Kreatin ethyl ester Hydrochlorid, kreatin ethyl ester Hcl USP AJI FCC BP EP

Kreatin Ethyl Ester HCl USP AJI FCC BP EP Synonyma H-Ile-OEt.HCl Ethyl 2- (1-methylguanidino) acetát hydrochlorid Číslo CAS: 15366-32-2 Molekulární Vzorec: C6H14CIN3O2; C6H13N3O2.HCL Molekulární hmotnost: 195,647 ...

Podrobnosti o produktu

Kreatin ethyl ester Hydrochlorid, kreatin ethyl ester Hcl USP AJI FCC BP EP

image001.jpg

Název produktu: Hydrochlorid kreatinu ethyl esteru

Synonyma: H-Ile-OEt.HCl, Ethyl 2- (l-methylguanidino) acetát hydrochlorid

Číslo CAS: 15366-32-2

Molekulární vzorec: C6H14C1N3O2; C6H13N3O2.HCL

Molekulová hmotnost: 195,647

Vzorec struktury:

image002.jpgimage003.jpg

Teplota tání: 162-165 ° C

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Doporučená verze HSCODE: 2925290090

Klíčová slova:

Kreatin ethyl ester hydrochlorid, kreatin ethylester Hcl


Použití a aplikace

1) Hydrochlorid etylesteru kreatinu USP AJI FCC BP EP lze použít jako meziprodukty farmaceutické syntézy

2) Etylester kreatinu Hcl USP AJI FCC BP EP lze použít jako surovinu pro potraviny a zdravotní produkty. Jedná se o pokročilý doplněk, který užívá základní monohydrát kreatinu a posiluje jeho základní složení přidáním esterů, aby bylo lépe absorbováno tělem a usnadňovalo vychytávání buněk. Některé výhody přípravku Creatine Ethyl Ester Hcl USP AJI FCC BP EP přes tradiční formy kreatinu souvisí se skutečností, že pro dosažení stejného účinku jsou požadovány menší dávky a odstranění nadýmání a předpětí spojené s kreatin monohydrátem.


Specifikace hydrochloridu etylesteru kreatinu:

Položka

Specifikace

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Stanovení

≥95,0%

Ztráta sušením

≤0,5%

Zbytky při zapálení

≤0,1%

Těžké kovy (pb)

10 ppm max

Bod přechodu

160-165 ° C (za rozkladu)

Stav skladování

Požární ochrana proti vlhkosti v místnosti

Fengchen Group, jeden z hlavních produktů farmaceutických společností Kreatin Ethyl Ester Hydrochlorid, Kreatin Ethyl Ester Hcl USP AJI FCC BP EP je výrobcem aminokyselin. Máme také nezávislé oddělení výzkumu a vývoje léčivých přípravků. Naše výrobky jsou vyráběny přísně podle China GMP.

Jako jedna z prvních výrobních základů aminokyselinových surovin je náš kreatin ethyl ester hydrochlorid, kreatin ethylester Hcl USP AJI FCC BP EP, vždy zařazen do seznamu 5 dodavatelů domácích aminokyselin. Tento produkt získal titul "kvalitní výrobky". Naše prodejní síť pokrývající celou zemi a oddělení mezinárodního obchodu má skupinu 12 osob. Stavbu jsme postavili s naším klientem z celého světa.

Nejvyšší kvalita, čistý hydrochlorid kreatinu ethyl esteru, kreatin ethyl ester Hcl USP AJI FCC BP EP prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte hydrochlorid etylesteru kreatinu, etylester kreatinu hcl usp aji fcc bp ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kreatin ethyl ester hydrochlorid, kreatin ethyl ester hcl usp aji fcc bp ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz