Oxiracetam Surovina, API

Název produktu: Oxiracetam Synonyma: 4-hydroxy-2-oxopyrrolidin-N-acetamid Číslo CAS: 62613-82-5 Charakteristika: Bílý až bezbarvý krystalický prášek Čistota (test): 99% Minimální molekulární vzorec: C6H10N2O3 Struktura: Balení: 25kgs / Fiber Drum Jiná jména: ...

Podrobnosti o produktu

Oxiracetam Raw Material, API.jpg

Název produktu: Oxiracetam

Synonyma: 4-hydroxy-2-oxopyrrolidin-N-acetamid

Číslo CAS: 62613-82-5

Charakteristika: Bílý až bezbarvý krystalický prášek

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C6H10N2O3

Struktura:

Oxiracetam Structure formula.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Další názvy: 4-Hydroxy-2-oxopyrrolidin-N-acetamid

Typ: Centrální agenti nervového systému, vitamíny, aminokyseliny a koenzymy

Stupeň Standard: Stupeň potravin, stupeň lékařství

Použití: Farmaceutika zvířat

Teplota tání: 165-168 ° C

Hustota: 1,416

Doba použitelnosti: 2 roky

Ztráta při sušení: 0,5% Max

Zbytek při zapálení: 0,1% Max

Těžké kovy: 20 stran za minutu Max

Klíčová slova : Oxiracetam Raw Material, API

-------------------------

Popis suroviny Oxiracetam, API:

Oxiracetam Raw Material, API, také známý jako mozková komplexní moudrost, jako hlavní složka oxiracetam, léků na předpis, pro léčbu poranění mozku a způsobuje ztrátu nervové funkce, paměť a poruchu inteligence. Oxiracetam Raw Material, API je analog piracetamu, může zlepšit pacienty se senilní demencií a poruchou paměti učení a paměťové funkce.

-------------------

Oxiracetam Surovina, API je jeden z racetams, a je strukturálně odlišný od piracetam kvůli jediné hydroxylové skupině. Používá se také pro nootropické účely, jako je posílení učení studentů nebo prevence kognitivního úpadku. Stejně jako všechny ostatní racetams, Oxiracetam Raw Material, API je syntetická molekula, která se nenachází v potravinách ani v přírodě.

Oxiracetam Raw Material, API je pozitivní AMPA modulátor podobný mechanismu a účinnosti (ale nevázanému místu) jak piracetamu, tak i aniracetamu, ale může mít další přínos pro zvýšení uvolňování glutamátu, acetylcholinu a kyseliny D-asparagové z aktivovaných, ale ne odpočívajících neuronů . Tato dvojnásobná sekvence (zvýšení uvolňování glutamátu a pozitivně modulující jeden z receptorů, které signalizuje) nakonec zvyšuje metabolickou aktivitu v neuronálních buňkách a tvorbu paměti.

--------------------

V rámci skupiny racetamu nootropních léků, Oxiracetam Raw Material, API je známá jako jedna z nejlepších pro zlepšení paměti a učení a zároveň zabraňuje neurologickému poklesu a zvyšuje koncentraci. Se všemi těmito výhodami, Oxiracetam Raw Material, API není divu, že oxiracetam je populární mezi uživateli nootropiků jako samostatná droga a jako součást nootropních zásobníků, které lidé tak moc lákají.

Technicky, Oxiracetam Raw Material, API je asi pětkrát účinnější než piracetam, což je užitečné pro lepší bdělost a zaměření. Oxiracetam Surovina, API je rozpustný ve vodě, na rozdíl od aniracetamu, což znamená, že ho můžete dávkovat bez toho, abyste potřebovali tuku, abyste s ním mohli jít.

-----------------

Po použití se objeví řada účinků oxiracetamu. Hlavní účinky jsou podobné jako u ostatních racetams, které ovlivňují acetylcholin a cholinergní systémy. Zejména Oxiracetam Surovina, API zvyšuje využití a příjem acetylcholinu do určitých částí mozku, jako je například hippocampus. Pokud máte dostatek cholinu ve stravě nebo prostřednictvím přílohy, můžete to využít ve svůj prospěch.

Oxiracetam Surovina, API také stimuluje AMPA a NDMA receptory a související cesty. To je užitečné, protože zvýšená okysličení a průtok krve mají hluboký dopad na způsob, jakým kognice probíhá. V mnoha případech proto lidé mají větší stimulaci a koncentraci než neudržitelné kofeinové nebo amfetaminové stimulanty.


Pro náladu a depresi existují výhody oxiracetamu. Oxiracetam Surovina, API je dobře známý jako zesilovač nálady a mnoho lidí si to užívá za účelem řešení mírných forem deprese nebo generalizované úzkostné poruchy. I když existuje řada dalších léků na předpis, které řeší tyto zdravotní problémy, je pro mnoho lidí snadnější jít na cestu oxiracetamu.

Tento účinek přípravku Oxiracetam Raw Material, API, je ovlivněn dopaminergními a serotoninovými receptorovými místy, které jsou zvláště důležité pro zlepšení nálady a snížení pocitu deprese.


Samozřejmě, stejně jako u jiných závodů, je primárním účinkem přípravku Oxiracetam Raw Material API zlepšení paměťových a učebních schopností. Většina lidí nerozpozná, jak hluboké mohou být paměťové efekty závodních dostihů. Mnoho studií na pacientech s Alzheimerovou a senilní demence ukáže, jak moc je pro ně možné použít.

Konečným faktorem, který činí látku Oxiracetam Raw Material, API poněkud unikátní, je schopnost působit jako neuroprotektivní látka. U mnoha výzkumů na zvířatech a dokonce i při traumatu lidského mozku existují studie ukazující, že oxiracetam může zvrátit neurologické poškození a úbytek.

----------

Použití a aplikace oxiracetamové suroviny, API:

Oxiracetam Raw Material, API je jednou z nejpopulárnějších nootropik, dobře známá a vysoce ceněná pro své vynikající kognitivní vlastnosti a mírné stimulační schopnosti. Bylo také prokázáno, že je bezpečné a dobře snášené i při vysokých dávkách a jeho mírná cena, snadná dostupnost a "stohovatelnost" činí pro mnohé nootropické uživatele nutností. Mezi přínosy oxiracetamu patří následující:

- Pomůže vám zlepšit paměť:

Oxiracetam Surovina, bylo prokázáno, že API obecně zlepšuje paměť, což zvyšuje jak tvorbu paměti, tak retenci a významně pozitivní vliv na rychlost odvolání. Tato funkce je obzvláště užitečná při přijímání zkoušek nebo při studiu předmětů náročných na matematiku nebo logiku, ačkoli to může být významná pomoc při studiu a uchovávání koncepčních a tvůrčích předmětů.

-Může existovat logické / technické vylepšení myšlení

Zatímco drtivá většina uživatelů uvádí celkové zlepšení učení a paměti jako hlavní výhody oxiracetamu suroviny, API, významné procento uživatelů také uvádí, že zaznamenávají dramatické zlepšení logické a technické schopnosti myslet. Někteří uživatelé také uvádějí, že oxiracetam zlepšuje své analytické a racionální schopnosti


-Může to být také element pro zvýšení učení.

Prakticky všichni uživatelé API Oxiracetam, uživatelé API souhlasí s tím, že doplněk urychluje a usnadňuje učení a studie na zvířatech ukázaly, že to je pravda. Tento účinek může být částečně způsoben větším počtem lehkostí a rychlostí vytváření paměti a připomenutí, že doplněk vytváří, ale také se domnívá, že lze připsat jednoduššímu a fluidnějšímu "myšlenkovému toku", který většina uživatelů oxiracetamu prožívá.


- Koncentrace a ostření se zlepší

Oxiracetam Raw Material, API je dobře známý pro zlepšení celkové koncentrace a zaměření uživatelů, což usnadňuje "držení" předmětu po delší dobu bez zhoršujícího se zájmu nebo pozornosti. Ačkoli mnoho doplňků třídy racetam má tuto schopnost do jisté míry, zvláštní účinnost oxiracetamu v této oblasti z něj dělá oblíbený student, zvláště v době zkoušky.


- Smyslové vnímání

Mnozí uživatelé uvádějí, že při užívání přípravku Oxiracetam Raw Material, API, zaznamenali určité zlepšení v smyslovém vnímání se zvukem, který se zdá být hlubší a složitější a vizuální vjemy jsou barevnější a mají větší kontrast. Tento jev může být způsoben alespoň částečně zvýšením funkce levé mozky při užívání oxiracetamu.

- Zvýšená fyzická a duševní energie

Oxiracetam Surovina, API působí jako mírný stimulační prostředek pro centrální nervový systém, čímž zvyšuje fyzickou i duševní energii bez nervového nebo nervózního pocitu, který mohou vytvářet amfetaminy a další stimulátory CNS. Většina uživatelů považuje tento aspekt za jeden z příznivých účinků přílohy, zejména při studiu nebo přípravě na zkoušky.

---------------------------------------

1. Oxiracetam Surovina, API bylo prokázáno, že zlepšuje paměť obecně, zvyšuje jak tvorbu paměti a retenci a vyvíjí významně pozitivní vliv na rychlost odvolání.

2. Virtuálně všichni uživatelé oxiracetamu souhlasí s tím, že doplněk urychluje a usnadňuje učení a studie na zvířatech ukázaly, že to je pravda. Tento účinek může být částečně způsoben větším počtem lehkostí a rychlostí vytváření paměti a připomenutí, že doplněk vytváří, ale také se domnívá, že lze připsat jednoduššímu a fluidnějšímu "myšlenkovému toku", který většina uživatelů oxiracetamu prožívá.

3. Zatímco drtivá většina uživatelů uvádí celkové zlepšení učení a paměti jako hlavní výhody Oxiracetam Raw Material, API, významné procento uživatelů také uvádí, že zaznamenávají dramatické zlepšení logické a technické schopnosti myšlení. Někteří uživatelé také uvádějí, že oxiracetam zlepšuje své analytické a racionální schopnosti

----------------------

JAK FUNGUJE, Mechanismus akce:

Přesné mechanismy účinku oxiracetamu, API, nejsou dosud zcela známé. účinky oxiracetamu jsou podobné účinkům jiných doplňků třídy racetam, které zlepšují kognitivní funkce stimulováním specifických míst neurotransmiterních receptorů a přímo modulují produkci a uvolňování určitých chemických látek v mozku.

Mechanizmus účinku přípravku Oxiracetam je podobný mechanismům účinku přípravku Piracetam. Podporuje vazbu fosforylcholinu a fosfoethanolaminu, zvyšuje poměr ATP / ADP v mozku a zvyšuje vazbu proteinu s nukleovými kyselinami v mozku, čímž zlepšuje paměť a schopnost učit pacienty se senilní demence a poruchou paměti.

Oxiracetam, API ovlivňuje jak cholinergní, tak glutamatergické systémy a přímo moduluje uvolňování svých příslušných neurotransmiterů acetylcholin a glutamát. Oba jsou klíčové pro paměť, učení a celkové kognitivní funkce. Tato činnost je podobná jako u ostatních racetamů, včetně piracetamu, ale účinek oxiracetamu je účinnější a dlouhodobější.


Oxiracetam Surovina, API také prokázalo, že zvyšuje neuronovou komunikaci, zejména v hipokampu, tím, že ovlivňuje metabolismus lipidů a stimuluje uvolňování kyseliny D-asparagové. Obě tyto akce mají účinek na zlepšení nervové signalizace.


Oxiracetam Raw Material, API je známo, že působí jako mírný stimulant centrální nervové soustavy. Tento účinek může být částečně přičítán skutečnosti, že jde o ampakin, sloučeninu, která interaguje s glutamatergickými AMPA receptory. Ampakiny jsou klasifikovány jako stimulanty, ale zdá se, že postrádají mnoho klasických nežádoucích vedlejších účinků, jako je nespavost a pocity nervozity, které jsou silně spojené s dalšími stimulanty, jako je amfetamin, kofein a methylfenidát (Ritalin).

Oxiracetam Surovina, API je ve vodě rozpustná sloučenina, která je absorbována z gastrointestinálního traktu a dosáhne vrcholových hodnot během 1-3 hodin po požití. Bylo prokázáno, že překročí hematoencefalickou bariéru během jedné hodiny po požití a má poměrně dlouhý poločas rozpadu 8-10 hodin.

--------------------

Rutinní výroba suroviny Oxiracetam, API:

Oxiracetam Raw Material, API Flow chart.jpg

Fengchen Group je předním dodavatelem oxiracetamových surovin, API prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel oxiracetamu, API prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Oxiracetam Raw Material, API Powder, obráťte se na společnost Fengchen Group.

-----------------------------

Certifikát o analýze suroviny oxiracetam, API:

Oxiracetam Raw Material, API COA and TDS.jpg

TDS Oxiracetam Suroviny, API:

Oxiracetam Raw Material, API Technical Data Sheet.jpg

Nejvyšší kvalita, čistá Oxiracetamová surovina, API Prášková / substance továrna v Číně; Čína Oxiracetam API Dodavatelé surovin v Číně. Čína Oxiracetam suroviny, API Práškové Výrobci v Číně.


Související produkty:

Piracetam

Aniracetam

Oxiracetam

Pokud hledáte oxiracetam suroviny, api, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: oxiracetam suroviny, api, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like