Glycinát vápenatý CAS 35947-07-0, hořčíkový glycinát CAS 14783-68-7

Glycinát vápníku CAS 35947-07-0, hořčíkový glycinát CAS 14783-68-7 Klíčová slova: Glycinát vápenatý, hořčíkový glycinát Skladování: Utěsněné skladování v chladném suchém suchém místě; Chraňte je před sluncem a deštěm; Zacházejte s opatrností, abyste zabránili poškození obalu. Popis a použití: ...

Podrobnosti o produktu

Glycinát vápenatý CAS 35947-07-0, hořčíkový glycinát CAS 14783-68-7

Calcium Glycinate, Magnesium Glycinate.jpg


Jméno výrobku:

Glycinát vápníku

Glycinát hořečnatý

Synonyma:

Glycinát vápníku
práškový bisglycinát vápníku

Glycinát hořčíku
bis (glycinato-N, O) hořčíku

Vlastnosti:

Bílé krystaly nebo krystalická síla

Bílý krystalický prášek

Číslo CAS:

35947-07-0

14783-68-7

Vzorec:

C4H8CaN2O4

Mg (C2H4N02) 2 · H20
C4H8MgN2O4

Struktura:

Calcium Glycinate formula.jpg

Magnesium Glycinate formula.jpg

Balík:

20Kgs / Ctn

20Kgs / Ctn

HS KÓD:

2922491990

2922491990


Klíčová slova: glycid vápenatý, práškový hořčíkový prášek, API

Skladování: Utěsněné skladování, v chladném suchém suchém místě; Chraňte je před sluncem a deštěm;

Zacházejte s opatrností, abyste zabránili poškození obalu.

Popis a použití:

Glycinát vápenatý se používá hlavně jako potravinářské přísady zesílené v mlékárenském průmyslu (sušené mléko,

mléko, sójové mléko), pevné nápoje, výrobky na ošetření obilovin, společné soli a další potraviny.

Vápníková prášková surovina, API je bílý krystalický prášek s teplotou tání více než 215 ° C. Glycinát vápenatý je slabě rozpustný ve vodě a etheru. Je vysoce hygroskopický. Prášková surovina vápenatého glycinátu , API by měla být udržována v těsně uzavřených kontejnerech, aby nedocházelo ke zdroji tepla.

Použití a aplikace vápenatého glycinátu:

Glycinát vápníku je považován za pokročilé činidlo kompenzující vápník ve srovnání s jinými kompenzujícími činidly vápníku, protože může být snadno absorbováno lidským tělem.

-----------------------

Vápníková prášková surovina, API je nový typ doplňku vápníku a posilovač výživy vápníku. Glycin vápníku je tvořen vápníkem a glycinem. Bude lépe absorbován než citran vápenatý a citrát-malát vápenatý. Široce se používají v potravinách, nápojích, mléčných výrobcích, živném roztoku apod. Je také populárně využíván ve farmaceutickém průmyslu. FENGCHEN GROUP CO., LTD je největším dodavatelem v tomto odvětví.

Vápníková prášková surovina (API) pomáhá zesilovat v mléčných výrobcích (mléko, mléko, sójové mléko atd.), Tuhý nápoj, ochrana zdraví kukuřice, sůl a další potraviny.

-------------------------

Pokyny pro skladování a manipulaci

Vápníková prášková surovina, API by měla být skladována při pokojové teplotě na suchém, chladném a stinném místě s původním obalem. Měli byste se vyhnout vlhkosti.

Vápníková prášková surovina, API by měly být zpracovávány pouze těmi, kteří jsou dobře vyškoleni a obeznámeni s chemikáliemi. Zabraňte kontaktu s pokožkou a očima a dýchání prachu. Zabraňte manipulaci, která vede k tvorbě prachu.

----------------------

Prášková surovina vápenatého glycinátu , API

Bod tání: 290 ° C se rozkládá

Bod varu: 240,9 ° C při 760 mmHg

Bod vzplanutí: 99,5 ° C

Rozpustnost: Nerozpustný v ethanolu, ethyl ether, mírně rozpustný v acetonu; velmi rozpustný ve vodě

Rozpustnost ve 100 ml vody při 25 ° C: 25,0 g; Při 50 ° C: 39,1 g; @ 75 ° C: 54,4 g; @ 100 ° C: 67,2 g; 100 g absolu se rozpustí přibližně 0,06 g. Sol v 164 dílech pyridinu. Téměř nerozpustný v éteri. rozpustnost ve vodě = 2,49 x 10 + 5 mg / l při 25 ° C

---------------------

Surový práškový materiál s obsahem hořčíku, API obsahuje Mg. Hořčík je velmi důležitá živina potřebná k tomu, aby naše tělo bylo zdravé. Hořčíkový prášek s vysokým obsahem hořčíku, API je důležitý pro mnoho procesů těla, jako je regulace svalové a nervové funkce, hladina cukru v krvi, krevní tlak a tvorba bílkovin, kostí a DNA.

S nedostatkem hořčíku je nejlepší prostředek k získání hořčíku přirozeně. Hořčík, který je přirozeně absorbován z potravy, není škodlivý a vylučuje se do moči, i když je konzumován ve vysokých dávkách.

Hořčík je také dostupný v mnoha různých formách, včetně multivitaminových minerálních doplňků a dalších doplňků stravy. Nejoblíbenější příklad, který se obvykle používá, je hořčíkový glycinát.

 

Hořčíkový prášek s hořčíkem, API je tak běžně užíván, protože je nejlépe absorbovanou formou hořčíku a jedním z nejjemnějších na žaludek.

Na rozdíl od jiných forem hořčíku, hořčíkový prášek, API nemusí způsobit tolik nežádoucích vedlejších účinků, jako je gastrointestinální potíže nebo uvolněné stolice. Tato vlastnost činí glycinát hořčíku dobrým doplňkem pro pacienty s bariatrickou chirurgií.

Lidé s problémy s ledvinami by se měli poradit s odborníkem dříve, než začnou užívat glycinát hořčíku. Pokud je přidáváno příliš mnoho hořčíku, mohou to být potíže.

Někteří lidé mají prospěch více z hořčíkových práškových surovin, API než ostatní, a mohou mít pozitivní vliv na jejich zdraví.

- Vysoký krevní tlak nebo srdeční onemocnění: Hořčík hořčíkový prášek, API může pomoci snížit krevní tlak v malém množství.

- Diabetes typu 2: Lidé s vyšším množstvím hořčíku ve své stravě mohou skutečně snížit riziko vývoje diabetu 2. typu. Hořčíkový prášek z hořčíku, API pomůže rozkládat cukry a může snížit riziko inzulínové rezistence.

Osteoporóza: Surovinový prášek z hořčíku hořčíku, API hraje velmi důležitou roli ve vývoji zdravých kostí a lidé s vyšším obsahem hořčíku mohou mít vyšší kostní minerální hustotu. To má zásadní význam pro snížení rizika zlomenin a osteoporózy.

-Migrénové bolesti hlavy: Lidé, kteří trpí migrénovými bolesti hlavy, někdy mají nízkou hladinu hořčíku v krvi a jiných tkáních. Hořčíkový prášek s obsahem hořčíku, API může pomoci snížit frekvenci migrény.

-Deprese: Zdá se, že nedostatečné množství hořčíku snižuje hladinu serotoninu a antidepresiva zvyšují hladinu hořčíku v mozku. Hořčíkový prášek z hořčíku, API vám pomůže.

-----------------------------

Hořčíkový prášek s obsahem hořčíku, API může také zlepšit a vyvážit náladu regulováním míst receptorů neurotransmiterů. Existuje neoficiální důkaz, že mnoho lidí trpících poruchami nálady má nízkou hladinu hořčíku v krvi. V takových případech může být API zvláště výhodná, protože se předpokládá, že působí na tělo relaxačním a uklidňujícím účinkem.

-----------------------

Nežádoucí účinky:

Může se vyskytnout vyčerpaný žaludek, pokud se používá surový materiál s obsahem hořčíku, přípravek API, pokud je prázdný žaludek.

Postupy:

Glycinát vápenatý se vyrábí glycinem a chelatačním hydroxidem vápenatým. Zatímco hořčíkový glycinát je vyroben z glycinu a hydroxidu hořečnatého

------------------------

Jako profesionální Čína vápenatý glycinát, hořčíkový glycinát API, RAW materiál   dodavatele a výrobce, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží vápenatý glycinát, hořčíkový glycinát API, suroviny RAW   z Číny téměř 10 let.

Doprava: jak vápenatý glycinát, tak hořčík-glycinát jsou normálním nákladem. Nebezpečný náklad v jakékoliv přepravní cestě.

Bezpečnost a životní prostředí:

Glycinát vápenatý, hořčíkový glycinát jsou netoxické. Při správném zacházení nedráždí pokožku a sliznice. Glycinát vápenatý, hořčíkový glycinát, proto nejsou klasifikovány jako nebezpečné chemické látky. Je třeba dodržovat obvyklá bezpečnostní a hygienická pravidla pro manipulaci s chemikáliemi.

Certifikát pro analýzu kalciumglycinátu

Položky

Specifikace

Vzhled
Glycinát vápníku

Bílé krystaly nebo krystalická síla

Stanovení (C4H8CaN2O4),% HPLC min
Glycinát vápníku

≥ 99% glycinátu vápníku

Ztráta při sušení,% max≤

9,0

Hodnota pH (1,0 g / 20 ml vody) max≤

10-12

Olovo (Pb) (mg / kg) max

2

Stanovení (dusík),% max

13,0-14,5

COA hořčíkového glycinátu

Specifikace produktu

Položky

Specifikace

Vzhled
Glycinát hořečnatý

Bílý krystalický prášek

Mg,%

13,0-14,5

Těžké kovy (podle Pb),% max≤

0,0020

Olovo (Pb)% max≤

0,0005

Arsen (As)% max

0,0003

Hodnota pH max≤

10,0 až 11,0

Test,% min≥

98,5%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý vápenatý glycinát, hořčíkový glycinát Prášek / substance továrna v Číně; Čína Glycinát vápníku, dodavatel surového hořčíku v Číně. Čína Glycinát vápníku, hořčíkový glycinát API výrobci v Číně.


Pokud hledáte glycinát vápenatý CAS 35947-07-0, glycinát hořčíku č. 14783-68-7, přivítejte nás, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: glycinát vápenatý CAS 35947-07-0, glycinát hořčíku cas 14783-68-7, výrobci API surovin, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like