Aplikace Carbidopa USP, BP, EP suroviny API

Název produktu: Carbidopa USP, BP, EP Surovina API Synonyma: Carbidoba, Carbidopa monohydrát Číslo CAS: 38821-49-7 Charakteristika: Bílý krystalický prášek Test: 98,5 ~ 101,0% Molekulární vzorec: C10H14N2O4.H2O; C10H16N2O5 Struktura karbidopy: Balení: 25 kg / balení: 25 kg / Fibre drum, ...

Podrobnosti o produktu

Carbidopa USP, BP, EP Raw Material API picture.jpg

Název produktu: API Carbidopa USP, BP, EP Suroviny

Synonyma: karbidoba, karbidopa monohydrát

Číslo CAS: 38821-49-7

Charakteristika: Bílý krystalický prášek

Stanovení: 98,5 až 101,0%

Molekulární vzorec: C10H14N2O4.H2O; C10H16N2O5

Struktura karbidopy:

Carbidopa USP, BP, EP Raw Material API structure formula.jpg

Balení: 25 kg /

Balení: 25 kg / bavlna, 1 kg / cín, 5 kg / cín

Chemický název: monohydrát kyseliny (S) -3- (3,4-dihydroxyfenyl) -2-hydrazino-2-methylpropionové ;

KLÍČOVÁ SLOVA: Aplikace Carbidopa USP, BP, EP Surovina API


Popis API Carbidopa USP, BP, EP Suroviny API:

Carbidopa USP, BP, EP Surovina API je inhibitor dekarboxylace levodopy v periferních tkáních; nepřekročí hematoencefalickou bariéru a používá se v kombinaci s levodopou ke kontrole příznaků Parkinsonovy nemoci. V přítomnosti karbidopy vstupuje levodopa do mozku ve větších množstvích, čímž se vyhne potřebě nadměrně vysokých dávek levodopy.

--------------

Přípravek Carbidopa USP, BP, EP suroviny API je lék podávaný osobám s Parkinsonovou chorobou k inhibici periferního metabolismu levodopy. Tato vlastnost přípravku Carbidopa USP, BP, EP suroviny API je významná, protože tento produkt umožňuje větší podíl periferní levodopy k překročení hematoencefalické bariéry pro efekt centrální nervové soustavy.


Farmakologie:

Carbidopa USP, BP a EP surovina API inhibuje aromatickou L-aminokyselinovou dekarboxylázu (DOPA dekarboxylasu nebo DDC), enzym, který je velmi důležitý při biosyntéze L-tryptofanu na serotonin a při biosyntéze L-DOPA na dopamin (DA). DDC existuje jak mimo (obvod těla), tak uvnitř hranic hematoencefalické bariéry.

Přípravek Carbidopa USP, BP, EP Surovina API se používá při léčbě mimo jiné Parkinsonovy nemoci (PD), což je stav charakterizovaný smrtí dopaminergních neuronů v substantia nigra. Zvýšená dostupnost dopaminu může zvýšit účinnost zbývajících neuronů a zmírnit symptomy po určitou dobu. Farmakologickým cílem je získat exogenní dopaminový prekursor, známý jako levodopa / L-DOPA, do mozků s nedostatkem dopaminu u pacientů s PD. Levodopa / L-DOPA může překročit hematoencefalickou bariéru, ale dopamin nemůže. Použití přípravku Carbidopa USP, BP a EP Surového API se zdá být pro Parkinsonovou chorobu (PD) protiintuitativní v tom, že brání konverzi levodopy / L-DOPA na dopamin DDC. Nicméně, exogenně, levadopa / L-DOPA se metabolizuje periferně na svůj aktivní metabolit dopamin před dosažením hematoencefalické bariéry. Proto mozkový PD, který je nedostatečný dopaminu, nedostane tolik z prekurzoru prekurzoru levodopa / L-DOPA kvůli perifernímu rozpadu DDC. Nicméně carbidopa může snížit periferní DDC konverzi levodopy / L-DOPA předtím, než překročí hematoencefalickou bariéru. Karbidopa působí jako periferní inhibitor DDC, protože sama karbidopa nemůže překročit hematoencefalickou bariéru. Jinými slovy, karbidopa nemá žádný vliv na konverzi levodopy / L-DOPA na dopamin v mozku. Nakonec, větší část exogenně poskytnuté levodopy / L-DOPA dosahuje mozku. Komerčně, kombinace karbidopy / levodopy jsou k dispozici při léčbě centrálních nedostatků dopaminu.


Spolu s přípravkem Carbidopa USP, BP a EP Surovým materiálem API jsou dalšími inhibitory DDC benserazid (Ro-4-4602), difluromethyldopa a α-methyldopa.

-------------------------

Jako inhibitor DOPA dekarboxylázy brání Carbidopa USP, BP, EP suroviny API konverzi levodopy na dopamin. Přípravky Carbidopa USP, BP a EP Suroviny API se používají při parkinsonické nemoci ke snížení periferních nežádoucích účinků levodopy. Nemá samo o sobě žádné antiparkinsonické účinky.

---------------------------------------

Rutinní výroba Carbidopa USP, BP, EP Suroviny API:

Carbidopa USP, BP, EP Raw Material API flow chart.jpg

Fengchen Group je předním dodavatelem Carbidopa USP, BP, EP surového API prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a objemové množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel prášku Carbidopa USP, BP, EP surového API, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte Carbidopa USP, BP, EP Raw Material API Powder, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.

-----------------------------

Farmakodynamika přípravku Carbidopa USP, BP, EP suroviny API:

Jako nekompetitivní inhibitor dekarboxylázy se v kombinaci s levodopou pro léčbu Parkinsonovy nemoci používá karbidopa USP, BP, EP surovina API.

Mechanismus účinku přípravku Carbidopa USP, BP, EP Suroviny API:


Při smíchání s levodopou inhibuje Carbidopa USP, BP, EP surovina API periferní konverzi levodopy na dopamin a dekarboxylaci oxitriptanu na serotonin pomocí aromatické dekarboxylázy L-aminokyseliny. Výsledkem je zvýšené množství levodopy a oxitriptanu, které jsou k dispozici pro transport do CNS. Karbidopa také inhibuje metabolismus levodopy v GI traktu, čímž zvyšuje biologickou dostupnost levodopy.

Toxicita přípravku Carbidopa USP, BP, EP Suroviny API:

Symptomy karbidoptické toxicity zahrnují svalové křeče nebo slabost, křeče na víčkách, nevolnost, zvracení, průjem, nepravidelný srdeční tep, zmatenost, agitovanost, halucinace a bezvědomí.

-----------------------------

Certifikát o analýze přípravku Carbidopa USP, BP, EP Suroviny API:

Název produktu

Carbidopa

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Carbidopa

Bílý až krémově bílý prášek

Dodržuje

Rozpustnost
Carbidopa

Slabě rozpustný ve vodě; volně rozpustný v 3N kyselině chlorovodíkové; Lehce rozpustný v methanolu; prakticky nerozpustný v alkoholu, v acetonu, v chloroformu a v etheru.

Dodržuje

Identifikace A

IR: Spektrum vzorku odpovídá spektru získanému pomocí přípravku Carbidopa

Dodržuje

Identifikace B

Odpovídá vrcholu získanému u přípravku Carbidopa

Dodržuje

Specifické optické otáčení

-21,0 ° -23,5 °

-22,1 °

Ztráta sušením

6,9% -7,9%

7,2%

Zbytky při zapalování

≤ 0,1%

0,03%

Těžký kov

≤ 10ppm

<>

Methyldopa

≤ 0,5%

0,07%

Karbidopa příbuzná sloučenina A

≤ 0,5%

Nezjištěno

Jakákoli jiná nečistota

≤ 0,10%

0,01%

Celková nečistota

≤ 1,0%

0,07%

Zbytková rozpouštědla

Splňuje požadavky

Dodržuje

Čistota (test)
Carbidopa

98,0% - 102,0%

99,58%

--------------------------------------

Vysoce kvalitní čistá karbidopa USP, BP, EP surovina API prášek / substance továrna v Číně; Čína dodavatelé práškových surovin Carbidopa USP, BP, EP API v Číně. Čína Carbidopa USP, BP, EP suroviny API práškové výrobce v Číně.


Související produkty:

Levodopa

Carbidopa

Methyldopa

Hledáte-li karbidopa usp, bp, ep suroviny api, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: karbidopa usp, bp, ep surovina api, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit