Glipizide EP, BP, USP

Název produktu: Glipizide Synonyma: Glipizid Číslo CAS: 29094-61-9 Vlastnosti: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek Čistota (test): 99% Minimální molekulový vzorec: C21H27N5O4S Struktura: Balení: 25 Kgs / Glipizide EP BP USP API Surovina Popis ...

Podrobnosti o produktu

Glipizide EP, BP, USP picture.jpg

Název produktu: Glipizide

Synonyma: Glipizid

Číslo CAS: 29094-61-9

Charakteristika: Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Čistota (stanovení): 99% Min

Molekulární vzorec: C21H27N5O4S

Struktura:

Glipizide EP, BP, USP Structure formula -1.gif

Glipizide EP, BP, USP structure formula -2.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova: Glipizide EP BP USP API Surovina

Popis produktu Glipizide EP BP USP API Surovina:

Glipizid je perorální a krátkodobě působící antidiabetický lék ze třídy sulfonylurey. Glipizide EP BP USP API Surovina je klasifikována jako druhá generace sulfonylmočoviny, což znamená, že prochází enterohepatálním oběhem. Druhá generace sulfonylmočovin je účinnější a má kratší poločasy než sulfonylmočoviny první generace.

Mechanismus účinku přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina:

Glipizide EP BP USP API Surovina funguje tím, že částečně blokuje draslíkové kanály mezi beta buňkami pankreatických ostrovců Langerhans. Zablokováním draslíkových kanálů se buňka depolarizuje, což vede k otevření napěťově řízených kalciových kanálů. Výsledný přívod vápníku podporuje uvolňování inzulínu z beta buněk

-------------------

Glipizide EP BP USP API Surovina je perorální lék na diabetes, který pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi tím, že pomáhá pankreatu produkovat inzulín.

Glipizide EP BP USP API Surovina je často používána společně s dieta a cvičením ke zlepšení kontroly cukru v krvi u dospělých s diabetes mellitus 2. typu.

Surovinový materiál Glipizide EP BP USP API však není určen k léčbě diabetu 1. typu.

-----------------

Glipizide EP BP USP API Surovina je generická forma léku na předpis Glucotrol.


Používá se spolu s dietou a cvičením, které pomáhají kontrolovat hladinu cukru v krvi u lidí, kteří mají cukrovku 2. typu.

Pokud máte cukrovku typu 2, vaše tělo normálně nevytváří nebo nepoužívá hormonální inzulín, takže nemůže kontrolovat množství cukru nebo glukózy v krvi.

Glipizide EP BP USP API Surovina je ve třídě léků známých jako sulfonylmočoviny. Způsobují pankreatu produkovat hormonální inzulín.

Inzulin řídí buňky vašeho těla, aby ukládaly přebytečný cukr, což snižuje hladiny, které cirkulují v krvi.

Užívání přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina spolu s přijetím zdravého životního stylu může snížit riziko vývoje závažných nebo život ohrožujících komplikací diabetes mellitus 2. typu.


Ty mohou zahrnovat kardiovaskulární onemocnění, jako je srdeční infarkt, mrtvice a problémy spojené s krevním oběhem; poškození nervu; nemoc ledvin; nebo očních stavů.

-----------------

Farmakodynamika přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina:

Glipizid, druhá generace sulfonylmočoviny, se aplikuje s dietou na snížení hladiny glukózy v krvi u pacientů s diabetes mellitus typu II. Primární způsob působení přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina u pokusných zvířat se zdá být stimulací sekrece inzulínu z beta buněk tkáně pankreatických ostrůvků a je tedy závislá na fungování beta buněk v pankreatických ostrůvcích. U lidí se zdá, že surovina Glipizide EP BP USP API akutně snižuje hladinu glukózy v krvi tím, že stimuluje uvolňování inzulinu ze slinivky břišní, což je účinek závisí na funkčních beta buňkách v pankreatických ostrůvcích. U člověka je stimulace sekrece inzulínu přípravkem Glipizide EP BP USP API Surovina v reakci na jídlo je nepochybně velice důležitá. Hladiny inzulínu nalačno nejsou zvýšeny ani při dlouhodobém podávání surovin Glipizide EP BP USP API, avšak postprandiální odpověď na inzulín se po nejméně šesti měsících léčby i nadále zvyšuje. Někteří pacienti nereagují zpočátku nebo postupně ztrácejí svou citlivost na sulfonylmočoviny, včetně suroviny Glipizide EP BP USP API.

Mechanismus účinku přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina:

Sulfonylmočoviny se pravděpodobně vážou na receptory draslíkových kanálů citlivých na ATP na povrchu pankreatu, což snižuje vodivost draslíku a způsobuje depolarizaci membrány. Depolarizace stimuluje příliv kalcových iontů prostřednictvím kalcitonických kanálů citlivých na napětí, což zvyšuje intracelulární koncentraci vápenatých iontů, které indukují sekreci nebo exocytózu inzulínu.

----------------

Použití a použití přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina:

Pro použití jako doplněk k dietě pro kontrolu hyperglykémie a její související symptomatologie u pacientů s diabetes mellitus nezávislým na inzulínu (NIDDM, typ II), dříve známý jako cukrovka s výskytem dospělosti, po prokázané adekvátní studii dietní terapie neuspokojivé.

----------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem surového prášku Glipizide EP BP USP API z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít právo na to, aby měli správný dodavatel prášku Glipizide EP BP USP API. Když si kupujete nebo zakoupíte prášek Glipizide EP BP USP API, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.

-----------------------------

Certifikát o analýze přípravku Glipizide EP BP USP API Surovina:

Název produktu

Glipizide

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Glipizide

Bílý nebo téměř bílý krystalický prášek

Dodržuje

Identifikace
Glipizide

IR: Kompilace s referenčním spektrem Ph.Eur Glipizide

Dodržuje

Nečistota A

≤ 0,3%

0,08%

Nečistota X3

≤ 0,15%

0,09%

Nespecifikovaná nečistota

≤ 0,10%

0,01%

Celkové nečistoty

≤ 0,5%

0,21%

Nečistota B

≤ 0,01%

0,007%

Ztráta sušením

≤ 0,5%

0,05%

Síranový popel

≤ 0,2%

0,04%

Čistota (test)
Glipizide

98,0% - 102,0%

100%

--------------------------------------

Důležité informace o produktu Glipizide EP BP USP API Surovina:

POZNÁMKA: Glipizid by neměl být volbou pro diabetickou ketoacidózu.


Špičková kvalita, čistá Glipizide EP BP USP API Surovina Prášková / substance továrna v Číně; Čína dodavatelé surovin Glipizide EP BP USP API v Číně. Čína Glipizide EP BP USP API Suroviny Práškové Výrobci v Číně.


Související produkty:


Pokud hledáte glipizide ep, bp, usp, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: glipizide ep, bp, usp, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit