Prášek Xylitol, D-xylitol

Xylitol, D-Xylitol Název produktu: Xylitol, D-Xylitol Synonyma: Číslo CAS: 87-99-0 Charakteristika: bílý prášek Čistota (zkouška): 99.5% Minulární molekulární vzorec: C5H12O5, : Balení: 25Kgs / Ctn; 25 kg / taška; 25Kg / balení: 25Kgs / Ctn; 25 kg / taška; 25Kgs / Fiber Drum KEY slova: ...

Podrobnosti o produktu

Prášek Xylitol, D-xylitol

Xylitol Powder, D-Xylitol powder.jpg

Název produktu: Xylitol, D-Xylitol

Synonyma:

Číslo CAS: 87-99-0

Charakteristika: bílý prášek

Čistota (stanovení): 99,5% Min

Molekulární vzorec: C5H12O5, (CHOH) 3 (CH 2OH) 2

Struktura:

Xylitol Powder, D-Xylitol Structure formula.png

Balení: 25Kgs / Ctn; 25 kg / taška; 25Kgs /

Balení: 25Kgs / Ctn; 25 kg / taška; 25kgs / Fibre drum


Klíčová slova:

Xylitol, D-Xylitol


Popis:

Xylitol (D-Xylitol) je sladký bílý krystalický alkohol odvozený od xylózy, C5H12O5. Používá se v kosmetických prostředcích a prostředcích na ústní hygienu, které inhibují bakterie, které způsobují kaz a náhražku cukru v potravě.


Xylitol (D-Xylitol) je organická sloučenina vzorce (CHOH) 3 (CH 2OH) 2. Tento achirální druh je jedním ze tří izomerů 1, 2, 3, 4, 5-pentapentanolu. Tento cukrový alkohol se používá jako přirozeně se vyskytující náhražka cukru, která se nachází ve vláknech mnoha druhů ovoce a zeleniny, včetně různých bobulí, kukuřičných šupinek, ovesu a hub. Xylitol (D-Xylitol) lze extrahovat z kukuřičných vláken, břízy, malin, švestek a kukuřice. Je zhruba stejně sladký jako sacharóza, přičemž pouze dvě třetiny potravinové energie.


Aplikace:

Syntetické organické materiály mohou být připraveny z povrchově aktivních látek, emulgátorů, demulgátorů, různých pryskyřic a alkydových laků atd. Syntéza mastných kyselin a tvorba těkavých esterů není změkčovadlem. Xylitol (D-Xylitol) je schopen nahradit glycerin, používaný při výrobě papíru, každodenních potřebách a obranného průmyslu. Vzhledem k tomu, že se jedná o více sloučenin hydroxy, se sladkou, netoxickou nízkou výhřevností pro potraviny a sladidla pro diabetiky.


Xylitol (D-Xylitol) je cukrový alkohol používaný jako sladidlo. používaný k označení cukrových alkoholů. Je zařazen jako polyalkohol nebo cukrový alkohol (konkrétně alditol). Má vzorec CH2OH (CHOH) 3CH2OH. Xylitol (D-Xylitol) je bezbarvá nebo bílá pevná látka rozpustná ve vodě. Výrobky obsahující xylitol mohou snížit zubní kaz.


Xylitol (D-Xylitol) je látka, která je klasifikována jako cukrový alkohol (nebo polyalkohol).

Cukrové alkoholy jsou jako hybridy molekuly cukru a molekuly alkoholu. Jejich struktura jim umožňuje stimulovat receptory sladké chuti na jazyku.

Xylitol (D-Xylitol) se nachází v malém množství v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Proto je široce považován za přirozený. Lidé dokonce produkují malé množství Xylitolu (D-Xylitol) prostřednictvím normálního metabolismu.

Je to běžná složka žvýkaček bez cukru, cukrovinek, mincovníků, potravin vhodných pro cukrovku a výrobků pro ústní hygienu.

Xylitol (D-Xylitol) má podobnou sladkost jako běžný cukr, ale obsahuje o 40% méně kalorií:

Stůl cukru: 4 kalorie na gram.

Xylitol (D-Xylitol): 2,4 kalorií na gram.

Je zřejmé, že Xylitol (D-Xylitol) je rafinované sladidlo, takže neobsahuje žádné vitamíny, minerály nebo bílkoviny. V tomto smyslu jsou to "prázdné" kalorie.

Xylitol (D-Xylitol) může být zpracován ze stromů, jako je bříza, ale může být také vyroben s průmyslovým procesem, který transformuje rostlinnou vlákninu zvanou xylan na xylitol.


Je to bílý krystal s podobným vzhledem a chutí podobným sacharosy. Xylitol (D-xylitol) je polyolové sladidlo v nejsladší, chladné chuti, sladkosti ekvivalentní sacharosy. Považuje se za budoucnost sladidla, sacharosy a náhražky glukózy. Z potravinářského druhu je Xylitol, široký a úzký smysl. Zobecněné jako sacharidy, úzké jako polyol. Vzhledem k tomu, že se může Xylitol (D-Xylitol) absorbovat pomalu nebo jen částečně. Nízký obsah kalorií a hlavní rys Xylitolu: 2,4 kalorií na gram, méně než 40% jiných sacharidů. Aplikace šedesátých let s jídlem. Xylitol (D-Xylitol) je populární v některých zemích. Lze jej použít jako přísady do potravin, které nejsou omezeny přidáním množství potravy. To je nejlepší prevence zubního kazu sladidla pod různými okolnostmi získat certifikaci. Xylitol (D-Xylitol) může být použit jako hlavní sladidlo v guma a bonbónu. To také bylo oficiálně schváleno 6 národními zubními asociacemi.

Výhody a funkce Xylitolu:

Jako diabetické sladidla, doplňky výživy a pomocná terapeutická činidla: Xylitol (D-Xylitol) je metabolismus uhlohydrátů v těle. Nedostatek inzulinu v těle může ovlivnit metabolismus glukózy. Xylitol (D-Xylitol) je také schopen projít buněčnou membránou. Bude absorbován a využíván organizacemi k podpoře syntézy glykogenu, výživy a energie buněk. Xylitol (D-Xylitol) nezpůsobí zvýšené hladiny glukózy v krvi a eliminuje diabetes. To je nejvhodnější látka pro diabetiky jíst výživu a náhražky cukru.


Zlepšení funkce jater:

Xylitol (D-Xylitol) podporuje syntézu glykogenu. Pokud se glukóza nezvýší, může se zlepšit funkce jater u pacientů s onemocněním jater a protilátek jater.


Použití a aplikace

To je široce používán k výrobě jiných produktů, jako jsou Xylitol oční kapky, Xylitol ušní infekce léky léčení, atd.

Rutinní výroba Xylitolu (D-Xylitol):

Xylitol Powder, D-Xylitol manufacture routine.jpg

Fengchen Group je předním dodavatelem prášku Xylitol (D-Xylitol) z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel prášku Xylitol (D-Xylitol), když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte prášek Xylitol (D-Xylitol), obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze

Název: Xylitol (D-Xylitol)

Vzhled: Bílé krystaly

Identifikace: splňuje požadavek

Test (na suchém základě) ≥ 99,5%

Další polyoly: max. 0,5%

Ztráta při sušení: 0,2% max

Xylitol (D-Xylitol) Teplota tání: 92,0 až 96,0 ° C

Zbytek při zapálení: max. 0,02%

Redukční cukr: 0,05% max

Síran: 50 ppm max

Chlorid: 50 ppm max

PH ve vodném roztoku: 5,0 - 7,0

Velikost částic: 20 až 40 mesh

Rozpustnost: 1,6 g / ml

Hustota v objemu: 0,85 - 0,95

Těžké kovy: max. 2,5 ppm

Arzen: 0,5 ppm max

Olovo: max. 0,5 ppm

Nikl: 1 ppm max

Mikrobiologie

Celkový počet destiček: 50 / g max

Koliformní: Negativní

Salmonella: Negativní

Kvasinky a plísně: 10 / g max

Xylitol Powder, D-Xylitol Specification.jpg


Specifikace

název

Xylitol (D-Xylitol) FCCV / USP stupeň

Jiné jméno

1,2,3,4,5-pentahydroxypentanu

Množství

Molekulární vzorec

C5H12O5

Hmotnost molekuly

152,15

1.0T

Testovací položky

Standardní

Výsledky testů

Identifikace

Splňuje požadavky

Odpovídá

Vzhled

Bílá krystalická

Bílá krystalická

Xylitolový test (v sušině)

≥98,5%

99,48%

Bod tání

92,0 ° C ~ 96,0 ° C

94,0 ° C

Ztráta sušením

≤0,20%

0,04%

Redukční cukry

≤ 0,30%

<>

Další polyoly

≤1,00%

0,52%

Těžké kovy

≤5 mg / kg

<5 mg="">

Arzen

≤ 0,5 mg / kg

<0,5 mg="">

Chlorid

≤50 mg / kg

<50 mg="">

Síran

≤50 mg / kg

<50 mg="">

Vést

≤ 0,3 mg / kg

<0,3 mg="">

Zbytky při zapálení

≤ 0,10%

0,02%

Nikl

≤1 mg / kg

0,042 mg / kg

Celkový počet desek

≤1000 cfu / g

<10 cfu="">

Coliform

Negativní

Negativní

Salmonella

Negativní

Negativní

Kvasinky a plísně

≤ 100 cfu / g

<10 cfu="">

ZÁVĚR

POTVRZUJEMEME, ŽE XYLITOL (D-XYLITOL) JE VYPLNĚNY STANDARDU FCCV / USP


Použití a použití:

Xylitol (D-Xylitol) je široce využíván jako umělé sladidlo ve vyrobených výrobcích, jako jsou léky nebo dietní doplňky, cukrovinky, zubní pasty a žvýkačky. Nicméně, to není obyčejné sladidlo pro domácnost. Xylitol (D-Xylitol) má zanedbatelný vliv na hladinu cukru v krvi a inzulínu. Absorbován pomaleji než cukr a neposkytuje kalorie, nebude to mít vliv na hladinu cukru v krvi.

Péče o zuby:

Xylitol (D-Xylitol) je nefermentovatelný cukrový alkohol, který může mít výhody v péči o zuby ve srovnání s jinými polyalkoholy. Dvě systematické recenze klinických studií nezjistily žádný důkaz o tom, že Xylitol (D-Xylitol) je lepší než jiné polyoly, jako je sorbitol, nebo se rovná účinku topického fluoridu v jeho protisrážkovém účinku. V 33měsíční studii Xylitol (D-Xylitol) pro dospělé kazu byly účastníkům podávány pastilky buď z pěti gramů xylitolu nebo placebem sladeným sukralózou. Zatímco tato studie nejprve nenalezla statisticky významné snížení 33-měsíčního přírůstku kazu u dospělých pacientů s vyšším rizikem vzniku dutin, další vyšetření údajů z této studie odhalilo významné snížení výskytu kořenového kazu ve skupině léčené Xylitolem D-xylitol).


V předběžných výzkumech ve srovnání s žvýkací gumou sladěnou sacharózou bylo Xylitol (D-Xylitol) spojeno s menším množstvím dutin. Dutiny způsobující bakterie dávají přednost šesti-uhlíkové cukry nebo disacharidy, zatímco Xylitol (D-Xylitol) je non-fermentable a není používán jako zdroj energie. Stejná vlastnost způsobuje, že je nevhodná pro výrobu chleba, neboť narušuje schopnost kvasinek trávit cukry. Vnímání sladkosti získané z konzumace Xylitolu (D-Xylitol) způsobuje vylučování slin, které působí jako pufr proti kyselému prostředí vytvořenému mikroorganismy v zubním plaku. Zvýšení slinění může zvýšit klesající pH do neutrálního rozmezí během několika minut po konzumaci Xylitolu (D-Xylitol).

Zkoumání účinků Xylitolu (D-Xylitolu) na zubní dutiny dospěla k závěru, že důkazní materiál má nízkou až velmi nízkou kvalitu a není dostatečný k určení, zda jiné produkty obsahující xylitol mohou zabránit dutině u kojenců, starších dětí nebo dospělých.

Příspěvek k řízení váhy:

Zpracované potraviny obsahující xylitol (D-xylitol) jako nepotravinářské sladidlo mohou být užitečné pro zvládnutí tělesné hmotnosti.


Vysoce kvalitní čistá Xylitolová (D-Xylitolová) prášková / substance továrna v Číně; Čína Xylitol (D-Xylitol) práškové suroviny dodavatelů v Číně. Čína Xylitol (D-Xylitol) práškové výrobce v Číně.

Pokud hledáte prášek xylitol, d-xylitol, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: xylitol prášek, d-xylitol, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like