vůči nečistotám a odolnosti vůči kyselinám .

Volné tónování, dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 je široce používán v různých nátěrech a na spodní straně jednotných nátěrů. Tato sloučenina by mohla spolupracovat při použití s jinými antikorozními pigmenty a plnidly, také je možné míchat s různými rezistentními pigmenty, přípravou vysoce výkonných antikorozních povlaků. Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 je použitelný pro fenolovou pryskyřici, alkydovou pryskyřici, epoxidovou pryskyřici, epoxidový polyester a nátěr na bázi pryskyřice na bázi akrylové pryskyřice a různé nátěry na bázi pryskyřice na bázi vody. (např. vysoce adaptabilní povlak na bázi epoxidových esterů na bázi vody); Mimochodem, dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8 je možné aplikovat v antikorozní barvě s vysokou viskozitou, práškovým nátěrem, antikorozním nátěrem z organického titanu, nátěrem na korozi, asfaltovou barvou, základním nátěrem bohatým na zinek, potahy zpomalující hoření a tepelně odolného nátěru.

Široké ubytování, nejen že lze použít dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosforečnan hlinitý CAS 13939-25-8, ale také pro hliníkové desky a zinkové desky.


Fengchen Group je přední čínský dihydrogen trifosfát hlinitý, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 Dodavatel a výrobce prášku. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína dihydrogen trifosfát, hliník Tripolyfosfát CAS 13939-25-8 prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 Prášek z Číny, prosím, obrátit se na Fengchen Group.

Ostatní jména:

Dihydrogenfosforečnan hlinitý

Kyselina trifosforečná, sůl hliníku (1: 1)

trifosfát hlinitý

Trifosforečnan hlinitý


Nejvyšší kvalita Dihydrogenfosforečnan hlinitý, Tripolyfosfát hliníku CAS 13939-25-8 Továrna na prášek / látku, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte dihydrogenfosforečnan hlinitý, tripolyfosfát hlinitý 13939-25-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Dotaz