N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin Číslo produktu: 600-21-5 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Molekulární vzorec: C4H9NO2 Vzorec struktury: Balení: 25 Kgs / Fibre drum KEY slova: ...

Podrobnosti o produktu

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP

image001.jpg

Název produktu: N-methyl-DL-alanin, N methyl-DL-alanin Výrobce, factory Dodavatel

Číslo CAS: 600-21-5

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C4H9NO2

Vzorec struktury:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP

Popis:

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP se používá jako výživový doplněk a koření. Je schopen zlepšit ochucovací chuť, zvýšit kyselost organické kyseliny. Tento výrobek je také široce používán v nálevu, nápoji a víně.

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP je důležitým meziproduktem při syntéze několika pesticidů a farmaceutických materiálů. Jedná se o metabolismus léčiv mikroorganismů a biochemických aminokyselin.

Funkce:

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP může fungovat jako doplněk výživy, nutriční doplněk, doplňky stravy, přísady do potravin, farmaceutické suroviny, sportovní doplňky, sportovní doplňky stravy.

Vlastnosti:

Molekulární vzorec: C4H9NO2

Molární hmotnost: 103,12 g / mol

Hustota: 1,048 g / cm3

Bod Boling: 190,1 ° C při 760 mmHg

Bod vzplanutí: 68,8 ° C

Tlak páry: 0,244 mmHg při 25 ° C

Index lomu: 1,435

Metoda syntézy N-methyl-DL-alaninu, N-methyl-DL-alaninu USP AJI FCC BP EP:

image003.jpg


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Položky

USP Standard

Úroveň kvality společnosti

Charakteristiky

Bílý jemný prášek

Bílý jemný prášek

Test

Ztráta sušením

≤5,0% (vakuum 60 ° C 4h)

≤4,5%

Organické

Solventní

Nečistoty

<>


<>

Stanovení

3000 až 19000 NF.U / g

Mikrobiální

Nečistoty

Bakteriální

≤10000 cfu / g

≤8000 cfu / g

E-coli

Chybí

Chybí

Slmonella

Chybí

Chybí

Výhody společnosti N-methyl-DL-alanin, N methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP:

1. Dobrá kvalita

Náš N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP splňuje bezpečnostní standard MSDS a máme ISO a další certifikáty. Dobrá kvalita bude pojištěna.

2. Konkurenční cena

Jsme společnost, která je spojením obchodu a průmyslu, takže jsme schopni poskytnout konkurenční ceny. Může to být lepší než vaše očekávání.

3.Package

Normální balení: 25 kg / buben nebo 20 kg / buben. Můžeme to udělat jako vaše požadavky, pokud je to zapotřebí.

4.Přeprava:

N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP lze přepravovat kurýrem, letecky nebo po moři. Někdy, pro země jako Uzbekistán ve vnitrozemí, dopravíme vlakem nebo kamionem.

5. Vynikající služby

Nabízíme specializovanou logistickou službu včetně vývozního prohlášení, celního odbavení a všech detailů při přepravě. Jednorázová služba vám ušetří drahocenný čas. Jen počkejte a náklad se dostane do vaší továrny nebo do kanceláře.

Fengchen Group provádí zaměření na zákazníka a zavádí přísný a dokonalý systém zajišťování kvality, který se řídí "současnými měkkými (kusy) a tvrdými (částmi)", pokud jde o N-methyl-DL-alanin, N methylalanin USP AJI FCC BP EP kvalita a slouží jako nejdůležitější. Hlavní výrobní zařízení a kontrolní přístroje jsou dovezeny z Německa nebo z jiných zemí s vysokou úrovní výroby a výrobní kapacity. Výrobní závod pro N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC-BP EP a podpůrná zařízení jsou přísně vyrobeny jako požadavky GMP. Stávající produkty byly certifikovány místními GMP a některé ISO. Společnost je nyní jedním z nejvíce konkurenceschopných výrobců a dodavatelů na trhu s vysoce kvalitním antibiotiky z Číny.

Nejvyšší kvalita, čistý N-methyl-DL-alanin, N-methyl-DL-alanin USP AJI FCC BP EP Prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně, z Číny

Související produkty:


Pokud hledáte n-methyl-dl-alanin, n methyl-alanin usp aji fcc bp ep, uvítáme nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: n-methyl-dl-alanin, n methyl-alanin usp aji fcc bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz