N-Acetyl-DL-Methionin, N Acetyl DL Methionin, N-Acetylmethionin CAS 1115-47-5

N-acetyl-DL-methionin, N-acetyl-DL-methionin, N-acetylmethionin CAS 1115-47-5 Název výrobku: Bílé krystaly nebo krystalický prášek Test: 98,0% ~ 102,0% Standard: BP, USP, AJI92 Vzorec: C7H13NO3S Struktura: Balení: 25 kg / Buben ...

Podrobnosti o produktu


N-Acetyl-DL-Methionin, N Acetyl DL Methionin, N-Acetylmethionin CAS 1115-47-5

N-Acetyl-DL-Methionine, N Acetyl DL Methionine, N-Acetylmethionine.jpg

Název produktu: N-acetyl-DL-methionin

Synonyma: N acetyl DL methionin, acetylmethionin, N-acetylmethionin

Číslo CAS: 1115-47-5

Charakteristika: Bílé krystaly nebo krystalický prášek

Stanovení: 98,0% ~ 102,0%

Standardní: BP, USP, AJI92

Vzorec: C7H13NO3S

Struktura:

N-Acetyl-DL-Methionine, N Acetyl DL Methionine, N-Acetylmethionine formula.jpg

Balení: 25 kg / Drum

Popis:

N-acetyl-DL-methionin , také známý jako N acetyl DL metionin, acetylmethionin, N-acetylmethionin, je   derivát methioninu, kterým je L-methionin, ve kterém je jeden z aminových vodíků nahrazen acetylovou skupinou.

  N-acetyl-DL-methionin ( N acetyl DL methionin, acetylmethionin, N-acetylmethionin) je jedna z esenciálních aminokyselin a sírové aminokyseliny. Je to první omezující aminokyselina u drůbeže a pravděpodobně také u krav s vysokou výnosností a je druhou nebo třetí limitující aminokyselinou u prasat, které přivádějí přeměnu stravy.

N-acetyl-DL-methionin ( N acetyl DL metionin, acetylmethionin, N-acetylmethionin) se podílí na syntéze tkáňových proteinů, vitamínů, enzymů a hormonů, které se účastní metabolismu dusíku, sacharidů a tuků. Je to klíčový zdroj methylových skupin pro syntézu všech nukleových kyselin, stejně jako zdroj síry pro sulfonové sloučeniny.

  V lidské farmaceutické oblasti je důležitou složkou N-acetyl-DL-methionin ( acetylmethionin, N-acetylmethionin, N acetyl DL metionin).

V krmivářském průmyslu se v krmivářském průmyslu často používá N-acetyl-DL-methionin, který splňuje požadavky cílových zvířat a ryb, aby se maximalizoval výkon výroby a snížila emise dusíku. Ve většině diet pro selata a rostoucí prasata může být nedostatek Methioninu, zvláště když je formulován tak, aby se dosáhlo nízkého vylučování dusíkem z ekologických důvodů. Proto se v živočišné stravě přidá N-acetyl-DL-methionin ( acetylmethionin, N-acetylmethionin, N acetyl DL metionin).


Jako profesionální Čína dodavatel a výrobce surovin N-Acetyl-DL-Methionin v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží N-Acetyl-DL-Metionin API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Funkce:

používané hlavně ve farmaceutických meziproduktech, nutriční přísadě, biochemické studii atd.

  1. Potravinářská jakost:

N-acetyl-DL-methionin ( acetylmethionin, N-acetylmethionin, N acetyl DL metionin) lze použít jako zesilovač výživy, ochucovací činidlo, zlepšující výživovou hodnotu výživy a chuť.
2. Stupeň podávání:
N-acetyl-DL-methionin ( acetylmethionin, N-acetylmethionin, N acetyl DL metionin) může zlepšit živočišnou výrobu, zdraví a kvalitu živočišných produktů.
3. Lékařské a farmaceutické třídy:
N-acetyl-DL-methionin ( acetylmethionin, N-acetylmethionin, N acetyl DL metionin) je důležitou složkou v některých lécích.


COA - N-acetyl-DL-methionin

Název produktu

N-acetyl-DL-methionin


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

N-acetyl-DL-methionin

Bílé krystaly nebo krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace

N-acetyl-DL-methionin

Infračervené absorpční spektrum

Dodržuje

Stav řešení

≥ 95,0%

96,0%

Těžké kovy (Pb)

≤ 20 str./min

<>

Arsen (As2O3)

≤ 2ppm

<0,8>

Další aminokyseliny

Nezjištěno

Nezjištěno

pH

1,7 ~ 3,0

1,82

Stanovení

(N-acetyl-DL-methionin)

98,0% ~ 102,0%

99,59%

Nejvyšší kvalita, čistý N-acetyl-DL-metioninový prášek; Dodavatelé surovin N-acetyl-DL-methioninu v Číně. Výrobci N-acetyl-DL-methioninu API.


Pokud hledáte N-acetyl-DL-methionin, N acetyl DL metionin, N-acetylmethionin CAS 1115-47-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit