L-glutamin CAS 56-85-9

L-glutaminový prášek API, surovina cas 56-85-9 Název produktu: L-glutamin Synonyma: glutamin, kyselina 2-amino-4-formamid máselná. Číslo CAS: 56-85-9 Charakteristika: Je to bílý krystal nebo krystalická síla; rozpustný ve vodě, nerozpustný v methylalkoholu, ethanolu, etheru, benzenu, acetonu, chloroformu a ...

Podrobnosti o produktu

L-glutamin CAS 56-85-9

L-Glutamine raw material, API.jpg

Název produktu: L-glutamin

Synonyma: glutamin, kyselina 2-amino-4-formamid máselná.

Číslo CAS: 56-85-9

Charakteristika: Je to bílý krystalový nebo krystalový výkon; rozpustný ve vodě, nerozpustný v methylalkoholu, ethanolu, etheru, benzenu, acetonu, chloroformu a ethylacetátu; bez zápachu, mírně sladká chuť.

Test: 99% L-glutamin

Vzorec: C5H10N2O3

Vzorec struktury:

L-Glutamine raw material, API formula.jpg


KLÍČOVÁ SLOVA: Glutamin, L-glutaminová prášková API, surovina BP, EP, USP

Balení: dle požadavků klienta.

Popis:

L-glutamin je amid kyseliny glutamové. to je kódovací aminokyselina při syntéze bílkovin, což je druh neesenciální aminokyseliny savce a může být transformován a vytvořen z glukózy.

L-glutaminová prášková API, surovina BP, EP, USP je jedna z dvaceti různých esenciálních a neesenciálních aminokyselin, které vytvoří bílkoviny. Esenciální aminokyseliny lze získat pouze prostřednictvím jídla, zatímco v našem těle se mohou vyrábět jiné než podstatné kyseliny, jako je L-glutamin. Za normálních podmínek může náš systém produkovat dostatečný L-glutamin, aby splnil většinu svých potřeb.

 

Funkce:

Glutamin hraje důležitou roli v různých biochemických funkcích:

(1) Syntéza proteinů, stejně jako ostatní 20 proteinogenních aminokyselin

(2) Syntéza lipidů, zejména rakovinnými buňkami.

Regulace acidobazické rovnováhy v ledvinách produkcí amoniaku

Buněčná energie, jako zdroj, vedle glukózy

Dárcovství dusíku pro mnoho anabolických procesů, včetně syntézy purinů

Dárcovství uhlíku, jako zdroj, doplňuje cyklus kyseliny citronové

Netoxický transportér amoniaku v krevním oběhu

Předchůdce glutamátu neurotransmiteru

L-glutamin se používá jako výživový doplněk při zpracování potravin. Je to kritický doplněk výživy pro tělesné cvičení a amatéry. L-glutamin je nejvíce hojná volná aminokyselina ve svalech. Skoro pokrývá 60% objemové dávky volné aminokyseliny v lidském těle. Koncentrace glutaminu v plazmě nalačno je 500-750umol / l. Glutamin není esenciální aminokyselina. Může být složen v lidském těle kyselinou glutamovou, valinem a izoleucinem. Během období onemocnění, špatného nutričního stavu nebo vysokého sportovního a jiného stresového stavu se poptávka po glutaminu v těle rychle zvýší. V této době nemůže vlastní syntéza těla uspokojit poptávku.

Výzkumy ukazují, že včasné doplnění glutaminu, jako je například glutamin, může účinně zabránit rozkladu svalových proteinů. Jiný výzkum se domnívá, že glutamin má funkci pro sběr svalového glykogenu.

Jako profesionální Čína L-glutaminový prášek API, suroviny USP, BP továrna, dodavatel a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží L-Glutamin Prášek API, suroviny BP, EP, USP z Číny téměř 10 roky.

Podrobné funkce:

1. Glutamin má funkci pro zvýšení síly.

Zvyšte sílu a vytrvalost našeho těla. Během sportovního procesu zvyšuje metabolismus v kyselém těle kyselinou tělesnou tekutinu. Glutamin má potenciál generovat základní skupinu, takže může do jisté míry snížit snížení atletických schopností nebo únavy způsobené kyselým materiálem.

2. Glutamin zlepší růst svalů. Realizuje se především následujícími aspekty:

Poskytněte tělu požadovaný zdroj dusíku a podporujte syntézu proteinů ve svalových buňkách. pomocí kompatibilizace buněk podporují růst a diferenciaci svalových buněk; stimulují sekreci růstového hormonu, inzulínu a testosteronu a činí tělo ve stavu syntézy.

------------

Nejčastějším užíváním L-glutaminového prášku API, suroviny BP, EP, USP je růst svalů sportovci a kulturisté. Protože tak velká složka našeho aminokyselinového make-upu je L-glutamin. Doplňováním naší stravy pomocí L-Glutamin Powder API, surovina při zpracování bude pozoruhodně napomáhat naší syntéze bílkovin. Není to steroid a je také přirozeně se vyskytující v našem systému. Když naše tělo vyčerpá L-Glutamin Powder API, suroviny během intenzivního cvičení, dochází k plýtvání svalů. To může vést k únavě a pomalejšímu období zotavení. L-Glutamin Powder API, Surovina umožňuje snížit dobu zotavení, což zvyšuje sílu programu sportovce tím, že napomáhá opravit svaly rychleji a zvýšit konzistenci. Ačkoli L-glutaminový prášek API, surovina BP, EP, USP není zázračný lék na lenost nebo rychlou fixaci, zvyšuje výsledek cvičení, protože umožňuje tělu potřebné aminokyseliny pro růst svalů a zdravá údržba.

---------------

3.Glutamin se podílí na syntéze glutathionu (důležitý antioxidant)

4. Je to kritická surovina pro imunitní systém

Glutamin má kritické účinky imunitní regulace, které jsou nezbytné pro sekreci, proliferaci a udržování funkce lymfocytů.

5.Glutamin zlepší naši mozkovou funkci

L-Glutaminová prášková API, surovina BP, EP, USP zlepší koncentraci a pomůže se stresem a úzkostí intenzivních studijních období. Se schopností uklidnit náladu, L-Glutamin Powder API, Surovina zlepšuje nízkou duševní a fyzickou energii, zvyšuje bdělost a pomáhá udržovat zájem o předmět. Jeho přítomnost v mozku a spinální tekutině je 10 až 15krát koncentrovanější než v krvi. Aplikace L-Glutamine Powder API, Surovina pomáhá se zaměřením, ostražitostí, pamětí a intelektuální výkonností.

6. Zvyšte antioxidační kapacitu těla.

7.Glutamin může udržovat střevní propustnost u pacientů s těžkou pankreatitidou, snižovat výskyt enterální bakteriální translokace, omezovat uvolňování zánětlivého mediátoru, snižovat míru systémových stresových reakcí a zkrátit nemocniční pobyty.

8. Kontrola chuti k jídlu, snížení tuku a zlepšení podílu těla.

Glutamin je vynikající nástroj pro snižování tuku. Nejzajímavější je, že vaše tělo může používat glutamin jako energetický zdroj mozku, takže může účinně omezit touhu po sacharidů. Reguluje také hladinu cukru v krvi a výživový metabolismus a je schválen, že může účinně kontrolovat nutkavé touhy po cukru a sacharidů.

9. Hydratace buněk

S pomocí L-Glutamine Powder API, suroviny pro napomáhání hydrataci buněk, bude objem buněk efektivně zvýšen. Výsledkem bude zkrácení doby zotavení po zranění, sportovní činnosti a zranění. Poškození svalů způsobené intenzivním tréninkem nebo zraněním bude účinněji napraveno, když hladina objemu a hydratace buněk pomáhají L-Glutamin Powder API, surovina.


Nejčastějšími uživateli glutaminu jsou buňky střev, ledvinové buňky pro acidobazickou rovnováhu, aktivované imunitní buňky a mnoho rakovinných buněk.

Glutamin nebo L-glutamin jsou velmi dobré pro děti, aby zlepšily vývoj mozku a zlepšily vzpomínky. To také pomůže hodně, když se lidé zotavují z nemoci a operace.

Funkce cvičení:

Pro sportovce je hladina glutaminu v krevní plazmě velmi důležitým ukazatelem pro hodnocení, zda je nadměrný trénink. Když naše tělo budování a sportovců sportovní výkon vysoko intenzivní trénink síly, hladina glutaminu v těle sníží asi 50%. V tomto okamžiku, pokud není dostatek glutaminu doplněn stravou nebo vlastní syntézou, svalové bílkoviny se rozloží, aby se ujistil, že naše tělo má dostatek glutaminu. Neovlivňuje pouze objem svalů, ale také snižuje imunitní schopnost těla.

Glutamin imunitního systému pochází hlavně z uvolňování kosterních svalů. Dlouhý čas, vyčerpání spotřební daně činí hladinu glutaminu v krvi ještě nižší; Tato hladina glutaminu bude trvat týdny, měsíce nebo dokonce roky.

----------------

IBS je jednou z nejčastějších střevních poruch. Příznaky IBS mohou zahrnovat:

Nadýmání, zácpa, křeče, průjem, obecná nepravidelnost, chronický žaludeční potíže, bělkový hlen v stolici.

L-Glutaminový prášek API, Surový materiál může pravidelně léčit nebo zmírňovat tyto potíže, nebo kteří dostali diagnózu IBS. Dokonce se domníváme, že samotný IBS souvisí s nedostatkem L-glutaminu.

-----------------

Naše tělo bude také používat L-glutamin

1.help signalizující růst buněk

Zvyšte retenci vody ve svalových buňkách

3. začněte zintenzivnit produkci bílkovin a glykogenu.

Proto je L-Glutaminový prášek API, surový materiál BP, EP, USP velmi populární doplněk pro silné sportovce a tvůrce těla.

Mezi volnými aminokyselinami v lidské krvi je L-glutamin nejvíce bohatý na zhruba dvacet percenti celku. Chemicky, L-glutaminová prášková API, surovina také existuje v peptidově vázaném stavu, což z ní činí velmi stabilní.

-------------------

L-glutaminová prášková API surovina hraje velmi důležité role v metabolismu bílkovin, objemu buněk a antikatabolizmu. Jeho antikatabolická schopnost účinně zabraňuje rozpadu svalů.

To je obzvláště užitečné pro lidi, kteří "snižují". Zvláště v létě, kdy chceme ztrácet tělesný tuk bez ztráty svalové hmoty. Aplikace L-Glutamine Powder API, surovina je potřeba v celém systému pro optimální výkon. Tlusté střevo potřebuje nejvíce L-glutaminového prášku API, suroviny v našem těle systému, aby si udržel své normální funkce. Imunitní systém to také vyžaduje, protože L-glutaminová prášková API, surovina vyčerpává během tréninku, kulturisté jsou více náchylní k nemocem. To je právě důvod, proč je L-glutaminová prášková API, doplnění surovin tak křehké, ne nutně k získání většího množství svalů, ale k účinkům "údržby" této látky.

L-Glutamin Powder API, Surovina podporuje pozitivní bilanci dusíku a zabraňuje ztrátě svalů.

-------------------------

L-Glutaminová prášková API, surovina Vedlejší účinky:

Šance na vedlejší účinky jsou velmi nízké vzhledem k velké složce L-Glutamin Powder API, surovina může být přirozeně vyráběna v našem vlastním těle nepřetržitě. I přes tuto skutečnost, s použitím L-Glutamine Powder API, bude surovina postupně stále moudrou volbou. -----------------------------

Nejvyšší kvalita, Čína Pure L-Glutamin Prášek / látka USP, továrna BP v Číně; Čína L-glutaminová surovina BP, USP dodavatelé v Číně. Čína L-Glutamine API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte l-glutaminu CAS 56-85-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: l-glutamin cas 56-85-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like