Kyselina aminokapronová nebo kyselina 6-aminokapronová EP USP CAS 60-32-2

Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP CAS 60-32-2 je běžně používané hemostatické léčivo proti plazminogenům, které má účinek na antifibrinolýzu.

Podrobnosti o produktu

Kyselina aminokapronová EP USP CAS 60-32-2

image001

China Aminocaproic Acidor6-Aminocaproic AcidEP USP CAS 60-32-2factory, Dodavatel, Manufactin China.

Synonyma: kyselina 6-amino-n-hexanová; kyselina 6-amino-n-kaproová; kyselina 6-amino-hexanová; kyselina aminokapronová; kyselina hexanová, 6-amino-

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C6H13NO2; NH2 (CH2) 5COOH

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Kyselina aminokapronová EP USP CAS 60-32-2


Popis:

Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP CAS 60-32-2 je běžně používané hemostatické léčivo proti plazminogenům, které má účinek na antifibrinolýzu. Tento produkt může produkovat kompetitivní inhibici s aktivátorem plasminogenu, inhibovat proces přeměny plasminogenu na plasminogen a má slabou přímou inhibici na plasminogen a zpomaluje štěpení fibrinu na polypeptid a aminokyselinu. Pouze pokud je koncentrace produktu v krvi nad 130 mg / l, může inhibovat přeměnu plasminogenu na plasmin. Přímá inhibice plasminu musí být 1300 mg / l, aby inhibovala rozpouštění fibrinu a dosáhla hemostázy. Jeho funkce je slabá, vylučování je rychlé a doba údržby je krátká. Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP CAS 60-32-2 bude rychle a úplně absorbována v gastrointestinálním traktu a její biologická dostupnost je 80%. Koncentrace v krvi dosáhla maximální hodnoty 2 hodiny po podání. Většina z nich byla vylučována močí, T1 / 2 byl asi 103 minut. Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP CAS 60-32-2 je vhodná pro krvácení způsobené primární nebo sekundární hyperfibrinolýzou, jako je krvácení způsobené závažnou infekcí, gynekologickou nehodou, leukémií, maligním nádorem a závažným onemocněním jater; jiné krvácení způsobené chirurgickým zákrokem, gynekologií a porodnictvím, plícemi, horním zažívacím traktem, prostatou, játry, slinivkou a podobně.

Fengchen Group je předním čínským aminokapronovým kyselinou 6-aminokapronovou kyselinou USP CAS 60-32-2 práškový dodavatel a výrobce.

Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP, kyselina hemostatická (AMCA) a p-hydroxybenzylamin (PAMBA) jsou běžně používanými antifibrinolytickými činidly v klinické praxi. Oba mohou inhibovat aktivační faktor fibrinolytického enzymu, takže první nemůže být aktivován a stává se fibrinolytickým enzymem, čímž se prodlužuje doba rozpouštění krevních sraženin blokujících rupturu a snižuje se pravděpodobnost opakovaného čekání na operaci. Je nutné léčit antifibrinolýzou kvůli zvýšené aktivitě fibrinu v CSF po subarachnoidálním krvácení. Většina vědců se domnívá, že účinek kyseliny 6-aminokapronové a hemostatické na prevenci nedávného reedukce je lepší a čím dříve jsou použity, tím lepší.


Další aplikace:

1. Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselinaEP USP lze použít jako biochemické činidlo

2. Tento produkt se také používá pro organickou syntézu. Jako antifibrinolytické enzymové činidlo a může být také použito jako hemostatikum.

3. Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP má zjevný léčebný účinek na některé závažné krvácení způsobené zvýšením fibrinolytické aktivity. Je vhodný pro krvácení nebo lokální krvácení při různých chirurgických operacích.

4. Aminokaproid Acidor6-Aminokaproic se také používá pro hemoptysis, gastrointestinální krvácení a krvácení v gynekologii a porodnictví.

5. Funguje tak, že inhibuje systém fibrinolýzy. Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselina USP CAS 60-32-2 se používá hlavně k krvácení způsobenému zvýšením aktivity fibrinolytického enzymu, jako je krvácení v gynekologii a porodnictví, krvácení po operaci vnitřních orgánů, jako je prostata, játra, slinivka a plíce. Včasné užívání léků během operace nebo před operací může snížit infiltraci krve a množství krevní transfuze.

Nežádoucí účinky a bezpečnostní opatření:

Aminokapronová kyselina 6-aminokapronová kyselinaPPPPPPP nesmí používat příliš mnoho k tvorbě trombu nebo mít anamnézu trombotické vaskulární choroby v anamnéze. Používejte opatrně u pacientů s renální nedostatečností.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Produkt

Kyselina 6-aminokapronová

Testování položky

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Splňuje

Rozpustnost

Volně rozpustný ve vodě, téměř nerozpustný v ethanolu a chloroformu nebo etheru

Splňuje

Identifikace

Infračervené absorpční spektrum je v souladu s referenčním spektrem

Splňuje

Rozsah tání

204 ° C-207 ° C

204,0 ° C - 204,5 ° C

Jasnost a vzhled řešení

Měl by se přizpůsobit

Splňuje

pH

7,5-8,0

7,75

Síran (SO4)

≤0,01%

<>

Chloridy (Cl)

≤ 14 ppm

<10>

Ztráta sušením

≤0,50%

0,1%

Voda (KF)

≤0,50%

0,1%

Zbytky po zapálení

≤0,10%

0,05%

Těžký kov

≤ 10 ppm

<5>

Arsen (As)

≤ 2 ppm

<2>

Celkem aerobní bakterie

≤ 1000Cfu / g

<10cfu>

Plíseň a kvasnice

≤ 100Cfu / g

<10cfu>

Escherichia Coli

Nemělo by být detekováno

Nezjištěno

Čistota (rozbor)

≥ 98,5% (v bezvodém stavu)

99,6%


Špičková kvalita, čistá aminokapronová kyselina6-aminokapronová kyselina USP CAS 60-32-2Prášna na výrobu práškových látek, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte kyselinu aminokapronovou nebo kyselinu 6-aminokapronovou ep usp cas 60-32-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: kyselina aminokapronová nebo kyselina 6-aminokapronová ep usp cas 60-32-2, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz