Glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, L-glutamát draselný USP FCC AJI

Glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, L-glutamát draselný USP FCC AJI Název produktu: Čína výrobce draselného glutamátu, dodavatel. Synonyma: Monokatální sůl kyseliny L-glutamové Draselný 2-amino-5-hydroxy-5-oxopentanoát, E622 Číslo CAS: 19473-49-5 Molekulární vzorec: ...

Podrobnosti o produktu

Glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, L-glutamát draselný USP FCC AJI

image001.jpg

Název produktu: Čína Potassium glutamát výrobce, dodavatel.

Synonyma: monodraselná sůl kyseliny L-glutamové

2-amino-5-hydroxy-5-oxopentanoát draselný, E622

Číslo CAS: 19473-49-5

Molekulární vzorec: C5H8KNO4

Vzorec struktury:

image002.jpgimage003.png

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, L-glutamát draselný

Vlastnictví:

Bílý prášek.

Bod vzplanutí: 155,7 ° C

HSCODE: 2922509090

Jako nejslavnější Čína glutamát draselný, L-glutamová kyselina monodraselná sůl, draselný L-glutamát USP FCC AJI prášek dodavatele v Číně, produkt Fengchen Group je dobře zabalené s nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Ostatní jména:

Glutamát draselný, glutamát monopotassique

Mono-draselný-glutamát, fcc;

glutamát draselný;

L-glutamát draselný;

L-glutamová kyselina mono-draselná;

Hydrogén-glutamát draselný;

Aby Fengcheng Group udržela udržitelný rozvoj podniku, vyčistí 2 výrobky, které již nejsou hlavním trhem na trhu. Místo toho je nyní tento produkt, glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, L-glutamát draslíku USP FCC AJI. Podle hodnocení našeho odborníka zahajujeme spolupráci mezi továrnou a školami s vědeckovýzkumnými institucemi domácí slavné instituce vysokoškolského vzdělávání, jako je Shandong Chemical and Pharmaceutical University, která usazuje vedoucí pozici výzkumu a vývoje v oblasti transfuzní a farmaceutické chemie. Nezávisle, skupina Fengchen vytvořila mnoho čínských a západních léčiv, které mohou být velkým tržním růstem, jako je glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, draselný L-glutamát USP FCC AJI apod. Získali jsme patent 12 vynálezů nebo užitných vzorků a naše produkty dokonale fungují na globálním trhu.

Nejvyšší kvalita, čistý glutamát draselný, monodraselná sůl kyseliny L-glutamové, L-glutamát draselný USP FCC AJI prášková / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte glutamát draselný, monodraselnou sůl l-glutamové kyseliny, l-glutamát draselný usp fcc aji, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Dotaz