Karbocistein nebo S-karboxymethyl-L-cystein, surovina, API CAS 638-23-3

Carbocistein nebo S-karboxymethyl-L-cystein, surovina, API CAS 638-23-3 Název produktu: Carbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) Synonyma: Carbocisteinum, Carbocistein, Carbocysteine ​​CAS Number: 638-23-3 or 2387 -59-9 Vlastnosti: bílý krystalický prášek Test: 98,5% ~ 101,0% Vzorec: C5H9NO4S 179,2 ...

Podrobnosti o produktu

Karbocistein nebo S-karboxymethyl-L-cystein, surovina, API CAS 638-23-3

Carbocisteine or S-Carboxymethyl-L-Cysteine, Raw Material, API.jpg

Název produktu: Surový materiál karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) , API

Synonyma: karbocisteinum, karbocistein, karbocystein

Číslo CAS: 638-23-3 nebo 2387-59-9

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 98,5% ~ 101,0% surového karbocisteinového (S-karboxymethyl-L-cysteinu), API

Vzorec: C5H9NO4S 179,2

Struktura:

Carbocisteine or S-Carboxymethyl-L-Cysteine, Raw Material, API formula.gif

Balení: 25 kg / Drum

Klíčové slovo: karbocistein, S-karboxymethyl-L-cystein

Rozpustnost: Carbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) je krystaly bez krystalů nebo krystalický prášek; mírně kyselá chuť. Velmi rozpustný ve vodě, prakticky nerozpustný v ethanolu a ledové kyselině octové a v etheru. Rozpusťte v zředěné kyselině chlorovodíkové a v hydroxidu sodném

 

Popis:

S chemickým názvem: (R) -2-Amino-3- (karboxymethylsulfanyl) propanová kyselina, karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) nazývaný karbocystain je mukolytikum, které snižuje viskozitu sputa. pomáhá zmírnit příznaky chronické obstrukční plicní poruchy a bronchiektázii tím, že umožňuje pacientovi lépe se vyhnout sputu. Karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) by se neměl používat s antitusiky nebo léky, které vysychají bronchiální sekrece.

Karbocistein se vyrábí alkylací cysteinu kyselinou chloroctovou.


Jako profesionální dodavatel a výrobce surovin v Číně Carbocisteine ​​(S-karboxymethyl-L-cystein) v Číně FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváža API z Carbocisteine ​​(S-karboxymethyl-L-cystein) z Číny v Číně téměř 10 let.


Použití: Carbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) je mukolytikum. To může snížit viskozitu sputa, bude to tak nelepivé. To je důvod, proč lze Carbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) použít k pomoci s některými problémy s dýchacím systémem. Karbocistein je účinný pouze při léčbě produkčního kašle. Bude mít protizánětlivý účinek a může mít příznivý vliv na výsledek u pacientů s chronickou obstrukční plicní chorobou.

Upozornění: Karbocystein by měl být velmi pečlivě užíván u pacientů, kteří mají aktivní peptický vřed a jsou alergičtí na tento lék. Velmi malé dítě se nedoporučuje používat karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein)

Vedlejší efekty:

Bezpečnostní profil Carbocisteine ​​je dobrý. A to zřídka způsobuje nežádoucí účinky. Carbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) nereaguje s většinou léků. Proto je S-karboxymethyl-L-cystein velmi bezpečný a může být dlouhodobě volitelný, zejména pro chronické onemocnění plic. Nebude mít žádný vliv na psychofyzikální schopnosti po podání karbocisteinu.

Těhotná pacientka:

I když neexistuje žádný důkaz, který by ukázal, že S-karboxymethyl-L-cystein je škodlivý pro těhotné ženy, stále se nedoporučuje během těhotenství. Podle výzkumu Carbocisteine ​​neudělí laktaci. Může být použita během kojení, pokud to lékař říká, že je v pořádku.

Další použití karbocisteinu (S-karboxymethyl-L-cysteinu) :

Přípravky na úpravu a úpravu vlasů, které mohou odolat akné.

Může být použita při léčbě chronické tracheitidy, emfyzému, plicního onemocnění.


COA pro karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein)

Certifikát o analýze karbocisteinu

Položka

Specifikace

Výsledek

Postavy

Carbocistein

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

(S-karboxymethyl-L-cystein)

Odpovídá

Identifikace

Carbocistein

Splňuje požadavky

Odpovídá

Vzhled řešení

Jasné a bezbarvé

Odpovídá

PH

2.8 ~ 3.0

2,89

Specifická optická rotace

-32,5 ° -35,5 °

-33,63 °

Ninhydrin-pozitivní látky

Splňuje požadavky

Odpovídá

Chlorid

≤0,15%

<>

Sírany

≤300ppm

<>

Těžké kovy

≤10ppm

<>

Ztráta sušením

≤0,5%

0,23%

Síranový popel

≤0,3%

0,11%

Stanovení

Carbocistein

98,5 ~ 101,0%

(S-karboxymethyl-L-cystein)

99,70%

Závěr

Výsledky odpovídají normám EP6

 

Vysoce kvalitní, čistý karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) prášek; Carbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein) Dodavatelé surovin v Číně. Výrobci API pro karbocistein (S-karboxymethyl-L-cystein).


Pokud hledáte Carbocistein nebo S-karboxymethyl-L-cystein, suroviny, API CAS 638-23-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like