Ketokonazol BP EP Surovina API

Název produktu: Ketokonazolová surovina API Číslo CAS: 65277-42-1 Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek. Test: 99% -101% Ketokonazol Molekulární vzorec: C26H28Cl2N4O4 Struktura: Balení: Balení: 25 kg / syntetické bobové blány: Ketokonazol, nizoral; ketoderm; fungarest; Hustota: 1,38 g / cm3 ...

Podrobnosti o produktu

Ketoconazole picture and package picture.jpg

Název produktu: Ketokonazolová surovina API

Číslo CAS: 65277-42-1

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý prášek.

Test: 99% -101% ketokonazol

Molekulární vzorec: C26H28Cl2N4O4

Struktura:

Ketoconazole structure formula.jpg

Balík:

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Synonyma: ketokonazol, nizoral; ketoderm; fungarest;

Hustota: 1,38 g / cm3

Bod tání: 146 ° C

Stabilita: Stabilní při pokojové teplotě v uzavřených nádobách za běžných skladovacích a manipulačních podmínek.

Dopravní značka: UN 2811 6.1 / PG 3


Klíčová slova: Ketoconazole BP EP Surovina API

------------------------

Popis Ketoconazole BP EP Surovina API:

Ketokonazol BP EP Surovina API je široce spektrální antifungální činidlo užívané dlouhodobě ve vysokých dávkách, zejména u imunosuprimovaných pacientů. Jedná se o racemát skládající se z ekvimolárních množství (2R, 4S) - a (2S, 4R) -ketokonazolu s chirálními centry na acetalovém kruhu.

-----------------------

Ketokonazol BP EP Surovina API je syntetický imidazolový antifungální přípravek používaný především k léčbě plísňových infekcí. Nyní se ketokonazol prodává komerčně jako tableta pro orální podávání a v různých prostředcích pro místní podávání, jako jsou krémy (používané k léčbě tinea, kožní kandidóza včetně kandidální paronychie a pityriasis versicolor) a šampony (používané primárně k léčbě lupy-seboroická dermatitis pokožky hlavy).


Použití a aplikace:

Lékařské použití

-Antfungal

Ketoconazol BP EP Surovina API je topicky předepisována na houbové infekce kůže a sliznic, jako je noha atletika, kožní onemocnění, kandidóza (kvasinková infekce nebo drozd), jock svědění a tinea versicolor. Topická aplikace ketokonazolu BP EP Surovina API se používá také jako léčba lupů (seboroická dermatitida na pokožce hlavy) a seboroické dermatitidy v jiných oblastech těla, které mohou působit v těchto podmínkách tím, že potlačují hladiny houby Malassezia furfur na kůži.

-Systémová antifungální

Ketokonazol BP EP Surovina API pomůže bojovat proti mnoha druhům hub, které by mohly vést k lidským onemocněním, jako jsou Candida, Histoplasma, Coccidioides a Blastomyces (i když nejsou aktivní proti Aspergillus). V 70. letech byla Ketoconazole BP EP Surovina API první perorálně aktivní azolovou antimykotickou látkou. Nicméně, byl z velké části nahrazen jako první-line systémové antifungální lék jinými azolovými antifungálními látkami, jako je itrakonazol, kvůli vyšší toxicitě ketokonazolu, chudší absorpci a omezenějšímu spektru aktivity.

Ketokonazol se užívá perorálně v dávkách 200 až 400 mg denně při léčbě povrchových a hlubokých plísňových infekcí.

Antiandrogen a antiglukokortikoid

Nežádoucí účinky ketokonazolu jsou někdy využívány při léčbě nefungálních stavů. Zatímco Ketoconazole BP EP Surovina API blokuje syntézu sterol ergosterolů v houbách u lidí, při vysokých dávkách (> 800 mg / den) silně inhibuje aktivitu několika enzymů nezbytných pro konverzi cholesterolu na steroidní hormony, jako je testosteron a kortizolu. Konkrétně bylo prokázáno, že ketokonazol inhibuje enzym štiepení postranního řetězce cholesterolu, který převádí cholesterol na pregnenolon, který konvertuje pregnenolon na androgeny. Na základě těchto antiandrogenních a antiglukokortikoidních účinků byl APC suroviny APC Ketoconazole BP EP s určitým úspěchem použit jako druhá léčba u některých forem pokročilého karcinomu prostaty a pro potlačení syntézy glukokortikoidů při léčbě Cushingova syndromu. Nicméně při léčbě rakoviny prostaty je potřeba současně podávat glukokortikoidy, aby se zabránilo nadledvinové insuficienci. Ketokonazol BP EP Surový materiál API byl dále použit v nižších dávkách k léčbě hirsutismu a v kombinaci s analogem GnRH mužem omezený předčasný puberta. V každém případě riziko hepatotoxicity s ketokonazolem omezuje jeho použití ve všech těchto indikacích, zejména u těch, které jsou benigní, jako je hirsutismus.

-Ztráta vlasů

Ketokonazol je také přidán do šamponu ve spojení s perorálním inhibitorem 5a-reduktázy. To bylo používáno mimo označení pro léčbu androgenní alopecie. Antifungální vlastnosti přípravku Ketoconazole BP EP Surovina API redukují mikroflóru pokožky hlavy a následně mohou snížit zánět folikulů, který přispívá k alopecii.

Omezené klinické studie dokazují, že ketokonazolový šampon používaný samostatně nebo v kombinaci s jinými léčbami může být užitečný při snižování ztrát vlasů.

-Veterinární použití

Ketokonazol BP EP Surovina API je také někdy předepsána veterinárními lékaři pro použití u domácích zvířat, často jako neochucené tablety, které mohou být potřebné pro snížení správné dávky.

-------------------

Ketokonazol BP EP Surovina API je antifungální lék, který bojuje s infekcemi způsobenými houbou. Není však používán při léčbě plísňových infekcí nehtů nebo nehtů. Ketokonazol BP EP Surovina API také není určena k léčbě rakoviny prostaty nebo Cushingova syndromu.

Ketoconazol BP EP Surovina API by měla být použita pouze tehdy, pokud nemůžete použít jiné antifungální léky. To může být velmi škodlivé pro vaše játra.

---------------------

Ketokonazol se používá k léčbě některých závažných mykotických infekcí v těle. Ketokonazol patří do třídy léků nazývaných azolové antifungální látky. Funguje tím, že zastaví růst houby.

Ketokonazol by neměl být používán k léčbě plísňových infekcí na kůži a nehty kvůli riziku závažných nežádoucích účinků a interakcí léků.

------------------

Mechanismus působení ketokonazolu BP EP Surovina API:

Ketokonazol je strukturně podobný imidazolu a narušuje syntézu ergosterolů, které tvoří složku buněčných membrán, stejně jako určité enzymy. Je specifická pro houby, protože ekvivalentní cesta savců vedoucí k biosyntéze cholesterolu není citlivá na ketokonazol. Jiné enzymy cicavčího cytochromu P450 však mohou být citlivé na ketokonazol a inhibice syntézy steroidních hormonů je možným vedlejším účinkem léčby ketokonazolem.


Stejně jako u všech azolových antimykotik, ketokonazol funguje hlavně inhibicí enzymu, 14-alfa-demethylázy cytochromu P450. Tento enzym je v cestě biosyntézy sterolu, která vede z lanosterolu k ergosterolu. Bylo zjištěno, že flukonazol a itrakonazol mají větší afinitu k membráně plísňových buněk než ketokonazol, a proto je zapotřebí snížit dávky těchto azol k usmrcování hub.

---------------------

Flukonazol a itrakonazol patří do třídy léků nazývaných antifungální látky. Třída drog je skupina léků, které pracují podobným způsobem. Tyto léky se často používají k léčbě podobných stavů. Ketokonazol zabraňuje houbám a kvasinkám způsobit infekci.

----------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem ketokonazolu BP EP surového prášku API z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel prášku Ketoconazole BP EP Suroviny API, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte Ketoconazole BP EP Suroviny API Powder, obráťte se na společnost Fengchen Group.

-----------------------------

Osvědčení o analýze


Název produktu

Ketokonazol

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Ketokonazol

Bílý nebo téměř bílý prášek

Dodržuje

Rozpustnost

Prakticky nerozpustný ve vodě, volně rozpustný v methylenchloridu, rozpustný v methanolu, málo rozpustný v alkoholu

Dodržuje

Identifikace
Ketokonazol

IR spektrofotometrie podobná spektrofotometrii ketokonazolu

Dodržuje

Vzhled řešení

Jasné a barevnější než BY4

Dodržuje

Optické otáčení

-0,10 ° ± 0,10 °

+ 0,01 °

Související látky

≤ 0,5%

0,23%

Těžký kov

≤ 20 str./min

<20 stránek="" za="">

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,11%

Síranový popel

≤ 0,1%

0,04%

Celkový počet aerobních mikrobů

≤ 100 cfu / g

Kvalifikovaný

Celkem kvasinky a plísně Počet

≤ 100 cfu / g

Kvalifikovaný

Escherichia Coli

Absent na gram

Kvalifikovaný

Pseudomonas aeruginosa

Absent na gram

Kvalifikovaný

Staphylococcus aureus

Absent na gram

Kvalifikovaný

Stanovení
Ketokonazol

99,0% - 101,0%

99,98%


--------------------------------------

Nejvyšší kvalita, čistá Ketoconazole BP EP Surovina API prášek / substance továrna v Číně; Čína Ketokonazol BP EP API práškové suroviny Dodavatelé v Číně. Čína Ketoconazole BP EP Suroviny API Práškové Výrobci v Číně.

Související produkty:

Flukonazol a itrakonazol

Pokud hledáte ketokonazol bp ep suroviny api, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ketokonazol bp ep surovina api, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit