Alantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6

Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylát Diureid je organická sloučenina, která se přirozeně produkuje několika organismy, počítá rostliny, zvířata i bakterie.

Podrobnosti o produktu

Alantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6

image001

Čína Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Číslo CAS: 97-59-6

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Čistota (test): 99%

Další názvy synonyma: 5-Ureidohydantoin;

Glyoxyldiureid;

Diyrid glyoxylu;

Cordianin;

Glyoxyldiureid;

(2,5-Dioxo-4-imidazolidinyl) močovina.

Molekulový vzorec: C4H6N4O3

Strukturní vzorec:


image002

image003

Název výrobku: Alantoin

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Alantoin Glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureid


Popis:

Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylát Diureid je organická sloučenina, která se přirozeně produkuje několika organismy, počítá rostliny, zvířata i bakterie. Ve skutečnosti byl poprvé objeven ve formě přírodního prvku v plodové alantoidní tekutině, kořenech kostivalu, leštění rýže, pšeničných klíčcích, v moči psů, stejně jako v moči žen, které jsou těhotné. Kromě toho je tato chemická sloučenina přítomna v zemském šneku a také ve formě přírodní složky v několika typech půd.

Alantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide odvozuje svůj název od allantois, který je vylučovacím orgánem embryí vyskytujících se ve většině savců, zabraňuje lidem a lidoopům, kde se sloučenina tvoří. Ve skutečnosti je allantois vedlejším produktem uvolňovaným zvířaty během katabolismu purinu, kde odpadní produkt kyselina močová je oxidován a rozpadán. Kromě většiny savců, allantois je také nalezený v několika rostlinách, takový jako cukrová řepa, kostival, heřmánek, semena tabáku a dokonce pšenice klíčky. Oblíbeným zdrojem allantoinu Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide je bylinný extrakt z kostivalu. Kromě toho, že je organickou sloučeninou, může být produkována uměle nebo syntetizována za použití zvířecí močoviny.

Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureid je purinový metabolit cestou kyseliny močové. Kyselina močová také reaguje s volnými radikály za vzniku allantoinu glyoxyldiureidu CAS 97-59-6 Glyoxyl diureidu, alantoin tak může být užitečným biomarkerem pro oxidační stres.


Hlavní funkce tohoto produktu:

1.Tato látka se používá k léčbě kožních vředů, ran, opařování, popálení a akné atd.;

2. Alantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxylát Diureidový prášek se často používá k léčbě onemocnění žaludečních a dvanáctníkových vředů;

3. Alantoin Glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureid může podporovat regeneraci kožních buněk a učinit hrubou a vláčnou pleť hladkou a vláčnou;

4. Tento produkt má účinky, jako je vyhýbání se světlu, sterilizaci a antiseptizaci, acesodynu a anti-oxidaci;

5. Látka má vliv na růstový hormon plantáže, na zvýšení produkce pšenice, pomeranče, rýže, zeleniny a podobně.


Aplikace allantoinu glyoxyldiureidu CAS 97-59-6 Glyoxyl diureid:

1.Je aplikován v lékárně, alantoin se používá k posílení růstu buněk a hojení ran;

2. Tento výrobek nachází uplatnění v zemědělství. Používá se jako regulátor růstu rostlin pšenice, rýže, zeleniny a čaje;

3. Alantoin Glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxylát Diureid je také aplikován v kosmetickém průmyslu. Mohlo by to fungovat jako přísada i v pihách, šamponech, mýdlech, zubních pastách atd.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před silným světlem.


Přípravky na bázi alantoinu by mohly prospět lidské kůži:

Existuje mnoho chemických sloučenin, které jsou dobré pro kůži, a jeden z nejvšestrannějších v allantoin glyoxyldiureidu CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide. Tato sloučenina se přirozeně vyskytuje ve většině zvířat a rostlin a je také syntetizována v laboratořích při komerčním použití. Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylic Diureide mnoho aplikací pro péči o pleť, a má za to, že má hydratační účinky, stejně jako vlastnosti, které pomáhají vytvářet hladkou, zdravou pokožku. Ačkoli jméno složky může být obtížné vyslovit, tato sloučenina je považována za relativně bezpečnou chemickou látku v komoditách péče o pleť, protože má nízký výskyt vedlejších účinků. Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylát Diureid se nachází několik různých druhů výrobků, jako je léčba akné jizvy a zvlhčovače, a je obvykle bezpečný pro všechny typy pleti.

Jako nejznámější čínský dodavatel allantoinu Glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide Powder v Číně je produkt Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.

Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylic Diureide prášek je netoxický, bez chuti, nedráždivý, nealergické bílé krystaly, krystaly vody pro jeden hranol nebo bezbarvý krystalický prášek. Rozpouští se v horké vodě, horkém alkoholu a zředěném roztoku hydroxidu sodného. Je mírně rozpustný ve vodě a alkoholu při pokojové teplotě, nerozpustný v etheru a chloroformu a dalších organických rozpouštědlech; jeho nasycený vodný roztok (koncentrace 0,6%) je mírně kyselý; pH 5,5. Stabilní ve vodném roztoku s pH 4-9. V nevodných rozpouštědlech a suchém vzduchu je allantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide rovněž stabilní; v silném alkalickém roztoku k varu a slunečnímu záření se může rozkládat. Proto dávejte pozor na skladování tohoto výrobku, pokud chcete delší životnost.


Oblast použití a aplikace:

Kosmetické suroviny, chemikálie pro péči o vlasy, Oral Care Chemicals

Funkce:

Jizvy po akné:

Pokud je vaše pleť drsná nebo opracovaná jizvami po vážném nebo chronickém akné, pak výrobky, které obsahují allantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide, by mohly být dobrou volbou, pokud jde o vyhlazení a hojení nedokonalostí. Tato látka je také schopna zklidnit pokožku, aniž by způsobila podráždění, což je důležitý faktor, pokud používáte lék na akné s kyselinou salicylovou nebo benzoylperoxidem. Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureid také poskytuje přirozenou ochranu pro hojení kůže a předpokládá se, že podporuje regeneraci buněk. Tím, že stimuluje přirozený proces omlazení, může tato látka pomoci zbavit se jizev akné a vytvořit vyváženější tón pleti.


Hladká, hydratovaná pleť:

Na trhu existuje mnoho produktů, které pomáhají zvlhčit a vyhladit suchou šupinatou pokožku na obličeji a rukou, ale mnohé z nich obsahují potenciálně nebezpečné nebo dráždivé složky, které mohou poškodit citlivou pokožku. Mohou způsobit nežádoucí účinky. S přípravkem Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 může být pomoc glyoxylových diureidů, pleťových vod, čistících krémů a hydratačních přípravků další vhodnou volbou pro ty, kteří mají citlivou pokožku a v minulosti se setkali s negativními reakcemi na jiné produkty péče o pleť.

Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide nejenže pomáhá pokožce zamezit tvorbě vlhkosti, ale také podporuje kůži, aby zbavila mrtvé buňky a pěstovala nové buňky, které podporují zdravý vývoj buněk a zabraňují tupé, zarudlé pokožce. Pokud máte citlivou, suchou nebo šupinatou pokožku, pak pomocí přípravku Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide může dojít k jeho uvolnění zvlhčením, ochranou a hojením ve všech případech, aniž by to způsobilo další nepříznivé účinky. Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide není ani ve své syntetizované formě nedráždivý a může být používán denně na kůži, ačkoliv lidem s citlivou pokožkou se doporučuje, aby tento přípravek postupně testovali.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších allantoinových glyoxyldiureidů CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide Powder Výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a poměrně rychlá.

Ti, kteří mají citlivost na kosmetiku, mohou těžit z pomoci alantoinu glyoxyldiureidu CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide. Mnoho různých kosmetických přípravků obsahuje tuto nedráždivou látku, jako např. Korektor, základ a rtěnku. Pokud je vaše pokožka náchylná k vyrážkám a jiným podrážděním, když nosíte i nejlepší make-up drogerie, můžete zvážit nakupování kosmetiky s allantoin glyoxyldiureidem CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide, aby se minimalizovalo riziko breakouts a dalších reakcí. Nejen, že je tato chemická látka méně dráždivá než jiné látky, které se často vyskytují v kosmetice, ale protože tento výrobek také zvlhčuje pokožku, může allantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide zmírnit účinky jiných škodlivých složek.

Fengchen Group je přední čínský alantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 dodavatel a výrobce glyoxylových diureidů prášků. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína alantoin glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylic Diureide výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylic Diureide Powder z Číny, prosím, přejděte na Fengchen Group.


1, V lékárně:

Tento produkt je schopen podpořit růst buněk a hojení ran; Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureid je také účinný proti xerodermii, osteomyelitidě a hepatocirróze atd.

2, V kosmetice:

Vzhledem k tomu, že tato sloučenina je amfoterní látkou, může allantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide kombinovat tvorbu více látek komplexních solí, s tmavou, sterilizační, protizánětlivou, antioxidační, může udržet vlhkost, vlhkost a měkkost pokožky. Kosmetické salony a další speciální kosmetické přísady také potřebují tento výrobek jako důležitou složku. To je často používáno v pihy krém, akné kapalina, šampon, mýdlo, zubní pasta, krém na holení, vlasový kondicionér, adstringentní, anti-pot deodorant krém a další přísady. To je široce existující ve všech druzích kosmetiky, protože jeho vynikající výkony.

3, V zemědělství:

Allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxylát Diureid je dokonalý regulátor růstu rostlin. Pomáhá stimulovat růst rostlin, pšenice, citrusů, rýže, zeleniny, sójových bobů a dalšího významného efektu výnosu a ovoce, předčasného účinku.

Obecně platí, že allantoin glyoxyldiureid CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide je důležitou jemnou chemikálií, která se používá převážně ve farmacii, lehkém průmyslu, zemědělství, každodenních chemikáliích a bioinženýrství.


Osvědčení o analýze (COA, TDS) allantoinu glyoxyldiureidu CAS 97-59-6 Glyoxyl diureid:

image004


Ostatní jména:

(2,5-Dioxo-4-imidazolidinyl) močovina

2,5-Dioxo-4-imidazolidinylmočovina

4-ureido-2,5-imidazolidindion

5-Ureido-2,4-imidazolidindion

5-Ureidohydantoin

Alantoina

Alantoin

glyoxyldiureid

N- (2,5-Dioxo-4-imidazolidinyl) močovina


Top kvalita, čistý allantoin Glyoxyldiureide CAS 97-59-6 Glyoxyl Diureide Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte allantoin glyoxyldiureide cas 97-59-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: allantoin glyoxyldiureide cas 97-59-6, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz