L-fenylalanin nebo L-fenylalanin

L-fenylalanin nebo L-fenylalanin je bezbarvý až bílý vločkový krystal nebo bílý krystalický prášek. Tento produkt je doplněk výživy a jedna z esenciálních aminokyselin.

Podrobnosti o produktu

L-fenylalanin

image001

Čína L-Phenylalaninefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: L-Fenylalanin

CAS číslo: 63-91-2

Vlastnosti: bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C9H11NO2

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

L-fenylalanin


Popis:

L-fenylalanin nebo L-fenylalanin je bezbarvý až bílý vločkový krystal nebo bílý krystalický prášek. Tento produkt je doplněk výživy a jedna z esenciálních aminokyselin. Většina z nich je oxidována na tyrosin fenylalaninhydroxylázou a spolu s tyrosinem syntetizují důležité neurotransmitery a hormony, které se podílejí na metabolismu glukózy a metabolismu tuků.


Vlastnosti:

L-fenylalanin nebo L-fenylalanin má zvláštní vůni a hořkost. Je stabilní v žáru, světle a vzduchu.


Aplikace:

L-fenylalanin nebo L-fenylalanin jsou samy o sobě doplňkové doplňky. Je to jedna z esenciálních aminokyselin. Ve většině potravinových proteinů neexistují téměř žádné omezující aminokyseliny. K pečenému jídlu lze přidat L-fenylalanin nebo L-fenylalanin. Kromě posílení fenylalaninu může aminokarbonylová reakce s cukrem zlepšit chuť jídla.

Funkce: L-fenylalanin nebo L-fenylalanin je hlavní surovinou aspartamu, důležité potravinové přísady. Je to jedna z esenciálních aminokyselin pro lidské tělo. Používá se hlavně při infuzi aminokyselin a léčivech aminokyselin ve farmaceutickém průmyslu. L-fenylalanin nebo L-fenylalanin je esenciální aminokyselina, kterou lidské tělo nemůže syntetizovat. V potravinářském průmyslu se používá hlavně jako syntetická surovina aspartamu, potravinového sladidla a také jako doplněk výživy.

Oblast biochemického výzkumu: K přípravě média lze použít L-fenylalanin nebo L-fenylalanin.


L-fenylalanin nebo L-fenylalanin je jednou z esenciálních aminokyselin. Používá se jako látka podporující výživu, aminokyselinové infuze a přípravky složené aminokyseliny. Produkt je celá řada protirakovinných léčiv a dipeptidových sladkých surovin.

L-fenylalanin nebo L-fenylalanin se používá pro infúzi aminokyselin, komplexní přípravu aminokyselin a látky podporující výživu a velké množství nových sladidel aspartam (kyselina L-asparagová, kombinovaný dipeptid methylester L-fenylalaninu).

Na druhé straně L-fenylalanin nebo L-fenylalanin je hlavní surovinou pro syntézu aspartamu.


Věci, které vyžadují pozornost:

Může ovlivnit hormon štítné žlázy, melanin ve vlasech a kůži


Ostatní jména:

S-fenylester kyseliny benzenepropanethiové, fenyl-4-fenylthiobutanoát, 3-fenylpropionyl-fenylthioether, S-fenylester kyseliny 3-fenylthiopropionové, S-fenyl-3-fenylpropanthioat;


Špičková kvalita, čistý L-fenylalanin nebo L-fenylalaninVýroba práškových látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte l-fenylalanin nebo l-fenylalanin, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: l-fenylalanin nebo l-fenylalanin, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz