Uhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade BP EP USP

Rozpustnost ve vodě je nižší než rozpustnost v uhličitanu sodném. Hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade je také průmyslová chemická látka. Pevná látka se začíná postupně rozkládat nad 50 stupňů, čímž se vytváří uhličitan sodný, oxid uhličitý a voda a při 270 stupních úplně ztrácí oxid uhličitý.

Podrobnosti o produktu

Uhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade BP EP USP

image001

Čína hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Gradefactory, Dodavatel, Čína.

Synonyma: Uhličitan sodný, Natrii Bicarbonas

CAS číslo: 144-55-8

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: NaHCO3

Struktura vzorce:

image002

Balíček: 25 Kgs / Fiber Drum


Vlastnosti: Hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Gradeis je rozpustný ve vodě, prakticky nerozpustný v lihu 96%. Při zahřívání v suchém stavu nebo v roztoku. Postupně se mění na uhličitan sodný


Popis:

Rozpustnost ve vodě je nižší než rozpustnost v uhličitanu sodném. Hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade je také průmyslová chemická látka. Pevná látka se začíná postupně rozkládat nad 50 stupňů, čímž se vytváří uhličitan sodný, oxid uhličitý a voda a při 270 stupních úplně ztrácí oxid uhličitý.

Hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade je druh kyselé soli vytvořené po neutralizaci silné báze a slabé kyseliny, která je slabá bazická po rozpuštění ve vodě. Může být použit jako plnidlo v procesu výroby potravin. Hydrogenuhličitan sodný zůstane po akci a nadměrné použití způsobí, že konečný produkt bude alkalický.


Aplikace:

1. V medicíně: hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade lze přímo použít jako surovinu farmaceutického průmyslu. Tento produkt je slabá báze, která může po perorálním podání rychle neutralizovat žaludeční kyselinu, a jeho kyselinový účinek je slabý a krátký. Hydrogenuhličitan sodný může neutralizovat žaludeční kyselinu, rozpouštět hlen, snižovat viskozitu trávicí tekutiny, posilovat kontrakci gastrointestinálního traktu a hrát roli při posilování žaludku, inhibici kyseliny a chuti k jídlu

2. V potravinářství: hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný je jedním z nejpoužívanějších uvolňovacích činidel v potravinářském průmyslu, který se používá při výrobě sušenek, pečiva, dušeného chleba, chleba atd. Může být zdrojem oxidu uhličitého v nealkoholické nápoje; může být smíchán s kamenem do alkalického fermentačního prášku. Jako konzervační činidlo másla se také používá hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný. Protože je schopen zvýšit hodnotu pH, hydrogenuhličitan sodný zlepšuje kapacitu proteinu v zadržování vody, podporuje změkčení buněk potravinových tkání a podporuje rozpouštění adstringentních složek. Zásilka 0010010 amp; Dodávka: Qingdao Fengchen Technology and Trade Co., Ltd je jedním z nejznámějších výrobců uhličitanu sodného nebo hydrogenuhličitanu sodného v Číně, naše zásilka je profesionální a relativně rychlá.

3. V krmivářském průmyslu:

Přidání hydrogenuhličitanu sodného do krmiva může doplnit redukci uhličitanu v krvi drůbeže způsobeného tepelným pískotem (nadměrné výdechy CO 12), aby se zlepšil metabolismus vápníku v těle.

Hydrogenuhličitan sodný může zlepšit pohyblivost fosforu u nosnic. Aby se vytvořila dobrá skořápka, je třeba udržovat vhodnou koncentraci fosforu v krvi. Hydrogenuhličitan sodný může udržovat optimální hladinu nočního fosforu ve vaječné skořápce.

V zažívacím traktu může hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Grade rozkládat a uvolňovat CO 2, což odvádí hodně tepla, což přispívá k udržování tepelné rovnováhy těla v horkém počasí.


Zdravotní rizika, která je třeba uvést:

Hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný je velmi slabá zásada téměř neutrální za normální teploty. Pokud je jeho pevný nebo vodný roztok zahřátý na více než 50 stupňů, může být přeměněn na uhličitan sodný, který dráždí a leptá člověka, dráždí oči, kůži a sliznici dýchacích cest a způsobuje zánět

Pozor na skladování a přepravu:

Skladujte v chladném, suchém a dobře větraném skladu. Udržujte hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma Gradeaway před ohněm a teplem. Uchovávejte obal uzavřený. Měl by být skladován odděleně od oxidantů a kyselin


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Produkt

Hydrogenuhličitan sodný (hydrogenuhličitan sodný)

Testování položky

Standard

Vzhled

Bílý krystalický prášek, rozpustný ve vodě, prakticky nerozpustný v alkoholu. Při zahřívání v suchém stavu nebo v roztoku. Postupně se mění na uhličitan sodný

Identifikace

Měl by vyhovět

Uhličitan (PH)

≤8.6

Vzhled řešení

Měl by vyhovět

Arsen

≤0.0002%

Žehlička

≤0.002%

Vápník

≤0.01%

Sulfátovaný

≤0.015%

Chlorid

≤0.015%

Těžký kov

≤0.001%

Amoniak

≤0.002%

Zkouška

99.0%~101.0%

Špičková kvalita, čistý hydrogenuhličitan sodný nebo hydrogenuhličitan sodný Pharma GradePowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Dotaz