L-tryptofan, L-tryptofan

L-tryptofan, L-tryptofan, také známý jako kyselina a-aminoindolylpropionová, molekulární vzorec: C11H12N2O2. Je to bílý až žlutý bílý krystal nebo krystalický prášek.

Podrobnosti o produktu

L-tryptofan, L-tryptofan

image001

Čína L-Tryptophan, L-Tryptophanefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 851956-02-0

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C11H12N2O2

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

L-tryptofan, L-tryptofan


Popis:

L-tryptofan, L-tryptofan, také známý jako kyselina a-aminoindolylpropionová, molekulární vzorec: C11H12N2O2. Je to bílý až žlutý bílý krystal nebo krystalický prášek.

Tento produkt je dlouhodobě zbarvený světlem bez zápachu nebo lehce zapáchající. L-tryptofan, L-tryptofan je stabilní, když je zahříván ve tmě kyselinou. Při současném soužití s jinými aminokyselinami, cukry a aldehydy je snadné se rozložit. L-tryptofan, L-tryptofan se používá jako obohacující látka a antioxidant. Používá se také v medicíně a dalších oborech. Je syntetizován z indolealdehydu. Může být také produkován rozkladem a syntézou trypsinu.


Bod tání L-tryptofanu, L-tryptofanu je 289 stupňů a po dlouhé době osvětlení se zbarví. Malé množství indolu je produkováno ohřevem CO vodou. Pokud se zahřeje v přítomnosti hydroxidu sodného a síranu měďnatého, vytvoří se velké množství indolu. Tryptofan a kyselina jsou zahřívány ve tmě a stabilní. L-tryptofan, L-tryptofan se snadno rozkládají, pokud existují současně s jinými aminokyselinami, cukry a aldehydy. Pokud žádný uhlovodík koexistuje, je stále stabilní, když je zahříván na 125 stupňů s 5 mol / l hydroxidu sodného. Když se protein rozkládá kyselinou, tryptofan se úplně rozkládá za vzniku hnilobné černé. L-tryptofan, L-tryptofan je mírně rozpustný ve vodě (1,1 g / 100 ml, 25 stupňů).


Když se protein rozkládá kyselinou, L-tryptofan, L-tryptofan se úplně rozkládá za vzniku hnilobné černé. Je to heterocyklická aminokyselina a esenciální aminokyselina. Může být transformován na 5-hydroxytryptamin, kyselinu nikotinovou, melanotensin, pineal hormon a kyselinu xanthurovou. Pokud lidskému tělu chybí tryptofan, způsobí to nejen obecnou hypoproteinémii, ale způsobí také kožní choroby, katarakty, degeneraci sklivce, fibrózu myokardu a další zvláštní onemocnění. L-tryptofan, L-tryptofan může také zvýšit odolnost těla vůči paprskům gama. Minimální denní potřeba lidského těla je 0,2 g.


1. Podmínky skladování: skladujte L-tryptofan, L-tryptofanin vzduchotěsně a na tmavém místě na větraném, chladném a suchém místě, bez znečišťujících látek a toxických a škodlivých látek;

2. Doba skladování: za stanovených podmínek skladování může být původní obal skladován po dobu dvou let;


Špičková kvalita, čistý L-tryptofan, L-tryptofanPrášková / látková továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte l-tryptofan, l-tryptofan, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz