N-acetyl-L-cystein, acetylcystein, N acetyl L cysteinová surovina, API CAS 616-91-1

N-acetyl-L-cystein, acetylcystein, N acetyl L cysteinová surovina, API CAS 616-91-1 Název produktu: N-Acetyl-L-cystein Synonyma: Acetylcystein, N Acetyl L Cysteine ​​Číslo CAS: 616-91-1 Vlastnosti: Bílý krystalický prášek Test: 99% Vzorec: C5H9NO3S Struktura: Balení: 25 kg / Použití bubnu: N-acetyl-L-cystein (acetylcystein)

Podrobnosti o produktu


N-acetyl-L-cystein, acetylcystein, N acetyl L cysteinová surovina, API CAS 616-91-1

N-Acetyl-L-Cysteine, Acetylcysteine, N Acetyl L Cysteine Raw Material, API.jpg

Název produktu: N-acetyl-L-cysteinová surovina, API

Synonyma: Acetylcystein, N Acetyl L Cystein, NAC

Číslo CAS: 616-91-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Test: 99% N-acetyl-L-cystein, acetylcystein, N acetyl L cystein

Vzorec: C5H9NO3S

Struktura:

N-Acetyl-L-Cysteine, Acetylcysteine, N Acetyl L Cysteine Raw Material, API formula.jpg

Klíčové slovo: N-acetyl-L-cystein, acetylcystein

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

Acetylcystein , také známý jako N-acetyl-L-cystein, N-acetylcystein (NAC), je lék používaný k léčbě paracetamolového (acetaminofenu) předávkování a uvolnění tlustého hlenu jako u cystické fibrózy nebo chronické obstrukční plicní nemoci. Jako farmaceutický lék a výživový doplněk používaný primárně jako mukolytické činidlo se v této oblasti také používá N-acetyl-L-cystein.

A- cetyl- L - Cystein ( acetylcystein, N-acetylcystein, N- cetyl- LC- ystein)   je derivát cysteinu, kde je acetylová skupina připojena k atomu dusíku. Tato sloučenina se prodává jako výživový doplněk, který běžně uplatňuje antioxidační a jaterní účinky. Používá se jako lék proti kašli, protože porušuje disulfidické vazby v hlenu a zkapalňuje ho, což usnadňuje vykašlávání. Je to také tento účinek porušování disulfidových vazeb, který je užitečný při ztenčení abnormálně hustého hlenu u pacientů s cystickou a pulmonální fibrózou.

 

N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) pomáhá při výrobě, která patří mezi nejsilnější antioxidanty v těle.

N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) také napomáhá funkci jater při detoxifikaci těžkých kovů. Působí jako roli stabilizátoru pro formulaci bílkovinných struktur. N-acetyl-L-cystein (stabilní acetylcystein, N-acetylcystein, N-acetyl L-cystein) L-cystein je hlavní zdroj síry v lidském metabolismu.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce surového N-acetyl-L-cysteinu (Acetylcystein, N-acetylcystein, N Acetyl L Cystein) v Číně, společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží N-acetyl-L- Acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) API z Číny v Číně již téměř 10 let.

Použití: N-Acetyl-L-cystein (Acetylcystein) může být použit k léčení bronchitidy. Má také dobrý účinek u pacienta, který má problémy s játry. N Acetyl L samotný Cystein je dobrá výživa.

Jiné použití zahrnují retenci sulfátu v podmínkách, jako je autismus, kde mohou být vyčerpány cystein a příbuzné sírové aminokyseliny.


Vlastnosti N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein):
- Jako silný antioxidant nám pomáhá mít zdravou pleť a tkáně.
- pomáhá při produkci glutathionu, zvyšuje a zvyšuje hladinu glutathionu, což je důležité v obranném systému antioxidantů
- N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) podporuje plíce, játra a také imunitní systém. Ochrana jater a ochrana proti radikálům
- Detoxikační funkce

 

Funkce a aplikace:

(1) Aplikace v lékařských oborech

Jako prostředek na ochranu dýchacích cest může být jako lék na rozpouštění hlenových blázin použit N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein). může léčit bronchitidu.

Kromě toho může být N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N-acetyl-L-cystein) použit jako protijed při otravě acetaminofenem.

(2) Aplikace v kosmetických polích

N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) má velký účinek při odstraňování volných radikálů a jiných oxidů kyslíku a při zpomalování procesu stárnutí může N-acetyl-L- , a je užitečné pro odstranění pihy na kůži

 

(3) Použití v potravinách a krmení pro člověka

N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) může být použit jako krmná přísada.

 

Účinky N-acetyl-L-cysteinu:

N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N acetyl L cystein) je vynikajícím zdrojem sulfhydrylových skupin a je přeměněn v těle na metabolity schopné stimulovat syntézu glutathionu a podporovat detoxifikaci. mrchožrout.

V minulosti se jako mukolytické činidlo používalo N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein , N-acetyl-L-cystein) při mnoha respiračních onemocněních;

N-acetyl-L-cystein (acetylcystein, N-acetylcystein, N-acetyl L-cystein) má příznivé účinky i v podmínkách charakterizovaných sníženým glutathionem nebo oxidačním stresem, jako je infekce HIV, rakovina, srdeční onemocnění a kouření cigaret.

Další informace - N-acetyl-L-cystein

Hustota: 1,294 g / cm3

Rozmezí tání: 106 až 108 ° C

Bod vzplanutí: 200,4 ° C

Poznámka: N-acetyl-L-cystein je ve většině podmínek stabilní. Je však neslučitelný se silnými oxidačními činidly. Vyhněte se přímému kontaktu.

COA N-acetyl-L-cysteinu

Položky

Limity

Výsledek

Vzhled

N-acetyl-L-cystein

Bílé krystaly nebo krystalický prášek

Odpovídá

Specifická rotace

+ 21,3 ° + 27,0 °

+2 3,8 °

Stav řešení

(Přenos)

≥98,0% N-acetyl-L-cystein

99. 3 %

Chlorid (Cl)

≤0,040%

0,040%

Amonium (NH4)

≤0,020%

0,020%

Síran (S04)

≤0,030%

0.0 30 %

Železo (Fe)

≤20ppm

5ppm

Těžké kovy (Pb)

≤10ppm

1 0 ppm

Arsen (As2O3)

≤1ppm

1ppm

Další aminokyseliny

Chromatograficky ne

detekovatelné

Odpovídá

Ztráta sušením

≤0,50%

0,3 1 %

Zbytky při zapálení

(Sulfatovaný)

≤0,20%

0. 05 %

Stanovení

98,5 ~ 101,0%

99. 5 %

pH

2,0 ~ 2,8

2.2

Bod tání

106 ~ 110

107 ~ 109

Závěr: Produkt odpovídá AJI92

 

Nejvyšší kvalita, čistý prášek z N-acetyl-L-cysteinu; Dodavatelé surovin N-acetyl-L-cysteinu v Číně. Výrobci N-acetyl-L-cysteinového API.


Pokud hledáte N-acetyl-L-cystein, Acetylcystein, N acetyl L cystein surovin, API CAS 616-91-1, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like