Piroxicamová prášková surovina

Název produktu: prášková surovina Piroxicam Synonyma: Piroxicamum, Pyroxycam, piroksikam nebo piroxikam; piroksikam Číslo CAS: 36322-90-4 Vlastnosti: Šedobílá až světle žlutá pevná látka Čistota (stanovení): 99% Minimální molekulární vzorec: C15H13N3O4S Konstrukce: Balení: 25 kg / balení: 25 kg /

Podrobnosti o produktu

Piroxicam Powder Raw Material.jpg

Název produktu: Piroxicam prášková surovina

Synonyma: Piroxicamum, Pyroxycam, piroksikam nebo piroxikam; piroksikam

Číslo CAS: 36322-90-4

Vlastnosti: Sytě bílá až světle žlutá pevná látka

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C15H13N3O4S

Struktura:

Piroxicam Powder Raw Material Structure formula-1.gif

Piroxicam Powder Raw Material Structure formula-2.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Chemický název: 4-hydroxy-2-methyl-N- (2-pyridyl) -2H-l, 2benzothiazin-3-

Informace o přepravě: UN 2811

Klíčová slova : prášková surovina Piroxicam

-------------------------

Popis práškové suroviny Piroxicam:

Tento přípravek je nesteroidní protizánětlivé činidlo (NSAID), které inhibuje cyklooxygenasu a je dobře zavedené při léčení revmatoidní artritidy a osteoartritidy a používá se při léčbě muskuloskeletálních poruch, dysmenorey a pooperační bolesti. Jeho dlouhý poločas umožňuje podávat jednou denně.

-----------------

Piroxicamová prášková surovina byla původně vytvořena pro člověka jako prostředek proti bolesti. Ale se správným dávkováním veterináře může být také podávána kočkám a psům s některými druhy rakoviny a jako lék proti bolesti k artritidě. Piroxikam je nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), což snižuje bolesti i záněty. Piroxikamová prášková surovina se obvykle doporučuje psům, u kterých se projevuje neoplazie, což je stav, kdy abnormální množství tkáně se rozvíjí v nádorech v těle. Poraďte se s veterinářem, pokud je to pro Vás to pravé léky.

----------------------

V některých zemích je Piroxicam hláskován piroksikam nebo piroxikam) je nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID) třídy oxicam, které se používají k zmírnění příznaků bolestivých zánětlivých stavů, jako je artritida. Piroxikamová prášková surovina působí tím, že brání produkci endogenních prostaglandinů, které se podílejí na zprostředkování bolesti, ztuhlosti, citlivosti a otoku. Piroxikamová prášková surovina je dostupná jako kapsle, tablety a (ne ve všech zemích) jako gel bez předpisu 0,5%. Je také k dispozici ve formě betadexu, který umožňuje rychlejší vstřebávání piroxikamu z trávicího traktu. Piroxikamová prášková surovina je jedním z mála NSAID, které mohou být podávány parenterálními cestami.

Lékařské použití práškové suroviny Piroxicam:

Používá se při léčení revmatoidní a osteoartrózy, primární dysmenorey, pooperační bolesti; a působí jako analgetikum, zejména tam, kde existuje zánětlivá složka.

-------------------

Piroxikamová prášková surovina je lék na předpis, který se používá k úlevě od příznaků osteoartrózy a revmatoidní artritidy, mimo jiné při bolestech, zánětu, otoku a tuhosti. Lék je součástí třídy léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID) a prášková surovina Piroxicamu inhibuje některé hormony, které způsobují zánět a bolest v těle. Piroxicamová prášková surovina je ve formě kapsle a měla by být odebrána sklenicí vody. Piroxikamová prášková surovina a jiné NSAID mají řadu potenciálních nežádoucích účinků, jako je průjem, plyn a pálení žáhy.

---------------

Piroxicamová prášková surovina je nesteroidní protizánětlivý (NSAID) léčivý přípravek patřící do třídy oxicam. Je k dispozici pro lidské použití pod různými obchodními názvy. U lidí se prášková surovina Piroxicam aplikuje jako analgetikum, zmírňuje symptomy artritidy a usnadňuje pooperační bolest.

----------------

Použití a aplikace práškové suroviny Piroxicam:

Piroxicam se používá ke snížení bolesti, otoku a ztuhlosti kloubů u artritidy. Snižování těchto příznaků vám pomáhá provádět více vašich běžných každodenních činností. Piroxikamová prášková surovina je známa jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Funguje tím, že zablokuje vaši tvorbu určitých přírodních látek, které způsobují zánět.

---------------------------------------

Farmakodynamika práškové suroviny Piroxicam:

Piroxikam je ve třídě léků nazývaných nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). Piroxikamová prášková surovina působí snížením hormonů, které způsobují zánět a bolest v těle. Tento lék se používá ke snížení bolesti, zánětu a ztuhlosti způsobené revmatoidní artritidou a osteoartritidou.


Mechanismus působení práškové suroviny Piroxicam:

Protizánětlivý účinek přípravku Piroxicam může vyplývat z reverzibilní inhibice cyklooxygenázy, která způsobuje periferní inhibici syntézy prostaglandinu. Prostaglandiny jsou produkovány enzymem Cox-1. Piroxikam blokuje enzym Cox-1, což vede k narušení tvorby prostaglandinů. Piroxicam rovněž inhibuje migraci leukocytů do míst zánětu a zabraňuje tvorbě tromboxanu A2, agregačního činidla, trombocyty.

Cesta eliminace pro práškovou surovinu Piroxicam:

Piroxikamová prášková surovina a její biotransformační produkty se vylučují močí a výkaly, přibližně dvakrát se objevují v moči jako ve stolici. Přibližně 5% dávky piroxikamu se vylučuje beze změny. Podstatná část vylučování práškových surovin Piroxicam se však objevuje metabolizací jater. Piroxikamová prášková surovina se vylučuje do mateřského mléka.

----------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem suroviny Piroxicam Powder z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci mají správný dodavatel suroviny Piroxicam prášek, když ji potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte surovinu Piroxicam Powder, obráťte se prosím na Fengchen Group.

-----------------------------


-----------------------------

Hlavní indexy práškové suroviny Piroxicam:

Index lomu: 1,714

Hustota: 1,563 g / cm3

Teplota tání: 198-200 ° C

Skladovací teplota: 2-8 ° C

Vzhled: Sytě bílá až světle žlutá pevná látka

---------------------

Piroxicam nežádoucí účinky:

Mezi nežádoucí účinky patří gastrointestinální podráždění a ulcerace a nefrotoxicita.

Nejvyšší kvalita, čistá surovina Piroxicam v továrně na prášku / látku v Číně; Čína Piroxicam Práškové suroviny Dodavatelé v Číně. Čína Piroxicam suroviny Práškové Výrobci v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte práškovou surovinu piroxicam, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: piroxicam práškové suroviny, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit