Rutin DAB10 surovina, API NF11 EP CAS 153-18-4

Rutin DAB10 Surovina, API NF11 EP CAS 153-18-4 Název produktu: Rutin DAB10 NF11 EP Synonyma: Bioflavonoidy, Sophora Japonica L. Číslo CAS: 153-18-4 Charakteristika: Zeleně žlutý krystalický práškový test: 98,5% 102% Standard: DAB10, NF11 Vzorec: C27H30O16 Konstrukce: Balení: 25 kg / Drum Skladovatelnost: 24 ...

Podrobnosti o produktu

Rutin DAB10 NF11 EP Surovina CAS 153-18-4

Rutin DAB10 Raw Material, API NF11 EP.jpg

Název produktu: Rutin DAB10 NF11 EP , surovina, API

Synonyma: Bioflavonoidy, Sophora Japonica L.

Číslo CAS: 153-18-4

Vlastnosti: Zelenohnědý krystalický prášek

Stanovení: 98,5% - 102%

Standardní: DAB10, NF11

Vzorec: C27H30O16

Struktura:

Rutin DAB10 Raw Material, API NF11 EP formula.jpg

Balení: 25 kg / Drum

Doba použitelnosti: 24 měsíců

Klíčová slova: Rutin, Rutin Extract

Funkce Rutin:

1. Zvyšte stav krve.

2.Příjde některé krevní sraženiny

3. Snižuje hladinu cholesterolu

4. Vyvarujte se některých alergií.

POZNÁMKA: Těhotné ženy by neměly užívat Rutin.

Popis: Rutin

Rutin je flavonolový glykosid, který se nachází v mnoha rostlinách, včetně pohanky; tabák; forsythia; hortenzie; vira, atd. Léčivo bylo používáno ke snížení kapilární křehkosti.

Rutin je flavonoid, o němž je známo, že má řadu biologických aktivit, včetně antialergických, protizánětlivých, antiproliferativních a antikarcinogenních vlastností.

Rutin působí jako dodávající kvercetin do tlustého střeva; navíc je ve velkém střevě metabolizován značně quercetin , což naznačuje, že kvercetin uvolněný z rutinu a / nebo jeho metabolitů v tlustém střevě může hrát roli.

Rutinovo protizánětlivé účinky jsou zprostředkovány prostřednictvím molekulárního mechanismu, který je základem léčby terapeutických účinků zprostředkovaných květretinem.

Rutin je flavonoid, také známý jako rutosid, sophorin a quercetin-3-O-rutinosid. Rutin je chemicky popsán jako glykosid mezi disacharidovou rutinosou a quercetinem, jiným flavonoidem.

Přírodní zdroje Rutin

Můžeme extrahovat Rutin ze sophora japonica bud, pohanky atd.

Rutin je citrusový flavonoidní glykosid, který se nachází v mnoha rostlinách včetně pohankové, listů a řapíkatých druhů Rheum a chřestu. Bylo zjištěno, že semena tatárského pohanka obsahují více rutinu (asi 0,8 až 1,7% sušiny) než běžné semena pohanky (0,01% sušiny). Rutin se také nachází v ovoci stromu fava d'anta (z Brazílie), ovoce a květy pagodového stromu, ovoce a ovoce (zejména citrusové plody oranžové, grapefruitové, citrónové a limetkové) a jablka; bobule jako moruše, jahodové plody, aróniové bobule a brusinky. Rutin je jedním z primárních flavonolů, které se nacházejí v broskvích typu "clingstone". To je také nalezeno v infuze zeleného čaje.

 

Jako profesionální dodavatel a výrobce Čínského čistého rutinního surového materiálu v Číně FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží Rutin API z Číny v Číně již téměř 10 let.

 

Funkce rutinu (extrahovaná surovina):

1. S schopností posilovat a zvyšovat pružnost v cévách, Rutin výrazně zlepší naše krevní oběh.

2. Rutin Surovina, API hraje dobrou roli při prevenci krevních sraženin. To pomůže minimalizovat šance na uvedení nás do život ohrožujících stavů, jako jsou infarkty, mrtvice, plicní embolie, hluboká žilní trombóza.

3. Čistý Rutin API, Surový materiál nám také pomůže snížit LDL cholesterol, jehož vysoká hladina je nežádoucí substance v našem těle.

4. Čistý Rutin API, Surový materiál může také zmírnit bolesti s artritidou.

 

Aplikace rutinu:

1. Při sypké výrobě lze Rutin použít k výrobě troxerutinového API.

2. Farmaceutický stupeň Rutin je běžně přidáván do medicíny a dietních produktů, aby poskytoval kardiologickou podporu, podporu krevních cév

3. Čistý Rutin API, Surový materiál může být také antioxidant: Rutin zachytí superoxidové radikály, které jsou nejaktivnější formou volných radikálů.

4. Práce společně s kyselinou askorbovou způsobí, že Rutin bude mít lepší účinek.

 

Charakteristický (vzhled): Rutin Surovina, API je žlutý nebo žlutozelený prášek nebo velmi jemný jehlicovitý krystal, bez zápachu, bez chuti, ve vzduchu postupně stmavne, vyhřívá se na 185-192 ° C do želé-hnědé.

Rozpustnost: Rutin se těžko rozpouští ve studené vodě (0,0013%), rozpustný v horké vodě (0,55%), horkém methanolu (11,2%), studeném methanolu (1,0% ) studeného pyridinu (8,5%). Rutin je rozpustný v alkalickém a kyselém srážení. Rutin je nerozpustný v jiných organických rozpouštědlech.

Farmakologie: Pure Rutin API, jako extrakt rostlin, glykosidová forma kvercetinu, je bioflavonol s aromatickou trimerní heterocyklickou strukturou. Její chemický vzorec je 3 - [[6-o- (6-deoxy-alfa-l-mannopyranosyl) -beta-d-glukopyranosyl] oxy] -2- (3,4dihydroxyfenyl) -5,7- -1-benzopyran-4-on. Rutin je žlutý až nazelenalý krystalický prášek tání při 190 ° C. Je to jedna z látek, která je klasifikována jako vitamin p, která zvyšuje pevnost stěn kapilár a reguluje jejich propustnost. Dalšími látkami, které jsou klasifikovány jako vitamín p, jsou katechin, citrin, eriodiktin, hesperetin, hesperidin, nobiletin, quercetin, sinensetin a tangeretin. Rutinová surovina není dietní, ale je prokázáno, že má dobrý účinek při léčbě kapilárních poruch. Rutin má do jisté míry také antioxidační aktivitu. Předpokládá se také, že Rutin má farmakologické vlastnosti jako protizánětlivou, antihistaminickou a antivirovou látku.


Hlavní indexy -Ručení

jméno výrobku

Rutin

Část rostlin

Květ

Položka

Specifikace

Výsledek testu

Test (bezvodá látka)

UV

98,5% - 102%

99,8%

Chemická a fyzikální kontrola


Identifikovat

Specifikace

Výsledek testu

Vzhled

Rutinový extrakt

Žlutozelený krystalický prášek

V souladu

Rozpustnost

Prakticky nerozpustný ve vodě

V souladu

Rozpustný ve 400parcích vroucí vody

V souladu

Mírně rozpustný v ethanolu

V souladu

Rozpustný v čpavku a roztoky alkalických hydroxidů

V souladu

Identifikace

Rutinový extrakt

Pozitivní, BC

V souladu

Nečistota A:

isoquercitroside

≤2%

V souladu

Nečistota B: quercetin

≤2%

V souladu

Nečistota C: Kaempferol 3-rutinosid

≤2%

V souladu

Chlorofyl

<>

V souladu

Červené pigmenty

<>

V souladu

Velikost částic

100% průchod 80Mesh

100% průchod

Ztráta sušením

5.0-8.5%

7,2%

Sulfátovaný popel

≤0,1%

0,06%

Mikrobiologický test

Celkový počet desek

≤1000CFU / G

V souladu

Kvasinky a plísně

≤100CFU / G

V souladu

Pseudomonas aeruginosa

Absence

V souladu

E-coli.

Absence

V souladu

Nejvyšší kvalita, Čína Čistá Rutinová prášková továrna v Číně; Čína Rutin Dodavatelé surovin v Číně. Čína Rutin API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte surovinu Rutin DAB10, API NF11 EP CAS 153-18-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit