L-Leucin (fermentovaný)

L-leucin, chemický název je kyselina α - aminoisohexanová. Je to jedna z 18 běžných aminokyselin a jedna z osmi základních aminokyselin v lidském těle.

Podrobnosti o produktu

L-Leucin (fermentovaný)

image001

Čína L-Leucine (fermentated) factory, Supplier, Manufactin China.

CAS číslo: 61-90-5

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C6H13NO2

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

L-Leucin (fermentovaný)


Popis:

L-leucin, chemický název je kyselina α - aminoisohexanová. Je to jedna z 18 běžných aminokyselin a jedna z osmi základních aminokyselin v lidském těle. Navíc, protože L-leucin (fermentovaný) a L-isoleucin, obsahují L-lysin ve své molekulární struktuře methylový postranní řetězec, nazývají se aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA).

Surovina L-Leucine je bílý krystalický nebo krystalický prášek, což je druh nepolární aminokyseliny, mírně hořkou chuť, rozpustný ve vodě, 23,7 g / la 24,26 g / l při 20 stupních a 25 stupních. kyselina octová (10,9 g / l), zředěná kyselina chlorovodíková, alkalický roztok a roztok uhličitanu, mírně rozpustný v lihu 96% (0,72 g / l), nerozpustný v etheru, sublimovaný při 145 R 148 stupňů, rozložený při 293–2950c, měrná hmotnost 1.


Používání:

Surovina L-leucin je esenciální aminokyselina. Dospělý samec potřebuje 2,2 g / d, což je nezbytné pro normální růst kojenců a pro udržení normální dusíkové rovnováhy u dospělých. L-Leucin (fermentovaný) se používá jako doplněk výživy, infuze aminokyselin a komplexní aminokyselinová příprava, hypoglykemická látka, stimulátor růstu rostlin. Kromě toho lze tento produkt použít jako parfém.

L-Leucin (fermentovaný) lze použít jako infuzi aminokyselin a komplexní přípravu aminokyselin. Používá se k diagnostice a léčbě dětské idiopatické hyperglykémie. Je také vhodný pro onemocnění jater, anémii, otravu, svalovou atrofii, poliomyelitis sequelae, neuritidu a psychózu se zhoršeným metabolismem glukózy a sníženou sekrecí žluči.

Balení: kraftový papírový sáček nebo papírové sudové balení, čistý obsah každého sáčku (barelu) je 25 kg a lze jej také zabalit podle potřeb uživatele

L-leucin je nejčastější aminokyselinou v proteinech a je důležitý pro normální vývoj kojenců a dětí a rovnováhu dusíku u dospělých. Předpokládá se, že L-leucin (fermentovaný) může hrát důležitou roli při udržování svalu vyvážením biochemie bílkovin a rozkladem. Hlavní potravinové zdroje L-leucinu jsou: celá zrna, mléko, mléčné výrobky, vejce a prasata, maso, hovězí maso, kuře, fazole, listová zelenina


Syntetická metoda:

image003


Špičková kvalita, čistý L-Leucin (fermentovaný) Továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte l-leucin (fermentovaný), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: l-leucin (fermentovaný), výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz