Xanthan Gum Powder E415

Xanthan Gum Powder E415 Název produktu: Xanthan Gum Prášek Synonyma: E415 Číslo CAS: 11138-66-2 Vlastnosti: světležlutý prášek Čistota (test): Molekulární vzorec: (C35H49O29) n Struktura: Balení: 25 kg / Xanthan Gum Powder dodavatel v Číně, Fengchen Group ...

Podrobnosti o produktu

Xanthan Gum Powder E415 image001.jpg

Název produktu: Xanthan Gum Powder

Synonyma: E415

Číslo CAS: 11138-66-2

Vlastnosti: Světle žlutý prášek

Čistota (stanovení):

Molekulární vzorec: (C35H49O29) n


Struktura:

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Jako nejslavnější dodavatel Xanthan Gum Powder v Číně, Fengchen Group Xanthan Gum Powder je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Klíčová slova:

Xanthanový prášek

image002.jpg


Popis:

Xanthan Gum Powder Food grade je polysacharid vylučovaný bakterií Xanthomonas campestris. Používá se hlavně jako přísada do potravinářství a modifikátor reologie, běžně používaný jako potravinářské zahušťovadlo (například v salátových obvazech) a stabilizátor (například v kosmetických prostředcích, aby se zabránilo oddělování složek). Xanthan Gum Powder se skládá z repelentních jednotek pentasacharidů obsahujících glukózu, manosu a kyselinu glukuronovou v molárním poměru 2,0: 2,0: 1,0. Vyrábí se fermentací glukózy, sacharózy nebo laktózy. Po fermentačním období se polysacharid vysráží z růstového média izopropylalkoholem, vysuší a rozemele do jemného prášku. Později se přidává do kapalného média a nakonec se vytvoří prášek Xanthan Gum.

image003.jpg

Xanthan Gum Powder je populární přísada do potravin, která se běžně přidává do potravinových produktů jako zahušťovadlo nebo stabilizátor. Vzniká tehdy, když je cukr fermentován bakterií typu Xanthomonas campestris. Když je cukr fermentován, vytváří vývar nebo podobnou látku, která je přidáváním alkoholu pevná. Potom se vysuší a přemění na prášek.

Když je prášek z Xanthan gumy přidán do kapaliny, rychle se rozptýlí a vytvoří viskózní a stabilní roztok. Tato vlastnost činí pro mnoho výrobků velkou hustící, suspendační a stabilizační látku.

To bylo objeveno vědci v 60. letech. Od té doby byl Xanthan Gum Powder dobře prozkoumán a určen bezpečný. Proto je v mnoha zemích schváleno, že Xanthan Gum Powder je dobrá přísada do potravin. A není stanoveno žádné omezení pro množství xanthanové gumy, které může obsahovat jídlo.

Technicky, Xanthan Gum Powder je rozpustné vlákno. Takže v našem těle se nerozpadne. To je důvod, proč je to druh zdravé přísady do potravin.

Místo toho Xanthan Gum Powder absorbuje vodu a promění se v gelovitou látku v našem trávicím systému, což nám pomůže zpomalit trávení.

Jinými slovy, lidské tělo není schopno trávit xanthanovou gumu a neposkytuje žádné kalorie ani živiny.

Xanthan Gum Powder je polysacharid s mnoha průmyslovými použitími, včetně běžných přísad do potravin. Je to účinné zahušťovací činidlo a stabilizátor, který zabraňuje oddělování složek.

Xanthan Gum Powder lze vyrábět z jednoduchých cukrů s využitím fermentačního procesu a odvozuje jeho název z druhu použitých bakterií, Xanthomonas campestris.

Složitý exopolysacharid, což znamená, že jde o polymer složený z cukrových zbytků, vylučovaný mikroorganismem do okolního prostředí. Xanthan Gum Powder se široce používá jako zahušťovací a stabilizační činidlo v širokém spektru potravin a průmyslových výrobků.

image004.jpg


Použití a aplikace:

Xanthan Gum Powder je velmi snadné najít v potravinách, farmaceutických výrobcích, jemných chemických výrobcích, zemědělství, ropných vrtání a těžbě. V potravinářské oblasti se xanthanová pryskyřice používá jako zahušťovadlo odolné proti solí, vysoce účinný suspenzní prostředek a emulgátor, plnivo s vysokou viskozitou, může zlepšit stabilitu zmrazení a pocit ústa u produktů, zatímco prodloužení doby trvanlivosti nebo produktů může prodloužit.

Xanthanová guma, dokonce jen 1%, je schopna významně zvýšit viskozitu kapaliny.

V potravinách je Xanthan Gum Powder běžný v salátových dresinkách a omáčky. Pomáhá zabraňovat oddělování oleje stabilizací emulze, i když to není emulgátor.

Xanthan Gum Powder také pomáhá suspendovat pevné částice, například koření. Pomáhá vytvářet požadovanou strukturu v mnoha zmrzlinách.

Xanthan Gum Powder je také důležitou kompozicí pro mnoho zubních past. Bude fungovat jako pojivo, aby produkt zůstal jednotný.

Tento produkt také pomáhá ztuhnout komerční náhražky vajec z bílkovin, které nahrazují tuky a emulgátory nacházející se v žloutkách.

Xanthan Gum Powder je také preferovanou metodou zahušťování tekutin pro osoby s poruchami polykání, vzhledem k tomu, že nemění barvu nebo vůni potravin nebo nápojů při typických úrovních užívání.

Při pečení bez lepku se Xanthan Gum Powder používá, aby těsto nebo těsto dosáhlo lepivosti, které by jinak bylo dosaženo lepením.

Ve většině potravin se Xanthan Gum Powder používá v koncentracích 0,5% nebo méně.

Xanthanová guma se obecně používá v širokém sortimentu potravin, jako jsou omáčky a dresingy, výrobky z masa a drůbeže, pekárenské výrobky, cukrářské výrobky, nápoje, mléčné výrobky, jiné.

V ropném průmyslu se Xanthan Gum Powder používá ve velkém množství ke zpevnění vrtného bahna. Tyto kapaliny slouží k přenášení pevných látek vyříznutých vrtákem k povrchu. Xanthan Gum Powder poskytuje skvělou reologii "nízkého konce". Když se cirkulace zastaví, tuhé látky stále zůstávají zavěšeny ve vrtací kapalině.

Široké využití horizontálního vrtání a poptávka po dobré kontrole vyvrtaných pevných látek vedlo k jeho rozšířenému použití. Xanthan Gum Powder byl také přidán do betonu nalitého pod vodou, aby se zvýšila jeho viskozita a zabránilo vymývání.

V kosmetice se Xanthan Gum Powder používá k přípravě vodních gelů, obvykle společně s bentonitovými jíly. Používá se také ve emulzích typu olej ve vodě, které pomáhají stabilizovat kapičky oleje proti koalescenci. Xanthan Gum Powder má některé hydratační vlastnosti pokožky. To z něj dělá běžnou složku falešných receptů krve atd.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce Xanthan Gum Powder v Číně. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, takže všichni naši klienti mají právo, pokud to potřebují, výrobce a dodavatel China Xanthan Gum Powder. Když si kupujete nebo zakoupíte Xanthan Gum Powder z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.

Jinými slovy, Xanthan Gum Powder může být široce používán v:

Doplňky, kosmetika, pečivo a pečivo, zmrzlina a sherbet

Průmyslové použití, Džemy, rosoly a omáčky, Lotiony

Xanthan Gum Powder může být také žalován v lécích, pudink, salátové dresingy, zubní pasty, jogurt


Certifikát o analýze (COA, TDS) prášku Xanthan Gum:

Specifikace:

Vzhled: krémově bílý prášek

Velikost částic (ok): 200 ms (90% průchod 200 ms)

Ztráta při sušení (%) ≤13

PH (1% KCL) 6,0-8,0

Viskozita (1% KCL, cps) ≥1200cps

Poměr střihu ≥6,0

Popel (%) ≤13

Kyselina pyrohroznová (%) ≥1,5

V1: V2 1,02-1,45

Stanovení 91% až 108%

Celkový dusík ≤ 1,5%

Celkové těžké kovy ≤10ppm

Jako ≤3ppm

Pb ≤5ppm

Celkový počet desek ≤ 2000 cfu / g

Formy / kvasinky ≤100cfu / g

Staphylococcus Negativní

Salmonella Negativní

Coliform Negativní


Xanthan Gum Powder Fyzikální a chemické vlastnosti:

1) Fyzický vzhled: krémově zbarvený, volně tekoucí prášek

2) Zápach: mouka jako zápach

3) PH (1% roztok): 5,5 až 8,5

4) Specifická zátěž: Není k dispozici

5) Rozpustnost ve vodě: Rozpustný

6) Rozsah bodu tání: neplatí

7) Rozsah bodů varu: Nelze použít

8) Tlak páry: Nelze použít

9) Hustota par: Nelze použít


Xanthan Gum Prášek Výroba:

Vlastně způsob výroby xanthanové gumy je docela fascinující:

Nejprve se vyrábí, když se glukóza, sacharóza nebo laktóza fermentují bakteriemi Xanthomonas campestris.

Pak se vysráží (vyrobí se do pevné látky) isopropylalkoholem.

Po vysušení se rozemele do jemného prášku, kde může být přidáván do kapaliny za vzniku prášku Xanthan Gum.

Protože se jedná o účinný "všechen přirozený" emulgátor, xanthanová guma se považuje za přídatnou látku, která není nebezpečná pro širokou škálu solných roztoků, tekutin pro vrtání a zlomení.

Dodávka a doručení: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Xanthan Gum Powder Manufacturer, naše zásilka je profesionální a relativně rychlá.


Jiná informace:

Xanthan Gum Powder je potravinářský zahušťovač vyrobený z bakterií, které infikují četné rostliny. Je to složka v širokém sortimentu potravin, stejně jako výrobky, jako je zubní pasta. Ačkoli to může nabídnout některé přínosy pro zdraví, Xanthan Gum Prášek je používán primárně ke změně struktury jídla, ne pro žádné zvláštní potřeby zdraví.

Xanthan Gum Powder je polysacharid, typ cukru, který je vyroben z bakterie nazývané Xanthomonas campestris, a to procesem fermentace. Xanthomonas campestris infikuje širokou škálu křížovitých rostlin, jako je zelí, karfiol a růžičková kapusta, což způsobuje onemocnění, jako je černá hniloba a bakteriální vadnutí.

Výrobci vyrábějí Xanthan Gum Powder tím, že vytáhnou bakterie z mnoha různých rostlin. Konečný výrobek neobsahuje žádné životaschopné bakterie, takže neexistuje riziko vzniku xanthanové pryskyřice.

Nejvyšší kvalita, čistá Xanthan Gum prášek / substance továrna v Číně; Čína Xanthan Gum Powder Suroviny dodavatele v Číně. Čína Xanthan Gum prášek výrobce v Číně.


Pokud hledáte prášek xanthanové gumy e415, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: prášek xanthan gumy e415, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like