Hydrochlorid ethyl esteru glutaminu, ethyl ester L-glutamin Hcl 99% USP, FCC

Glutamin ethyl ester Hydrochlorid, L-Glutamin ethyl ester Hcl 99% USP, FCC Název produktu: Glutamin ethyl ester hydrochlorid, ethylglutamin ethyl ester hydrochlorid, L-glutamin ethyl ester Hcl 99% USP, FCC Dodavatel, výrobce Charakteristika: bílý prášek. Čistota (stanovení): 99% Min Struktura ...

Podrobnosti o produktu

Hydrochlorid ethyl esteru glutaminu, ethyl ester L-glutamin Hcl 99% USP, FCC

image001.jpg

Název produktu: Hydrochlorid ethyl esteru glutaminu, hydrochlorid ethylglutaminu, L-glutaminový ethyl ester Hcl 99% USP, dodavatel FCC, výrobce

Charakteristika: bílý prášek.

Čistota (stanovení): 99% Min

Vzorec struktury:

image002.png

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Hydrochlorid ethyl esteru glutaminu, ethyl ester L-glutamin Hcl 99% USP, FCC

Funkce tohoto výrobku:

1. Hydrochlorid ethylglutaminu glutaminu, ethylester L-glutaminu Hcl 99% USP, FCC je mnohem silnější v nabídce lepší absorpce na generaci produktů glutaminu.

2. Hydrochlorid ethylesteru glutaminu, ethylester L-glutaminu Hcl 99% USP, FCC by mohly být využity jako výživa v nápojích, potravinách a farmaceutických výrobcích pro zvýšení svalové vytrvalosti.

FENGCHEN GROUP Co, Ltd, továrna se nachází v provincii Shandong, Zhucheng City s 3 výrobní základny a mnoho smluvních výrobců. Zvláště se zaměřujeme na výzkum a vývoj, výrobu a marketing pokročilých farmaceutických výrobků, včetně API a formulací pro zdraví zvířat. Například hydrochlorid ethylesteru glutaminu, ethylester L-glutaminu Hcl 99% USP, FCC je hvězdicový produkt.

Naše výrobní linka splňuje požadavky GMP. S profesionální výrobní a řídící tým kvality, naše Glutamine Ethyl Ester hydrochlorid, L-Glutamine Ethyl Ester Hcl 99% USP, FCC vždy splňují požadavky na kvalitu našich domácích kupujících a zámořských klientů.

Pečlivě jsme dohlíželi na každý krok výroby. Záznamy o výrobě a videa budou dobře uchovávány, což bude velkou pomocí pro naši kontrolu kvality.

Pokročilé oddělení prodeje zajišťuje náš podíl na trhu Glutamin Ethyl Ester Hydrochloride, L-Glutamin Ethyl Ester Hcl 99% USP, FCC.

Produkční bezpečnost je vždy naše hlavní zaměření pro naše spolupracovníky. Potřebou klienta je náš cíl.

S dlouholetými zkušenostmi v tomto odvětví máme naši společnost Glutamine Ethyl Ester Hydrochloride, L-Glutamin Ethyl Ester Hcl 99% USP, FCC mnoho zákazníků ve Vietnamu, Kambodži, Thajsku a některých evropských a amerických zemích. Těšíme se na spolupráci s vámi a vaší váženou společností.

Nejvyšší kvalita, čistý hydrochlorid ethyl esteru glutaminu, ethylester L-glutaminu Hcl 99% USP, továrna na prášek / látku FCC, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte glutamin ethyl ester hydrochlorid, l-glutamin ethylester hcl 99% usp, fcc, uvítáme nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: hydrochlorid glutaminu, hydrochlorid l-glutaminu hcl 99% usp, fcc, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz