L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL

Výživa uvádí L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL jako "první nedostatek" aminokyseliny, která je zvláště potřebná mezi osmi esenciálními aminokyselinami, které udržují rovnováhu dusíku v těle.

Podrobnosti o produktu

L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL

L-Lysine Hydrochloride or L-Lysine HCL

Čína L-lysinový hydrochlorid nebo L-lysin HCLfactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C6H15CIN2O2

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL


Popis:

Výživa uvádí L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL jako "první nedostatek" aminokyseliny, která je zvláště potřebná mezi osmi esenciálními aminokyselinami, které udržují rovnováhu dusíku v těle.

L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL je jednou z nejdůležitějších aminokyselin a průmysl aminokyselin se stal průmyslovým odvětvím značného rozsahu a významu. Používá se hlavně v potravinách, lécích a krmivech.

Pokud existuje malé riziko pro vodu, nedovolte, aby se neředěný nebo velké množství produktů dostalo do kontaktu s podzemními vodami, vodními toky nebo kanalizačními systémy. Nevypouštějte materiály do okolního prostředí bez povolení vlády.


Metody skladování:

Skladujte ve vzduchotěsné nádobě a na chladném a suchém místě. Vyvarujte se vlhkosti a vlhkosti. Skladování musí být udržováno mimo oxidanty


Aplikace:

L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL je jednou z nejdůležitějších aminokyselin, průmysl aminokyselin se stal značným měřítkem a významem odvětví. Používá se hlavně v potravinách, lécích a krmivech.

Používá se jako látka zvyšující výživu krmiv, L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL je nezbytná živina pro hospodářská zvířata a drůbež. Díky funkci zvyšování chuti k jídlu u hospodářských zvířat a drůbeže, zlepšování odolnosti proti chorobám, podpoře léčby traumatu, zlepšení kvality masa, může zvýšit sekreci žaludeční tekutiny a je nezbytná pro syntézu mozkových nervů, zárodečných buněk, proteiny a hemoglobin. Fengchen Group je předním čínským L-lysin hydrochloridem nebo L-lysin HCL práškovým dodavatelem a výrobcem.


Vlastnosti: L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL je rozpustný ve vodě (40%, 35 ° C), roztok je neutrální až mírně kyselý. Relativní vlhkost je stabilní, když méně než 60% a více než 60% vytváří dihydrát. Pokud nedostatek L-lysin hydrochloridu nebo L-lysin HCL v těle může způsobit poruchy metabolismu bílkovin a dysfunkci, což vede k poruchám růstu. Protože L-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL se snadno vstřebává vlhkost, je často vyráběn v hydrochloridu, 1gL-lysin hydrochlorid nebo L-lysin HCL je ekvivalentní k 1,25gL-lysin hydrochlorid. Obvykle stabilnější, vysoká vlhkost se snadno shlukuje, mírně zbarví. Tento produkt je bílý krystalický nebo krystalický prášek; Nutriční požadavky L-lysin hydrochloridu nebo L-lysinu HCL jsou vyšší u dětí během vývojového období, období zotavení po nemoci a období laktace těhotenství. Alkalické podmínky a přímá přítomnost redukovaného cukru při zahřívání se rozkládají. Tavte a rozložte při 263 - 264 ° C. Hořký sladký.

U vitamínu C a vitaminu K: koexistence je zbarvení.


Špičková kvalita, čistý L-lysinový hydrochlorid nebo L-lysinový HCLPpráškový / látkový závod, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte hydrochlorid l-lysinu nebo l-lysin hcl, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz