Glukonát hořečnatý, mangánový glukonát BP USP FCC

Klíčová slova: Glukonát hořečnatý, mangánový glukonát BP USP FCC prášková surovina, API BP / USP / EP / CP - Popis glukanu hořečnatého: Glukonát hořečnatý je sloučenina s formula MgC12H22O14. Jedná se o hořečnatou sůl kyseliny glukonové. Podle vědeckého výzkumu ...

Podrobnosti o produktu

Magnesium Gluconate, Manganese Gluconate BP USP FCC picture.jpg

Jméno výrobku:

Glukonát hořečnatý

Mangánový glukonát

Synonyma:

Mg glukonát

Mn Gluconate

Vlastnosti:

Bílý jemný prášek

Růžový prášek

Číslo CAS:

3632-91-5
17140-79-3

6485-39-8

Vzorec:

C12H22MgO14
MgC12H22O14

Mn (C6H11O7) 2 · 2H2O
C12H22MnO14 (bezvodý)

Struktura:

Magnesium Gluconate Structure formula.jpg

Manganese Gluconate BP USP FCC Structure formula.jpg

Balík:

25 kg / drát z vláken ; 25 kg / taška

25 kg / drát z vláken ; 25 kg / taška

HS KÓD:

2918160000

2918160000

Klíčová slova: Glukonát hořečnatý, mangánový glukonát BP USP FCC prášková surovina, API BP / USP / EP / CP

-----------------

Popis hořčíkového glukonátu:

Glukonát hořečnatý je sloučenina vzorce MgC12H22O14. Jedná se o hořečnatou sůl kyseliny glukonové.


Podle vědeckého výzkumu má glukonát hořečnatý nejvyšší úroveň biologické dostupnosti jakékoli hořčíkové soli. Doporučuje se jako optimální sůl Mg pro lidskou suplementaci.

--------------

Glukonát hořčíku se používá jako doplněk k udržení dostatečného množství hořčíku v těle.

------------------------

Použití a použití hořčíku glukonátu:

Farmaceuticky, v některých zemích, glukurát hořečnatý spolu s glukonátem draselným se používá k léčbě srdečních onemocnění. Pilotní studie prokázaly účinnost u různých srdečních arytmií. Zda jsou tyto účinky z vlivu kyseliny glukonové na metabolismus srdce nebo působení hořčíku a draslíku na osmotický tlak, nejsou známy.


Glukonát hořčíku je minerální přípravek používaný k prevenci a léčbě nízkého množství hořčíku v krvi. Hořčík je velmi důležitý pro normální fungování buněk, nervů, svalů, kostí a srdce. Obvykle dobře vyvážená strava zajišťuje normální hladinu hořčíku v krvi. Některé situace však způsobují, že vaše tělo ztratí hořčík rychleji, než ho můžete vyměnit z vaší stravy. Mezi tyto situace patří léčba "pilulky na vodu", špatná strava, alkoholismus nebo jiné zdravotní stavy.

----------------------

Výhody glukonátu hořečnatého:

Opravuje nedostatek: Nízký přísun hořčíku glukonátu nemusí být jedinou příčinou nedostatku hořčíku; zdravotní podmínky mohou vyžadovat doplnění. Glukonát hořečnatý může obnovit hořčík, pokud drogy jako diuretika, antibiotika a léky na léčbu rakoviny mohou snížit vstřebávání živin. Crohnova choroba, citlivost na glutén a intestinální chirurgie mohou způsobit sníženou absorpci živin a ztrátu hořčíku prostřednictvím průjmu. Alkoholici často trpí nízkými hladinami glukonátu hořečnatého a hořčíku, které mohou obnovit normální hladiny. Schopnost absorbovat hořčík se s věkem snižuje a seniory pravděpodobně užívají léky, které interagují s hořčíkem. Doplňky s hořčíkem mohou pomoci s těmito nerovnováhami.

-----------------------

Popis mangánového glukonátu:

Manganový glukonát Mn (C6H11O7) 2 · 2H2O je růžový prášek. Manganový glukonát je nerozpustný v benzenu a alkoholu, rozpustný ve vodě, velmi málo rozpustný v alkoholu;

Manganový glukonát je široce využíván v medicíně, ve vitaminových tabletách a jako doplňková látka a doplňková výživa.

-------------

Obrázek manganu glukonátu

Manganese Gluconate BP USP FCC picture.jpg

Manganový glukonát existuje jako mírně růžový prášek. Bezvodá forma mangánglukonátu se získá sušením rozprašováním a dihydrát se získá krystalizací.

-------------

Manganový glukonát je manganová sůl kyseliny glukonové s chemickým vzorcem C12H22MnO14 x 2H2O. Obvykle se získá reakcí uhličitanu manganičitého s kyselinou glukonovou ve vodném prostředí a poté krystalizací produktu za vzniku mírně růžového prášku. Manganový glukonát je přímou přísadou v potravinářských látkách jako doplněk živin.

-------------

Mangan glukonát je nutriční prvek, který kombinuje minerální mangan s kyselinou glutamovou. Glukonát manganatý byl používán jako potravinářská přísada pro svou barvu a strukturu, stejně jako výživový doplněk pro jeho možné přínosy pro zdraví. Vzhledem k vysoké toxicitě je však třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, aby se předešlo předávkování manganu glukonátu. Je důležité si uvědomit, že na dostatečně vysoké úrovni je mangánový glukonát považován za toxický. Proto je při užívání tohoto doplňku opatrný. Mangan glukonát se nachází v stopových množstvích v mnoha rostlinách a může se nalézt ve vašem těle, především v tkáních kostí a měkkých orgánů.

----------------------

Použití a aplikace mangánového glukonátu:

Manganový glukonát se někdy používá jako přídatná látka pro svou strukturu a světle růžové zbarvení. Jako přísada do potravin, manganový glukonát zvyšuje sytost a texturu zpracovaných potravin spojených s pocity v ústech. Nicméně v posledních letech se manganový glukonát používá kvůli své vysoké toxicitě jako přísada do potravin. Mnoho výrobců potravin opustilo používání manganu glukonátu ve prospěch jiných chemických sloučenin, které poskytují podobné účinky s nižší toxicitou.

Další informace o mangánovém glukonátu:

-Nutriční výhody:

Manganový glukonát pomáhá podporovat mnoho základních funkcí v našem těle a byl používán ke zlepšení zdraví kostí a léčbě příznaků osteoporózy a osteoartrózy. Manganový glukonát také pomáhá při tvorbě pojivové tkáně, jako je kolagen, vazy, šlachy a fascia. Mezi další možné přínosy manganu glukonátu patří podpora faktorů srážení krve, tvorba pohlavních hormonů a regulace krevního cukru. Manganový glukonát může také podporovat metabolismus tuků a sacharidů na energii, čímž se dosáhne možného ergogenního účinku.

-Toxicita

Podle FDA je Manganese Gluconate obecně uznáván jako bezpečný. Vysoké množství glukonátu manganu, které je vyšší než patnáct mg denně, by mohlo potenciálně vést ke zdravotním rizikům. Manganová glukonátová toxicita může vést k chemické nerovnováze v mozku, což zvyšuje riziko vzniku úzkosti, deprese, nervozity, psychózy a mánie. Jiné častější nežádoucí účinky zahrnují gastrointestinální potíže, jako je žaludeční nevolnost, nevolnost, průjem a zvracení.

----------------------

Fengchen Group je předním dodavatelem hořčíku glukonátu, manganu glukonátu BP USP FCC prášku z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají právo na to, aby měli správný dodavatel hořčíku glukonátu, manganu glukonátu BP USP FCC prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo koupíte hořčíkový glukonát, mangánový glukonát BP USP FCC prášek, obraťte se na společnost Fengchen Group.

-----------------

Osvědčení o analýze


Glukonát hořečnatý

POLOŽKY

STANDARD

Popis

bílý prášek nebo granule

Identifikace

Glukonát hořečnatý

splňuje požadavky

Organické těkavé nečistoty

splňuje požadavky

Redukující látky,%

1,0max

Voda,%

3,0-12,0

Chlorid,%

0,05max

Síran,%

0,05max

Test,% Čistota

Glukonát hořečnatý

98,0-102,0

Těžké kovy, %

0,002max

PH

6,0-7,8

Závěr Kompiluje s požadavky současného USP.


Mangánový glukonát

POLOŽKY

STANDARD

Popis

bledý broskvový prášek

Identifikace

Mangánový glukonát

splňuje požadavky

Organické těkavé nečistoty

splňuje požadavky

Redukující látky

splňuje požadavky

Voda,%

6.0-9.0

Chlorid,%

0,05max

Síran,%

0,2

Test,% čistoty

Mangánový glukonát

98,0% -102,0

Těžké kovy, %

0,002max

Vést, %

0,001 max

Arsen, ppm

3 max

Závěr Kompiluje s požadavky současného USP.


----------------------

Nejvyšší kvalita, Čína Čistý hořčíkový glukonát, Manganový glukonát BP USP FCC prášek / substance továrna v Číně; Čína Glukonát hořečnatý, mangánový glukonát BP USP dodavatelé surovin v Číně. Čína hořčíkový glukonát, mangánový glukonát BP USP FCC API výrobci v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte Magnesium Gluconate, Manganese Gluconate BP USP FCC, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Glukonát horečnatý, mangánový glukonát BP USP FCC, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like