Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder

Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Prášek Název produktu: Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Prášek Latinský název: Leguminosae Synonyma: Soy Isoflavones, Soy Isoflavones 10%, 20%, 40%, 50%, 60%, 80% : 574-12-9 Vlastnosti: světležlutý až světle žlutý jemný prášek Čistota ...

Podrobnosti o produktu

Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder

Soybean Extract Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder picture and package.jpg

Název výrobku: Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder

Latinský název: Leguminosae

Synonyma: Sójové isoflavony, sójové isoflavony 10%, 20%, 40%, 50%, 60%, 80%, 90%

Číslo CAS: 574-12-9

Vlastnosti: Světle žlutý až světle žlutý jemný prášek

Čistota (stanovení): Specifikace: 10 ~ 80% sójových isoflavonů

Použitá část: Játra nebo sójová moučka

Molekulární vzorec: C15H10O2

Struktura:

Soybean Extract Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder Structure formula.jpg

Zkušební metoda: HPLC

Metoda extraktu: Ethanol

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder


Popis

Sójový extrakt je jednou z forem rostlinných sloučenin. Jeho molekulová hmotnost a struktura jsou podobné lidskému estrogenu, je také známý jako fytoestrogeny. Pro ty ženské hormony vysoké, se sníženým nebezpečím nárazu; ženský hormon je nedostatečný, ale také přidává se ke zmírnění nedostatku ženského hormonálního jevu. Na základě klinických studií bylo prokázáno, že sójové isoflavony mají mnoho přínosů pro zdraví, včetně zlepšení menopauzálních symptomů, menopauzální osteoporózy, kardiovaskulárních onemocnění a snížených antioxidačních funkcí.


Sójový extrakt Sójový isoflavon, sójový isoflavon prášek je forma rostlinných sloučenin. Jeho molekulová hmotnost a struktura jsou podobné hormonům ženského pohlaví, tzv. Fytoestrogeny. Pro ženský hormon může snížit dopad nebezpečí; Pro nedostatky ženských hormonů se může znovu doplnit ke zmírnění fenoménu nedostatku hormonálních hormonů. Na základě klinických studií ukázaly, že sójový extrakt sóji Isoflavon, Soy Isoflavones Powder má mnoho přínosů pro zdraví, včetně zlepšených příznaků menopauzy, zlepšení osteoporózy v menopauze, snížení kardiovaskulárních onemocnění a oxidace a dalších funkcí.


Západní obyvatelé byli na stole pomalu zařazováni tempeh, sójové mléko, tofu a jiné sójové produkty. Ale jako důkaz, že sloučeniny v sójovém extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder - mají působivé přínosy pro zdraví, tak i spotřeba tohoto asijského diety.

Sójové isoflavony jsou silné rostlinné látky chemicky podobné ženskému hormonu estrogenu. Jejich přítomnost v sójových pokrmech může pomoci vysvětlit, proč lidé v zemích, kde je sója velkou součástí stravy, trpí poměrně málo menopauzálních příznaků, jako jsou horké záblesky. Může také vysvětlovat, proč jsou v některých případech v Ázii poměrné množství rakoviny spojené s hormonálními účinky mnohem nižší než v mnoha částech Západu, včetně Spojených států.

Zatímco sójový extrakt sóji Isoflavone, Soy Isoflavones Powder jsou nyní k dispozici ve formě doplňku, zůstává stanoveno, zda tyto pilulky mohou poskytovat stejné zdravotní výhody jako sójové isoflavony spotřebované jako součást stravy. Ve skutečnosti je většina výzkumu zaměřena na lidi, kteří konzumují sójové produkty, spíše než na sójové doplňky. Je možné, že Soybean Extract Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder jsou jen jednou z několika terapeutických látek v sóji. Přesto, zatímco je ideální pro získání sójových isoflavonů z jednoho nebo dvou denních porcí sójových potravin, doplňky jsou nyní možností pro sójové jedince.

Výhody zdraví

Dva obzvláště důležité sójové extrakty sóji Isoflavon, Soy Isoflavones prášek v sóji - genistein a daidzein - vypadají, že chrání před hormonálními poruchami, jako je rakovina prsu a endometrióza. To dělají tím, že soutěží o stejné místo na buňkách (receptorových místech), které tělo dělá estrogen. Některá rizika nadměrného estrogenu, včetně rakoviny prsu a dělohy, se zřejmě mohou snížit tímto způsobem.

Podobně, když tělo přirozené hladiny estrogenu klesá, stejně jako u menopauzy, Soybean Extract Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder může kompenzovat vazbou na některé z buněčných receptorových míst, které estrogen kdysi udělal. Příznaky menopauzy se mohou v důsledku toho zlepšit.


Sojové boby získaly velkou popularitu, zejména u vegetariánů, v posledních deseti letech, protože jsou zdrojem kompletních bílkovin. Úplný protein je ten, který obsahuje významné množství esenciálních aminokyselin, které lidské tělo potřebuje správně fungovat. V poslední době se humbuk se sójovými boby zaměřil na obsah sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder, což je antioxidant, který pomáhá bojovat proti rakovině. Bezpočet výzkumů byl proveden na isoflavones dozvědět se více o tomto silném antioxidantu.


Sójový extrakt Sójový isoflavon, sójový isoflavon prášek (Genistein a Daidzein) jsou sloučeniny nacházející se v širokém spektru potravin, ale většinou sóji, které ovlivňují široké spektrum tělesných systémů. Zdá se, že napodobují ženský hormon estrogen do určité míry (i když poněkud odlišné).

Byly zapojeny jak do snížení, tak do zvýšení rizika rakoviny prsu, a obecně jsou dobré při kardioprotekci ze snížení hladin lipoproteinů a jsou také považovány za dobré pro zdraví kostí při stárnutí.


Použití a aplikace sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Prášek:

1. Kosmetika, parfumerie, výrobky pro péči o pleť, pro své

2. Potravinářská přídatná látka

3. Doplněk stravy

4. Medicína


Další aplikace sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Prášek:

1. Zabraňte rakovině a proti rakovině

Soj Isoflavon může vyléčit a omezit některé rakoviny týkající se hormonů, jako je rakovina prostaty, rakovina galaktoforem apod.

2.Nízká tloušťka cholesterolu v lidském těle, prevence a léčba kardiovaskulárních onemocnění

Sójový extrakt Sójový isoflavon, Soy Isoflavones Powder může prodloužit antioxigenaci bílkovin s nízkou hustotou, jeho antioxidační účinek je stejný s vitamínem E.

3.Cure Menopauza syndrom

Sójový extrakt Sójový isoflavon, Soy Isoflavones Powder se používá při nahrazování terapeutik po menopauze a nemá žádný vedlejší účinek.

4.Provence a léčba osteoporózy

Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder má některé stejné účinky s estrogenem, může zabránit osteoporóze způsobené estrogenovou kostní absorpcí štetinou.


A. Snížení cholesterolu a snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění.

B. Předcházejte rakovině, zejména rakovině prostaty a rakovině prsu a odoláváte nádoru.

C. Vlastní estrogenní účinek a zmírnění symptomů klimakterického syndromu,

D. zabraňuje osteoporóze.


Funkce sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Prášek:

1) Chemická struktura isoflavonů je velmi podobná chemické struktuře našeho vlastního estrogenu. Tato podobnost struktury a rozdílu v účinnosti, isoflavony mohou napodobit estrogen, podle toho, co je požadováno tělem.

2) Může chránit před rakovinou tím, že nahradí estrogen pro stejné receptorové místa v těle a snižuje zdravotní riziko nadměrného estrogenu.

3) Spotřeba sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder může hrát roli při snižování rizika onemocnění srdce a osteoporózy.

4) Izoflavony sóji mohou zvýšit hustotu kostí u žen. Sójové isoflavony ve skutečnosti pomáhají při zachování kostní hmoty.


Biologické aktivity

Estrogenní a antiestrogenní aktivity

Sójový extrakt sójových isoflavonů, sójových isoflavonů je známo, že mají slabou estrogenní nebo hormonovitou aktivitu kvůli jejich strukturní podobnosti s 17-beta-estradiolem. Estrogeny signalizují molekuly, které působí navázanými na estrogenní receptory uvnitř buněk. Komplex estrogen-receptor interaguje s DNA ke změně exprese genů reagujících na estrogen. Estrogenní receptory (ER) jsou přítomny v mnoha jiných tkáních než v tkáních spojených s reprodukcí, včetně kostí, jater, srdce a mozku. Sójové isoflavony mohou přednostně vázat a transaktivovat estrogenní receptor-β (ER-β) spíše než ER-imitovat účinky estrogenu v některých tkáních a antagonizovat (blokovat) účinky estrogenu v jiných. Vědci se zajímají o tkáňově selektivní aktivity fytoestrogenů, protože antiestrogenní účinky v reprodukčním tkáni by mohly snížit riziko rakoviny spojené s hormonálními účinky (prsu, dělohy a prostaty), zatímco estrogenní účinky v jiných tkáních by mohly přispět k udržení kostní minerální hustoty a zlepšit profily lipidů v krvi (viz Prevence nemocí). Rozsah, v němž jsou sójové isoflavony vyvolává estrogenní a antiestrogenní účinky u lidí, je v současnosti předmětem značného vědeckého výzkumu.

 

Prevence nemoci

Hormony spojené s rakovinou

Vzhledem k tomu, že sójový extrakt sójových isoflavonů je Soy Isoflavones Powder strukturálně podobný endogenním estrogenům, bylo navrženo, že mohou pomoci chránit před rakovinami spojenými s hormony.


Fengchen Group je předním dodavatelem sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel sójového extraktu Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder prášek, když ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit sójový extrakt sóji Isoflavone, Soy Isoflavones Powder Powder, obráťte se na společnost Fengchen Group.


Zdravotní funkce:

1, Zjednodušte příznaky menopauzy

2, Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Sójový prášek je užitečný pro příznaky menopauzy.

3, Snížení rizika srdečních onemocnění - Sójové isoflavony také zřejmě snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění pomocí několika odlišných mechanismů.

4, sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder jsou aktivní složky sóji zodpovědné za zlepšení profilu cholesterolu.

5, Chraňte před problémy prostaty

6, Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder může pomoci předejít osteoporóze. Snižte riziko rakoviny


Osvědčení o analýze

jméno výrobku

Sójový extrakt Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder

Celkem isoflavony

≥ 20%, 40%, 60%, 80%

Pesticidy

Negativní

Zbytkový rozpouštědlo

Metanol ≤ 500 ppm;
Ethanol ≤2000 ppm;
Petrolether ≤ 100 ppm;
Etylacetát ≤ 500 ppm

Mikrobiální limit

Celkový počet desek ≤ 1000 cfu / g;
Kvasinky a formy 100 cfu / g;
Koliformní bakterie <10 cfu="">
E.Coli & živé roztoče: Negativní / 10g

Pb

≤0,8ppm

Hg

≤0,2ppm

Tak jako

≤0,5ppm


Soybean Extract Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Powder Specifications and Techincal data.jpg


Bezpečnost

Sójový extrakt Sójový isoflavon, sójový isoflavon prášek byly konzumovány lidmi jako součást stravy na bázi sóji po mnoho let bez důkazů o nežádoucích účincích. 75. percentil příjmu diétního isoflavonu byl u některých asijských populací vyšší než 65 mg / den. Přestože se jedná o bezpečné a potenciálně příznivé výživy bohaté na sójové nebo sójové produkty, dlouhodobá bezpečnost velmi vysokých doplňkových dávek sójového extraktu sóji Isoflavone, Soy Isoflavones Powder není dosud známa. Jedna studie u starších mužů a žen zjistila, že 100 mg / den sójových isoflavonů po dobu šesti měsíců bylo dobře tolerováno. Přesto jsou pro hodnocení bezpečnosti potřebné dlouhodobější studie.


Nejvyšší kvalita, čistý sójový výtažek Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Prášek / substance továrna v Číně; Čína Soybean Extract Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Práškové suroviny Dodavatelé v Číně. Čína Soybean výtažek Soy Isoflavone, Soy Isoflavones Práškové Výrobci v Číně.

Pokud hledáte sójový extrakt sóji isoflavon, sójové isoflavony prášek, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: sójový extrakt sójový isoflavon, sójové isoflavony prášek, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like