Troxerutin, Troxerutine Powder

Troxerutin, Troxerutin Prášek Název produktu: Troxerutin Synonyma: Troxerutin, Trihydroxyethylrutin, Troxe rutin, CAS: 7085-55-4 Charakteristika: žlutý prášek, světležlutý-zelený prášek Čistota (stanovení): Podle pokynů klienta. Molekulární vzorec: C33H42O19, C33-H42-O19 ...

Podrobnosti o produktu

Troxerutin, Troxerutine Powder

Troxerutin, Troxerutine Powder picture.jpg

Název produktu: Troxerutin

Synonyma: Troxerutin, Trihydroxyethylrutin, Troxe rutin,

Číslo CAS: 7085-55-4

Vlastnosti: žlutý prášek, světle žlutý-zelený prášek

Čistota (stanovení): Podle pokynů klienta.

Molekulární vzorec: C33H42O19, C33-H42-O19

Struktura:

Troxerutin, Troxerutine Powder Structure formula.jpgTroxerutin, Troxerutine Powder Structure formula-2.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Troxerutin


Chemický název a jména:

(6-deoxy-RL-mannopyranosyl) -a-D-glukopyranosyl] -4H-l-benzopyran- oxy] -5-hydroxy-7- (2-hydroxyethoxy) -; Vitamin P4; Venoruton P4; Troxerutin;


Standard kvality: 60% 80% 98,5% - 102%

Specifikace: 60% 80% 98,5% - 102%

Typ: standardní přírodní rostlinné výtažky

Funkce troxerutinu: Sedace, podporují mikrocyklickost

Podrobnosti:

Zdroje: Ruta graveolens L., Sophora japonica

L., Hypericum aseyron L., Berchemia polyphylla Wall, var leioclada Hand. -Mazz.,

Mallotus japonicus Muell. -Arg, Fagopyrum esculentum Moench.


Popis:

Prášek troxerutinu je flavonol, typ flavonoidu, odvozený od rutinu. Je to přesněji hydroxyethylrutosid. Troxerutin může být izolován z japonského stromu pagoda Sophora japonica.

Používá se jako vazoprotektivní látka.

Troxerutin byl prokázán u myší, aby zvrátil CNS inzulínovou rezistenci a snížil reaktivní kyslík, vyvolaný diety s vysokým obsahem cholesterolu.


Troxerutin je rutosid, přirozeně se vyskytující flavonoid. Flavonoidy jsou polyfenolické sloučeniny, které se vyskytují ve většině druhů ovoce a zeleniny. Ačkoli flavonoidy postrádají klasickou výživovou hodnotu, jsou stále častěji považovány za užitečné složky stravy, které působí jako potenciální ochránci proti lidským onemocněním, jako je koronární onemocnění srdce, rakovina a zánětlivé onemocnění střev. Troxerutin je prospěšný kofaktor v kumarinových přípravcích používaných pro terapii chronické žilní nedostatečnosti, protože má hepatoprotektivní vlastnosti a tím chrání játra před možnou lipidovou peroxidací způsobenou kumarinem. Oxidativní stres by mohl být zahrnut v upregulaci retinálního vaskulárního endoteliálního růstového faktoru (VEGF) během raného diabetu a je pravděpodobné, že troxerutin má relativně účinné antioxidační vlastnosti; Proto může být troxerutin vhodnou léčbou pro zmírnění diabetické retinopatie. Troxerutin nabízí ochranu proti tvorbě mikronukleí indukovanému zářením gama a rozštěpením DNA a zvyšuje opravu radiačně indukovaných zlomů DNA, kromě anti-erytrocytové, anti-trombové, fibrinolytické a edo-chránící reologické aktivity.

Troxerutin byl aplikován v klinických studiích zaměřených na léčbu chronické venózní nedostatečnosti.


Vlastnosti: Žlutý prášek, teplota tání 181 ° C. Sol ve vodě, glycerol, propylenglykol. Prakticky se insoluje ve studeném ethanolu, methanolem (tvoří alkoholát), etherem, benzenem, chloroformem.

Teplota tání: 181 ° C


Použití a použití:

Troxerutin může inhibovat agregaci krevních destiček, předcházet trombóze, bojovat proti 5-HT a bradykininu, aby se zabránilo vaskulárnímu poškození, zvýšilo se kapilární rezistence, snížila se kapilární propustnost a zabránilo edému způsobenému zvýšenou vaskulární permeabilitou. Troxerutin může chránit akutní ischemické poškození mozku a může být použit při léčbě hemiplegie, afázie, infarktu myokardu, premenstruačního syndromu, arteriosklerózy, centrální retinitidy, tromboflebitidy, křečových žil způsobených cerebrální trombózou a cerebrální embolií nebo otoku způsobeného zvýšenou propustností cévy.


Troxerutin se aplikuje na léčbu, kontrolu, prevenci a zlepšení následujících onemocnění, stavů a symptomů:

(1) Chronická žilní nedostatečnost

(2) Hemoroidy

(3) Hemoroidy

(4) Diabetická retinopatie

Fengchen Group je předním dodavatelem prášku Troxerutin z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel prášku Troxerutin, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Troxerutin Powder, obráťte se na společnost Fengchen Group.


Certifikát o analýze troxerutinu:


Chroma

světle žlutá zelená

Vzhled

prášek

Pletivo

80mesh

Zápach

zvláštní zápach

Analytická metoda

UV

Ztráta na suchu

≤4%

Těžké kovy

<>

Zbytkový pesticid

Ne

Mikrobiální standard

Součet bakterií

<1000cfu>

koliformních bakterií

Nezjištěno

Salmonella

Nezjištěno

plísně a kvasinky

<100cfu>


Hlavní složka

Troxerutin

Zdroje

Ruta graveolens L, Sophora japonica a tak dále

Vzhled

světle žlutý zelený prášek

Metoda kontroly

UV

Stanovení

pro injekci (%)

Přípravy


Klinická aplikace

Kyselina ooleanolová může chránit jaterní enzym, snižovat degeneraci jaterních buněk, zánětlivou reakci na nekrózu a jaterní tkáň a fibrózu; může pomoci regenerovat a urychlit opravu nekrotické tkáně, a proto je dobrým lékem pro akutní hepatitidu s žloutenkou a přetrvávající chronickou hepatitidou

Specifikace

perorální podání, injekce DAB1999

Balení

exportní karton

Doba skladování

24 (měsíců)


Bezpečnostní tipy Troxerutinu:

Manipulaci s troxerutinem smí provádět pouze personál vyškolený a obeznámený s manipulací s účinnými léčivými látkami. Mírně až těžké dráždí pokožku a oči.

Výrobní rutina Troxerutinu:

Troxerutin, Troxerutine Powder Production routine.jpg


Troxerutin Vedlejší účinky:

Následuje seznam možných vedlejších účinků, které se mohou vyskytnout u léčivých přípravků obsahujících troxerutin. 1.Headache

2.Gastrointestinální poruchy

3.Znežívání nebo pálení žáhy

4.Skin alergické reakce

5.Itching

6.Čerpání


Zahraniční jména

Troxerutinum (latinsky)

Troxerutin (německy)

Troxerutine (francouzština)

Troxerutina (španělština)

Nejvyšší kvalita, čistá továrna na výrobu práškových prášků Troxerutin v Číně; Čína Troxerutin prášek CAS surovin Dodavatelé v Číně. Čína Troxerutin Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte troxerutin, troxerutinový prášek, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: troxerutin, troxerutin prášek, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like