Methyldopa USP, BP, EP

Název produktu: Methyldopa Synonyma: Methyldoba, L - (-) - α-Methyldopa Číslo CAS: 555-30-6 Charakteristika: bílý až nažloutlý bílý jemný prášek bez zápachu a málo rozpustný ve vodě Čistota (molekulová hmotnost): C10H13NO4 Struktura: Balení: 25kg / balení: 25Kgs / Fibre Drum Chemical ...

Podrobnosti o produktu

Methyldopa USP, BP, EP picture and package.jpg

Název produktu: Methyldopa

Synonyma: Methyldoba, L - (-) - α-Methyldopa

Číslo CAS: 555-30-6

Charakteristika: bílý až nažloutlý bílý jemný prášek bez zápachu a málo rozpustný ve vodě

Čistota (stanovení):

Molekulární vzorec: C10H13NO4

Struktura:

Methyldopa USP, BP, EP structure formula.gif

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Chemický název: levo-3- (3,4-dihydroxyfenyl) -2-methylalanin

Hustota: 1,403 g / cm3

Bod tání ≥ 300 ° C

Klíčová slova: Methyldopa USP BP EP API surovina

-------------------------

Popis Methyldopa USP BP EP API Surovina:

Methyldopa USP BP EP API surovina je lék používaný pro vysoký krevní tlak. Je to jedna z preferovaných způsobů léčby vysokého krevního tlaku v těhotenství. U jiných typů vysokého krevního tlaku, včetně velmi vysokého krevního tlaku, které mají za následek příznaky, jsou obvykle upřednostňovány jiné léky. Methyldopa USP BP EP API surovina může být podána ústami nebo injekcí do žíly. Nástup účinku je přibližně 5 hodin a trvá asi jeden den.

-------------------

Methyldopa USP BP EP API surovina je antihypertenzivní a je L-isomer alfa-Methyldopa. Jedná se o sesquihydrát levo-3- (3,4-dihydroxyfenyl) -2-methylalaninu. Surovinový materiál Methyldopa USP BP EP API se dodává jako tablety pro perorální podání obsahující 250 mg a 500 mg Methyldopa. Množství Methyldopa se vypočte na bezvodém základě.

Methyldopa je bílý až nažloutlý bílý jemný prášek bez zápachu a je málo rozpustný ve vodě.

--------------

Methyldopa USP BP EP API surovina (L-α-methyl-3,4-dihydroxyfenylalanin; Aldomet, Aldoril, Dopamet, Dopegyt atd.) Je centrálně působící antihypertenzní činidlo. Methyldopa USP BP EP API surovina se metabolizuje na alfa-methylnorepinefrin v mozku a předpokládá se, že tato sloučenina aktivuje centrální alfa-2 adrenergní receptory. Jako selektivní agonista pro α2 adrenergní receptory se jako sympatolytikum nebo antihypertenzivo používá psychoaktivní droga jako Methyldopa USP BP EP API surovina. Jeho použití je nyní většinou zastaralé po zavedení alternativních bezpečnějších tříd agentů. Methyldopa USP BP EP API surovina však nadále hraje roli při jinak obtížné léčbě hypertenze a gestační hypertenze.

Methyldopa USP BP EP API Surovina je na Seznamu základních léčivých přípravků Světové zdravotnické organizace.


-------------------

Použití a aplikace (lékařské použití):

Methyldopa USP BP EP API surovina se používá při klinické léčbě hypertenze (nebo vysokého krevního tlaku)

Nežádoucí účinky Methyldopa USP BP EP API Surovina:

Časté nežádoucí účinky zahrnují ospalost. Mezi závažnější nežádoucí účinky patří rozpad červených krvinek, poruchy jater a alergické reakce. Methyldopa USP BP EP API surovina je ve skupině léčivých agonistů alfa-2 adrenergního receptoru. Funguje tím, že stimuluje mozek ke snížení aktivity sympatického nervového systému.


---------------------------------------

Výroba rutiny Methyldopa USP BP EP API Surovina:

Methyldopa USP, BP, EP production flow chart.jpg

----------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem surového prášku Methyldopa USP BP EP API z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, takže všichni naši zákazníci mají správný dodavatel Methyldopa USP BP EP API surového prášku, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Methyldopa USP BP EP API surového prášku, obraťte se na společnost Fengchen Group.

-----------------------------

Farmakokinetika a metabolismus Methyldopa USP BP EP API Surovina:

Maximální pokles krevního tlaku nastává 4 až 6 hodin po perorálním podání. Jakmile je dosažena účinná dávka Methyldopa USP BP EP API suroviny, dochází k hladké reakci krevního tlaku u většiny pacientů během 0,5 - 1 dne. Po stažení se krevní tlak obvykle vrátí do úrovně předúpravy během 1-2 dnů.

Methyldopa USP BP EP API surovina je značně metabolizována. Známými metabolity moče jsou: α-Methyldopa-mono-O-sulfát; 3-0-methyl-a-methyldopa; 3,4-dihydroxyfenylaceton; a-Methyldopamin; 3-O-methyl-a-methyldopaminu a jejich konjugátů.

Přibližně 70% suroviny Methyldopa USP BP EP API, která je absorbována, se vylučuje močí jako Methyldopa a jeho mono-O-sulfátový konjugát. Renální clearance je u normálních subjektů asi 130 ml / min a při renální insuficienci je snížena. Plazmatický poločas Methyldopa je 105 minut. Po perorálních dávkách je vylučování v podstatě ukončeno během 1,5 dne.

-----------------------------

Certifikát o analýze Methyldopa USP BP EP API Surovina:

Název produktu

Methyldopa

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Methyldopa

Bílý až nažloutlý bílý jemný prášek

Dodržuje

Rozpustnost
Methyldopa

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Identifikace A

IR: Vzorek ve srovnání se spektrem získaným metodou Methyldopa

Dodržuje

Identifikace B

Absorbance: 3% hodnota standardu

Dodržuje

Identifikace C

Reakce barev: Pozitivní

Dodržuje

Specifické optické otáčení

-25 ° až -28 °

-26,3 °

Kyselina (0,01 N NaOH)

≤ 0,5 ml / g

0,09 ml / g

Voda

10,0% -13,0%

11,1%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,04%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

3-O-methylmethyldopa

≤ 0,5%

0,03%

Zbytková rozpouštědla

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Čistota (test)
Methyldopa

98,0% -101,0%

99,4%

--------------------------------------

Další informace o Methyldopa USP BP EP API Surovina:

Methyldopa pomáhá snižovat krevní tlak snížením hladiny některých chemických látek v krvi. To umožňuje, aby krevní cévy (žíly a tepny) uvolnily (rozšířily se) a srdce porazilo pomaleji a jednodušeji.

Methyldopa USP BP EP API surovina se používá k léčbě hypertenze (vysoký krevní tlak).


Je zakázáno používat Methyldopa USP BP EP API suroviny, pokud dojde k jakémukoliv druhu alergické reakce na tuto drogu.

Nepoužívejte surovinu Methyldopa USP BP EP API, pokud jste za posledních 14 dní použili inhibitor MAO, jako je furazolidon, isokarboxazid, fenelzin, rasagilin, selegilin nebo tranylcypromin. Může dojít k nebezpečné interakci s léčivy, což vede k závažným nežádoucím účinkům.

-----------------

Důležité upozornění

Methyldopa USP BP EP API surovina může způsobit problémy s játry. Nikdy nepoužívejte methyldopu jestliže trpíte onemocněním jater, včetně akutní hepatitidy nebo aktivní cirhózy.

Varování o poruchách krve: Methyldopa USP BP EP API surovina může být spojena se smrtelným typem krevní poruchy nazývaného hemolytická anémie.

-----------------

Kvalitní čistá čistá směs metyldopa USP BP EP API pro suroviny v Číně; Čína Methyldopa USP BP EP API Dodavatelé surovin v Číně. Čína Methyldopa USP BP EP API suroviny práškové výrobce v Číně.


Související produkty:

Levodopa

Carbidopa

Methyldopa

Pokud hledáte metyldopa usp, bp, ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: metyldopa usp, bp, ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like