Kyselina L-pyroglutamová

Teplota tání kyseliny L-pyroglutamové je asi 162 až 163 stupňů. Je nerozpustný v etheru, mírně rozpustný v ethylacetátu, rozpustný ve vodě (40 ° C při 25 ° C), ethanolu, acetonu a ledové kyselině octové.

Podrobnosti o produktu

Kyselina L-pyroglutamová

image001

Čína L-Pyroglutamic Acidfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: L-Pyroglutamicacid; 5-oxo-L-proline

CAS číslo: 98-79-3

Vlastnosti: bílý jemný prášek.

Molekulární vzorec: C5H7NO3

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Kyselina L-pyroglutamová


Popis:

Teplota tání kyseliny L-pyroglutamové je asi 162 až 163 stupňů. Je nerozpustný v etheru, mírně rozpustný v ethylacetátu, rozpustný ve vodě (40 ° C při 25 ° C), ethanolu, acetonu a ledové kyselině octové. Specifická rotace -11,9 (C = 2, H20). Jeho sodná sůl může být použita jako zvlhčovadlo v kosmetice. Jeho zvlhčující účinek je lepší než glycerin a sorbitol. Kyselina L-pyroglutamová netoxická a nedráždivá. Používá se v kosmetice pro péči o pleť a vlasy. Může inhibovat tyrosin oxidázu, zabránit ukládání melanoidů a vybělit kůži. L-Pyroglutamic Acidcan změkčuje diagonál a je používán v kosmetice nehtů. Může být také použit jako povrchově aktivní látka a detergent. Může být také použit jako chemické činidlo Rozlišení racemických aminů; organické meziprodukty.


Rutina produkce:

1. Při výrobě glutamátu sodného jako vedlejšího produktu se z něj může extrahovat kyselina L-pyroglutamová.

2. Kyselina L-pyroglutamová (kyselina L-pyroglutamová) může být připravena z kyseliny glutamové zahřátím na 140 až 150 stupňů, dehydratací, zahřátím na 160 stupňů a racemizací


Ostatní jména:

kyselina hydroxypyridin-3-yloctová; 5 oxoprolin;


Špičková kvalita, čistý L-pyroglutamic AcidPowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte kyselinu l-pyroglutamovou, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Kyselina l-pyroglutamová, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like