Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP

Klíčová slova: Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP Surovina API Další názvy: 5'-Cytidin difosfát cholin, CDPC, CDP cholin, CDP- cholin, Citicholin, Citicolin, Cytidin 5-Diphosfcholin, Cytidin 5'- ) difosfocholin, cytidin difosfát ...

Podrobnosti o produktu

Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP Picture.jpg

Jméno výrobku:

Citicolin, CDP cholin

Citicolin Sodium

Synonyma:

Cytosin nukleosid difosfát cholin, cytidin difosfát cholin, nicol Lin

citicolin sodný; cytidin 5 '- (trihydrogen difosfát) p' - (2- (trimethylammonio) ethyl) ester vnitřní sůl monosodné soli; sodná sůl 5'-O - [({[2- (trimethylammonio) ethoxy] fosfinato} oxy) fosfinato] cytidinu

Vlastnosti:

Vzhled: bílý krystalický prášek

Bílý krystalický prášek

Číslo CAS:

987-78-0

33818-15-4

Čistota:

HPLC: ≥ 99%

HPLC: ≥ 99%

Vzorec:

C14H26N4O11P2

C14H25N4NaO11P2

Struktura:

Citicoline Structure Formula.jpg

Citicoline Sodium BP EP USP Structure formula.jpg

Balík:

25kgs / Fibre drum

5kg / barel, 10kg / barel, 25kg / Fibre drum

Klíčová slova: Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP Surovina API

Jiné názvy: 5'-Cytidin difosfát cholin, CDPC, CDP cholin, CDP-cholin, Citicholin, Citicolin, Cytidin 5-diphosphocholin, Cytidin 5'-difosfocolin, Cytidin (5 ') difosfocholin.


Popis Citicoline:

Citicolin, také známý jako cytidin difosfát-cholin (CDP-cholin) nebo cytidin 5'-difosfocholin, je meziprodukt při tvorbě fosfatidylcholinu z cholinu, což je společný biochemický proces v buněčných membránách. Citicolin se přirozeně vyskytuje v buňkách lidského a zvířecího tkání, zejména v orgánech.

Výzkumy ukazují, že doplňky CDP-cholinu zvyšují hustotu dopaminových receptorů a naznačují, že suplementace CDP-cholinu pomáhá předcházet poškození paměti způsobené špatnými podmínkami prostředí. Předběžné studie také zjistily, že suplementy citicolinu pomáhají zlepšit zaměření a duševní energii.


Bylo také prokázáno, že API suroviny Citicoline USP BP EP suroviny zvyšuje ACTH nezávisle na hladinách CRH a zvyšuje uvolňování dalších hormonů osy HPA, jako jsou LH, FSH, GH a TSH, jako odpověď na faktory uvolňující hypothalam. Tyto účinky na hladiny hormonů HPA mohou být pro některé osoby přínosné, ale mohou mít nežádoucí účinky u pacientů s onemocněním s ACTH nebo hypersekrecí kortizolu včetně PCOS, diabetu typu II a závažné depresivní poruchy.


Obecně platí, že látka API Citicoline USP BP EP je považována za mozkovou chemickou látku, která se přirozeně vyskytuje v těle. Jako přípravek se přípravek Citicoline užívá ústní formou jako doplněk nebo podává IV nebo jako výstřel.


Pro boj proti Alzheimerově chorobě a jiným typům demence, traumatu hlavy, cerebrovaskulárních onemocnění, jako je mrtvice, ztráta paměti spojená s věkem, Parkinsonova choroba, porucha pozornosti s hyperaktivními poruchami (ADHD), mnohočetné užívání přípravku Citicoline USP BP EP suroviny API. a glaukom.

Historicky byl Citicoline původně vyvinut v Japonsku pro mozkovou mrtvici. To bylo později představováno jako lék na předpis v mnoha dalších zemích. Také v mnoha zemích se společnost Citicoline prodává jako výživový doplněk.

Aplikační látka API suroviny API Citicoline BP EP je deriváty nukleové kyseliny. Bylo zjištěno, že v průběhu padesátých let se v pokusu na zvířatech obnovilo poškození mozku. Mnoho výzkumů také potvrdilo, že chicolin může způsobit zranění mozku. V současné době je nejprodávanějším lékem mezi klinickými mozkovými nemocemi. Citicolin hraje důležitou roli při syntéze lecithinu, podporou syntézy lecitinu a zlepšením funkce mozku. Mnoho studií také ukazuje, že citicolin je schopen zvýšit hladinu norepinefrinu a dopaminu v centrální nervové soustavě, a tak bude léčit cerebrovaskulární onemocnění, traumatické poškození mozku a kognitivní postižení způsobené různými důvody. A dobrá zpráva je, že pro Citicoline nejsou žádné zjevné vedlejší účinky.

Popis sodné soli Citicoline:

Sodík Citicolin s kasinovým číslem 33818-15-4 je také nazýván cholinhydroxidem, 5'-esterem s cytidinem 5 '- (dihydrogenfosfát sodným), vnitřní sůl; (2) Cytidin 5 '- (trihydrogenfosfát), P' - (2- (trimethylammonio) ethyl) ester, vnitřní sůl monosodná sůl; (3) sodná sůl IP 302; (4) cytidin 5 '- (trihydrogenfosfát), mono (2- (trimethylammonio) ethyl) ester, hydroxid, vnitřní sůl monosodná sůl; Sodík Citicoline patří do různých kategorií přírodních produktů.

Sodík Citicoline se objevuje jako bezbarvá transparentní kapalina ve vodě, nerozpustné organické rozpouštědlo, jako je ethanol a aceton. Citicolin Sodium se používá pro akutní poranění lebky a mozku a dysfunkci vědomí po cerebrálních operacích. To může postupně obnovit funkci končetiny kvůli hemiplegii způsobené mrtvici. Aplikace Citicoline Sodium API může být také použita k narušení funkce a vědomí způsobené akutním poškozením centrální nervové soustavy. Navíc, Citicolin sodný BP EP USP se také používá pro ischemické cerebrovaskulární onemocnění a vaskulární demence. Přípravky API suroviny API Citicoline Sodium USP EP BP se uchovávají při 2-8 ° C. Bezvodá látka sodné soli Citicoline je 98% min.

Citicolin Sodium pomůže zlepšit funkci tvorby retikulárních mozkových kmenů, zejména vzestupného retikulárního aktivačního systému spojeného s lidským vědomím; Sodík Citicoline zvýší funkci pyramidového systému; Surovina API Citicoline Sodium inhibuje funkci vnějšího systému kužele a podporuje obnovu funkce systému.


[0003] V současné době se Citicolin Sodium široce používá k léčbě následků traumatického poškození mozku a cerebrální cévní nehody způsobené nervovým systémem. Dalo by se také použít léčbu Parkinsonovy nemoci. Během léčby kardiovaskulárních a cerebrovaskulárních onemocnění hraje důležitou roli také sodná sůl Citicoline. Navíc, Citicoline Sodium má také určitý účinek pro anti-stárnutí, zlepšující učení a paměť.

Aplikace Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP Surovina API:

Je to hlavní složka některých léků na centrální nervový systém.

Citicolin je přirozeně se vyskytující nukleotid; Může také být meziproduktem v hlavní cestě biosyntézy lecitinu. Citicolin se používá při léčbě ischemické mrtvice a traumatu hlavy.


Cytdin 5'-difosfát (CDP) se používá jako substrát kinázy CDP (nukleosid difosfát) (2.7.4.6) za vzniku CTP na podporu biosyntézy DNA a RNA a ribonukleotidové reduktázy k produktu dCMP.

Použití a aplikace Citicoline:

Citicolin pro metabolický aktivátor mozku, pro deriváty nukleových kyselin, je hlavní koenzym, vejce syntézy fosfátových esterov může podporovat respiraci mozkových buněk, zlepšovat funkci mozku, posílit funkci vzestupné struktury retikulárního aktivačního systému, podporovat probuzení, snižovat cévní odpor, cerebrální krevní oběh, nedostatek a metabolismus mozku, důležitými složkami biologické membrány je budování lidského těla. V klinických studiích, které se používají hlavně při léčbě traumatického poškození mozku a cerebrovaskulární nehody způsobené neurologickými následky.
Citicolin se také používá při léčbě dětí s virovou encefalitidou, zlepšuje dýchání, snižuje krevní tlak navrácený do normálu. S chicolinem podporuje syntézu lecitinu, zlepšuje funkce mozku, zvyšuje cerebrální krevní oběh, podporuje metabolismus, mozku a dýchání a významně zlepšuje účinky, jako je dýchání.


Citicoline je k dispozici jako doplněk online a v obchodech. Prodává se ve více než 70 zemích pod různými značkami. Při užívání jako doplněk se Citicolin hydrolyzuje do cholinu a cytidinu ve střevě. Jakmile tyto osoby projdou hematoencefalickou bariérou, převedou se na chicolinu enzymem omezujícím rychlost v syntéze fosfatidylcholinu, CTP-fosfocholinové cytidylyltransferázy.

Citicoline sodík Použití:

Akutní kraniocerebrální trauma a poruchy vědomí po operaci, mozková hemiplegie způsobená postupným obnovením funkce končetin jsou hlavní oblastí užívání sodíku Citicoline. Mohl by být také využit pro funkci centrálního nervového systému a poruchy vědomí způsobené akutním zraněním. Kromě toho je Citicoline Sodium aplikován k léčbě ischemické cerebrovaskulární choroby a vaskulární demence.

Indikace sodné suroviny Citicoline a Citicoline API USP BP EP:

1.Děmecké poruchy

2.Ischemická mrtvice

Přípravek Citicoline je schválen pro léčbu v případě poranění hlavy, mrtvice a neurodegenerativního onemocnění v Japonsku a Evropě. Citicolin zlepšuje klinický výsledek po ischemické cévní mozkové příhodě, což svědčí o snížení velikosti lézí způsobených ischemickými mrtvami po doplnění. Bylo prohlášeno, že citicolin snižuje úmrtnost a invaliditu po ischemické mrtvici.

3.Zlepšení funkce obrazu.

Bylo navrženo, že Citicolin zlepšuje vizuální funkci u pacientů s glaukomem.

Chemické vlastnosti přípravku Citicoline:

Vzhled: Bílá

---------------

Fengchen Group je předním dodavatelem Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP Suroviny API z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci mají správný dodavatel Citicoline, sodíku BP EP USP surového API, když ho potřebují. Když si kupujete nebo kupujete Citicoline, API suroviny API Citicoline BP EP USP, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.

-----------------

Nežádoucí účinky Citicoline a Citicoline Sodium

Citicolin má velmi nízký profil toxicity u zvířat a lidí. Klinicky byly pozorovány a schváleny dávky 2000 mg denně. Malé přechodné nežádoucí účinky jsou vzácné a nejčastěji zahrnují bolest žaludku a průjem

-----------------------------

Funkce citicoline:

Jako doplněk mozku může citicolin zvýšit hladinu důležitých neurotransmiterů, zvýšit duševní energii a chránit mozek před poškozením a stárnutím.

-----------------

Nejvyšší kvalita, Čína Čistá Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP prášek / továrna na látky v Číně; Čína Citicoline, dodavatelé surovin Citicoline Sodium BP EP USP v Číně. Čína Citicoline, Citicoline Sodium BP EP USP API Výrobci v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte citicoline, citicoline sodný bp ep usp, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: citicoline, citicoline sodium bp ep usp, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like