Extrakt mléčného bodláku nebo silymarin 80% CAS 65666-07-1

Extrakt mléčného bodláku nebo silymarinu 80% CAS 65666-07-1 Název produktu: Extrakt z mléčného bodřka (Silymarin) 80% Synonyma: Silybum marianum, Silymarin PE, extrakt silibum marianum Číslo CAS: 65666-07-1 Charakteristika: Jemný světležlutý prášek Test: Silymarin 80% Vzorec: C25H22O10 Struktura: ...

Podrobnosti o produktu

Extrakt mléčného bodláku nebo silymarin 80% CAS 65666-07-1

Milk Thistle Extract or Silymarin 80%.jpg

Název produktu: Extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

Synonyma: Silybum marianum, Silymarin PE, extrakt silibum marianum

Extrakt z Thistle ze Svaté Mary, Extrakt ze svatého bodřice

Číslo CAS: 65666-07-1

Vlastnosti: Jemný světležlutý prášek

Test: Silymarin 80%

Vzorec: C25H22O10

Struktura:

Milk Thistle Extract or Silymarin 80% formula.jpg

Klíčová slova: Extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

Balení: 25 kg / Drum

Funkce extraktu mléčného bodřka (Silymarin) 80%:

Silymarin je unikátní silybin, silydianin a silychrisin s obsahem flavonoidu.

Extrakt mléčného bodláku (Silymarin) může snížit zánět, podpořit produkci glutathionu v našem těle a dobré pro novou generaci jaterních buněk. Tímto způsobem je to játra-ochránce.

Má také dobrý účinek u pacientů s chronickou hepatitidou.

Popis:

Extrakt z mléčného bodláku (Silymarin) 80% je každoroční nebo dvouletá bylina pocházející z oblasti Středozemního moře, která byla po staletí používána jako potravina a jako bylinná látka pro léčbu jaterních onemocnění. Výtěžek z mléčného bodřka (Silymarin) 80% se nepodílel na způsobení jaterního poškození a je stále používán jako tonikum jater u pacientů s akutními a chronickými onemocněními jater.

Extrakt mléčného bodláku (Silymarin, Extrakt z Thistle, Extrakt ze svatého bodřka) 80% podrobné informace:

Extrakt z mléčného bodláku (Silymarin, Extrakt z Thistle ze Svaté Mary, Extrakt ze Svíčky) 80% je bylinný přípravek, který detoxikuje a chrání primární funkce jater, atd.

 

Extrakt mléčného bodláku (Silymarin, extrakt z Thistle, extrakt ze svatého bodřice) 80% byl používán více než 2000 let jako přírodní léčba pro problémy a poruchy jater. Mléčný bodlík (extrakt ze svatého těla, svatý bodlák) je rostlinná rostlina rostoucí jednou ročně nebo dvouletá rostlina patřící do rodiny Asteraceae, která bude růst na výšku 10 stop s červenými a fialovými květy. Mléka bodlák získává toto jméno z mléčné bílé tekutiny, která pochází z listů rostliny, když je rozdrcena. Milk Thistle je jedinečná bylina, která obsahuje přírodní látku silymarin.

Evropané nejprve zjistili, že výtažek z mléčného thistle (Silymarin, Extrakt z Thistle ze Svaté Mary, Extrakt ze svatého bodřka) může být 80% bylinné léčby problémů a poruch jater. V dnešní době se toto použití všeobecně schvaluje po celém světě.

 

Silymarin (výtažek z mléka, extrakt z Thistle, přípravek Holy Thistle) 80% vyživuje játra jako žádná další známá živina. Naše játra jsou důležitým orgánem. Funguje jako filtr těla, který se neustále čistí, aby nás ochránil před toxiny.

Časem se tyto toxiny mohou hromadit v játrech. Silymarin (výtažek z mléčného bodláku, extrakt ze svíčkové ze svíčkové, extrakt ze svatého bodřice) má silné antioxidační vlastnosti a omlazující účinky, které napomáhají tomu, aby naše játra byla silná a zdravá.

 

Jako profesionální Čína Silymarin (výtažek z mléka Thistle, St Mary Thistle Extract, Holy Thistle Extract) 80% dodavatele surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Silymarin (extrakt mléka Thistle, St. Extrakt z Thistle, extrakt ze svatého bodláku) 80% API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Silymarin (extrakt z mléčného bodřka, extrakt z Thistle ze St. Mary, přípravek Holy Thistle) 80% prášek Výhody játra

Za posledních 40 let intenzivní chemický, farmakologický a klinický výzkum ukázal mechanizmus účinku a terapeutickou hodnotu Silymarinu (extrakt z mléčného bodřka, extrakt ze stonky Thistle, přípravek Holy Thistle Extract) 80% prášku v širokém spektru lidských jaterních příčin a jiných než jaterních stavů. Ve skutečnosti tisíce nedávných studií již potvrdily pozoruhodnou schopnost Silymarinu (výtažek z mléčného bodřka, výtažku z tělové bradavky, extraktu ze svatého bodřice) o 80%, aby chránily játra a tělo proti prakticky všem druhům poškození jater.

Národní knihovna medicíny Spojených států a Národní instituty zdraví katalogovaly více než čtyři stovky vědeckých studií Silymarinu (výtažek z mléčného bodřka, výtažek ze želvoviny, extraktu ze svatého bodřka) ve své databázi léků 80%. Tyto výzkumy a studie naznačují, že Silymarin (výtažek z mléčného bodřka, výtažek ze žlázky ze stonky, extrakt ze svatého bodřice) je jedním z nejcennějších a nejvýhodnějších bylinných léků a léčivých přípravků dostupných po celém světě.

 

Silymarin (výtažek z mléčného bodláku, výtažek z lýtkové bradavky, extrakt ze sv. Bodláku) je stále jedním z nejoblíbenějších léčivých bylinných extraktů na světě. To je také první volba doporučená přírodní bylinná látka pro naše zdraví jater. Ve skutečnosti je v Evropě Silymarin (extrakt z mléčného bodláku, výtažek z Thistle, přípravek Holy Thistle Extract) 80% dokonce i předepsaným lékem. Předepisuje se a doporučuje se k léčbě otravy houbami, alkoholické cirhózy, chronické hepatitidy, poškození jater vyvolaného léky a alkoholem, akutní virové hepatitidy atd.

Silymarin (výtažek z mléčného bodláku, extrakt z Thistle ze sv. Oříšky, extrakt ze svatého bodřice) 80% se používá k udržení zdraví jater a k ochraně jater proti účinkům toxinů, jako je alkohol, znečištěné prostředí nebo pracoviště, nemoci.

 

Podmínky související s játry, které indikují použití Silymarinu (výtažek z mléčného bodřka, extrakt ze stonky z břečťanu, extrakt ze svatého bodřice), se liší, zahrnující mimo jiné následující:

Cirhóza alkoholu, chronická aktivní hepatitida, poškození jater vyvolané léky a alkoholem, akutní virový hepatitida, jaterní játra, nealkoholické tukové jaterní onemocnění apod.

 

Navíc experimentální a klinické studie naznačují, že Silymarin (výtažek z mléčného bodřka, výtažek z Thistle ze St. Mary, přípravek ze svatého bodřice) 80% má také následující přínosy, které se netýkají jater:

 

- Snižuje hladinu cholesterolu, což je prospěšné pro srdce

- Silymarin (výtažek z mléčného bodřka, výtěžek z Thistle, přípravek Holy Thistle) 80% pomáhá snížit růst nádorových buněk v rakovině prsu, plic, tlustého střeva, prostaty, děložního čípku a ledvin

- Silymarin (extrakt mléčného bodřka, extrakt z prasečí třezalky, extrakt ze svatého bodřice) 80% působí jako terapeutické činidlo pro prevenci Alzheimerovy choroby

- Zvyšuje hladinu cukru v krvi

- Silymarin (Extrakt z mléčného bodřka, extrakt z prasečí třezalky, extrakt ze svatého bodřice) 80% obsahuje mnoho anti-stárnutí

- Silymarin (výtažek z mléčného bodřka, extrakt z Thistle z lásky, extrakt ze svatého bodřice) 80% minimalizuje poškození buněk způsobené radiací a chemoterapií. Snižuje návaly horka a další související příznaky menopauzy

- Silymarin (Extrakt z mléčného bodláku, Extrakt z Thistle z lásky, Extrakt ze svatého bodřice) 80% je užitečné při léčbě problémů s střevním / trávením.

 

Funkce Silymarinu:

1, Toxikologické testy ukázaly, že: Silymarin (Extrakt mléčného bodřka, extrakt z Thistle, extrakt ze svatého bodřice) má silné účinky na ochranu jaterní buněčné membrány v klinické aplikaci. Má dobrý účinek při léčbě akutní a chronické hepatitidy, jaterní cirhózy a různých toxických poškození jater, atd.

2, Silymarin (Extrakt z mléčného bodřka, extrakt z Thistle, extrakt ze svatého bodřice), 80% významně zlepší funkci jater u pacientů se symptomy hepatitidy;

3, Klinické aplikace: Silymarin (extrakt mléčného bodláku, extrakt z prasečí hovězí, přípravek Holy Thistle Extract) 80% prášek lze použít k léčbě akutní a chronické hepatitidy, cirhózy, otravy jater a dalších onemocnění.

Další aplikace, použití a funkce extraktu mléčného bodláku

1. Silymarin (výtažek z mléčného bodláku, výtažek ze stonky z břečťanu, extrakt ze svatého bodřice) 80% se běžně používá v léčivech, zdravotních přípravcích, potravinách a kosmetice.

2. Silymarin (extrakt mléčného bodláku, extrakt z prasečí hovězí, extrakt ze svatého bodřice) 80% má funkci ochrany membrány jaterních buněk a zlepšení funkce jater.

3. Silymarin (výtažek z mléčného bodřka, extrakt z prasečí hovězí, extrakt ze svatého bodřice) 80% má funkci detoxikace, snižuje krevní tuky, prospěje žlučníku, chrání mozek a odstraňuje volné radikály těla. Jako druh lepšího antioxidantu, může vyčistit volné radikály v lidském těle, odložit senilitu.

4. Silymarin (extrakt z mléčného bodláku, extrakt z prasečí třezalky, extrakt ze svatého bodřice) 80% má funkci vytvrzování zářením, prevenci arteriosklerózy a zpomalení stárnutí kůže.

 

Nežádoucí účinky mléčného bodláka Silymarinu (extrakt z mléčného bodláčka, extrakt z prasečí hovězí, extrakt ze svatého bodřice) 80%:

Ve srovnání s řadou dalších doplňků a bylinných léků, které s sebou přinášejí vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, prakticky všechny části rostliny mléčnice byly použity bez hlášení o toxicitě. Nepříznivé účinky v klinických a laboratorních studiích, které se týkají výlučně semenárního extraktu (silymarinu), jsou prakticky neexistující, i když mohou mít pro některé osoby mírný a krátkodobý laxativ. Moucha bodláka může být bezpečně a účinně používána širokým okruhem lidí, včetně těhotných a kojících žen.

 

Milk bodlák (Silybum Marianum z rodiny Asteraceae) je lékařský bodlák, který byl používán v tradičních lécích. Odvozuje jméno Silybum (někdy také silýbník) od řeckého lékaře Pedanius Dioscorides (používá se pouze pro označení jedlého bodláka) a Marianum vypadá, že pochází z legendy, že bílé žíly protékající listy rostliny (aspekt 'mléka' z mléka Thistle) byly způsobeny kapkou mléka Panny Marie. Kvůli sdružování s Pannou Marií (křesťanství), jména, která se někdy připisují Milk Thistle, zahrnují marianskou bodláku, bodlák velkooký, bodlák St Mary, bodlák Panny Marie, svatý bodlák, bodlák, uzdravit bodlák a pestrý bodlák s jinými jmény nesouvisí s Mary být divoký artičok a Carduus marianus.

 

Rychlý pohled:

Specifikace: Silymarin 80% (silybin 40%); silybin 30% až 35%; silybin + isosilybin 30%

 

Extrakt mléčného bodláku Silymarin a silybin

Složení

Při pohledu na mléko Thistle sám (před jakýmkoli extrakcí), ovoce nebo bodláky obsahují:

Silybinin (diastereoisomerní směs silybininu A a silybininu B), který obsahuje 50 až 70% silymarinu (a případně i 39 až 56% "extraktu mléčného bodřka").

Isosilibin (Isosilybin A a Isosilybin) obsahující asi 5% Silymarinu

Silychristin a isosilychristin [5] u asi 20% Silymarinu

Silydianin na přibližně 10% silymarinu

Taxifolin (konjugát quercetinu známý jako Dihydroquercetin obvykle v téměř nedetekovatelných úrovních.

-------------------

Hlavní indexy - extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

Název produktu

Extrakt mléčného bodláku

Použité součásti

Semínko

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

Jemný světle žlutý prášek

Dodržuje

Pach a chuť

Extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

Charakteristický zápach a chuť

Dodržuje

Způsob sušení

Vysoušení podtlakem

Dodržuje

Identifikace

Extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

(HPLC) Stejný retenční čas se standardní referencí

Dodržuje

Velikost částic

100% až 80 ok

Dodržuje

Ztráta sušením

(3 hodiny při 105 ° C)

≤ 4,0%

2,0%

Obsah popela

≤ 2,0%

1,02%

Heavy Metal (celkem)

≤ 10ppm

<>

Rezidua pesticidů

≤ 10ppm

<>

Aceton

≤ 3000ppm

<>

Počet desek (celkem)

≤ 1000 cfu / g

135 cfu / g

Kvasinky a plísně (celkem)

≤ 100 cfu / g

28 cfu / g

E-coli

Negativní

Negativní

Salmonella

Negativní

Negativní

Staphylococcus

Negativní

Negativní

Stanovení

Extrakt mléčného bodřka (Silymarin) 80%

Silymarin ≥ 80%

82,58% UV

Silybin + izosilybin ≥ 30%

31,20% HPLC

Nejvyšší kvalita, čínský extrakt mléčného těsta (Silymarin) 80% prášková továrna v Číně; Čínský extrakt mléčného těsta (Silymarin) 80% Dodavatelé surovin v Číně. Čínský extrakt z mléčného těsta (Silymarin) 80% výrobce API v Číně.

 

Extrakt z mléčných výrobků z mléka

- Silymarin 70%, 80% UV

Extrakt z mléčného bodřka Silymarin a silybin

- Silybin 80%, 90%, 95%, 98% HPLC

- vodu rozpustný silymarin 20%, 40%, 45% UV

Pokud hledáte extrakt z mléka nebo silymarin 80% cas 65666-07-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit